Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява течението по време на бременност?
Как се определя бременността и датата на раждане и как се изчислява бременността и терминът на раждане?
Какви са причините за появата на течение по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява течението по време на бременност?
Течението по време на бременност може да бъде различно при всяка жена. Някои жени съобщават за различни видове течения - от бистри до кафеникави, но не и кръв. Такива симптоми могат да бъдат свързани със секрецията на жълтото тяло и обикновено не са причина за безпокойство. Въпреки това, важно е да се консултирате с лекар, за да получите професионално мнение и съвет.
-
Как се определя бременността и датата на раждане и как се изчислява бременността и терминът на раждане?
Бременността се изчислява от последната менструация, като се добавят 7 дни и се изваждат 3 месеца. Този метод обикновено се използва за определяне на гестационната възраст. Въпреки това, участниците във форума отбелязват, че измерванията с ултразвук могат да варират в зависимост от индивидуалните характеристики на цикъла и овулацията на всяка жена. Датата на термина може да бъде повлияна от различни методи за изчисление, но е важно да се консултирате с лекар за точна информация.
-
Какви са причините за появата на течение по време на бременност?
Поява на течение по време на бременност може да се дължи на различни фактори, като секреция от жълтото тяло, контракции или други телесни промени. Участниците във форума отбелязват, че течението може да бъде различно при всяка жена и не винаги е проблем; въпреки това е важно да се консултирате с лекар за професионално мнение и съвет.
-
Какво е отлепването на плодното сакче?
-
За какво се предписват Дуфастон и Утрогестан?
, а останалите 7 месеца
Омръзна ми и четенето и гоблена и телевизора, форумът ми е утеха, но не може цял ден на компа..... От време на време срещичка, ама хората работят не се мотат като мен по цял ден
Не съм предполагала, че ще ми омръзне почивката.



, ще потърся и по-нова, тази е от 18.03.
). Но аз разбрах чаааааааааак в 11-та седмица (а развитието се беше задържало в пета) и го приех доста зле. Яд ме беше, че никой дори не ми бе и намекнал, че такова нещо може да се случи и аз живеех в щастливо неведение, докато един ден не прокървих съвсем лекичко (тогава не четях форума)....
... никакво отчаяние . И да не ни забравиш тук във форума ... Искаме да ни пишеш редовно! Нали така момичета?!