Февруарски сняг ще ни затрупа, бебчо във кошарката ще гука!

  • 15 921
  • 286
# 90
И на мен ми харесва идеята за снимки.
За съма.  newsm10
Виж целия пост
# 91
Браво за идеята със снимките Мяуче  Laughing
Исках да питам тази, които са болничен, пък и другите, с какво се занимавате през деня? Аз вече съм един месец вкъщи (по всичко личи, че няма да се връщам на работа) и малко почват да ме хващат лудите  Crazy , а останалите 7 месеца  ooooh! Омръзна ми и четенето и гоблена и телевизора, форумът ми е утеха, но не може цял ден на компа.....  От време на време срещичка, ама хората работят не се мотат като мен по цял ден  Tired Не съм предполагала, че ще ми омръзне почивката.
Миналата седмица запланувах смяна на дограмата, така или иначе съм вързана вкъщи, та ще се отвори работа тия дни. Родата не беше във възторг, но сега е идеалният момент - после с корем и живот и здраве бебе, не ми се правят ремонти  Naughty
Наоплаквах се, отивам да хапна нещо соленичко  Heart Eyes
Меги стискам палци за добрите новини  Praynig
Виж целия пост
# 92
Хех Бадемче , благородно ти завиждам за почивката Wink
И на мен ми се иска Simple Smile

Идеята за снимките е прекрасна! Peace
У дома се бяхме захванали с голям ремонт , който приключва слава богу , но след като ошетам се каня да ходя само по разходки със сина ми, да си шия гоблена / обожавам това / , да си чета книжки.
Отпуската ми ще е само две седмици, но след това възнамерявам да си почивам по-често , като си вземам болничен.

Има ли други мами февруарки от Добрич?
Виж целия пост
# 93
Готово! Вече има препратка към нашето албумче на първа страница, но за съжаление нямам снимки, които да пусна там. Разчитам на вас да сложите снимки, а аз ще се включа при първа възможност! Simple Smile
И аз по цял ден съм в къщи. Омръзна ми и на мен. само телевизия, книги, сандвичи със сирене или бисквити. Приятелките ми работят и няма кой да ми прави компания, а и аз не съм казала какво е положението на никой още. Иска ми се да изляза да се разходя, да обиколя магазините, да си купя някоя нова дрешка, да пия кафе на вън ... ама ще почакам с това явно. Simple Smile
Искате ли да направим първата страничка по-интересна. Simple Smile
Хайде всеки, който попадне на интересни статии и линкчета да ми ги прати за да ги сложа там! Simple Smile
Виж целия пост
# 94
Имах честта да сложа първата снимка в албума  bowuu , ще потърся и по-нова, тази е от 18.03.
Виж целия пост
# 95
Простете, че се залутах по задачи и не си изпълних обещанието, но ето -- поне ще сложа и аз две три снимчици  Embarassed
Виж целия пост
# 96
Благодаря ви за стиснатите палци момичета но вече всичко е ясно-Мисед.В сряда съм за всеки случай пак при този доктор и ще се разберем кога ще е кюртажа.Поне вече знам за какво става въпрос-чесно да ви кажа олекна ми бях се подготвила за най лошото.Сега ме е страх за самата манипулация.
На вас пожелавам леко бремеене и ще ви навестявам отвреме на време.
Виж целия пост
# 97
MEGI ти прокърви ли? Не се притеснявай за кюртажа. Емоционалната болка е много по-силна от физическата. Правят го с упойка и после ако е направен добре имаш само болки като при мензис. Само гледай да не ядеш нещо тежко тогава, че в болницата първия път ми дадоха да ям зрял боб и си видях роднините вечерта.
Виж целия пост
# 98
Миличка Меги, пожелавам ти скоро да се възтановиш!  spoko
Виж целия пост
# 99
Мила, _MEGI_, не знам как да те успокоя, освен да ти кажа, че още имаш надежда, както и, че преди две години аз изживях стреса на абразиото/кюретажа и вече съм си тип топ (е, продължавам да се стряскам, че може да се повтори, но няма как  newsm45). Но аз разбрах чаааааааааак в 11-та седмица (а развитието се беше задържало в пета) и го приех доста зле. Яд ме беше, че никой дори не ми бе и намекнал, че такова нещо може да се случи и аз живеех в щастливо неведение, докато един ден не прокървих съвсем лекичко (тогава не четях форума)....
Както и да е, кюретажът е нещо абсолютно безболезнено и просто. Упояват те, почистват те и на другата сутрин си тип-топ, само дето няколко дни пиеш ципрофлоксацин. Аз нямах болки, нито кой знае какво кървене след манипулацията. И не можех да изпълня "заповедта" на лекарите да лежа -- станах и започнах трескаво да се движа без да спирам, по цял ден. Това ми помогна да забравя. Напуснах работа, мъжът ми ми предложи да се оженим, направихме едно разкошно пътешествие до Москва, после получихме зелени карти за САЩ.... и се завъртя една щура въртележка цели две години до ден днешен, когато съм вече в трети месец и забременях кажи-речи от раз. Все още нищо не се знае, но дори и да е факт, можеш да започнеш с опитите след 2-3 месеца. ХАЙДЕ, бъди силна и вярвай, че стават чудеса   newsm17
Виж целия пост
# 100
Скъпа Меги , скорошно възстановяване и не се отчайвай.
Виж целия пост
# 101
Меги и от мен бързо възстановяване и кураж !
Виж целия пост
# 102
Меги, горе главата мила... Hug ... никакво отчаяние .  И  да не ни забравиш тук във форума ... Искаме да ни пишеш редовно! Нали така момичета?!
Виж целия пост
# 103
И аз сложих снимка само че имам само тази в офиса ще сложа от вкъщи по хубави
ама за сега колкото да се видим става:)

Меги ще пишеш и още как.

Момичета от два дена ме боли ужасно глава не се търпи а май лекарства не бива да се пият какво да правя ?
Виж целия пост
# 104
Megi успешно възстановяване и от мен и не се притеснявай. Подкрепям Radostche  да продължаваш да пишеш!
 newsm10



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия