Кутията за обяд - какво приготвяте за у-ще или офиса - 9 тема

  • 41 696
  • 790
# 675
Добро утро, вчера нещо се замотах и не можах да стигна до форума Simple Smile
Вчерашната и днешната кутийка - сладкиш с горски плодове, в шунката има скаморца завита Simple Smile
Виж целия пост
# 676
Духи пухи, дай рецепти за лучника  и пататника Grinning
Лучникът от тук - обаче за моите канибали добавих малко кайма Simple Smile - https://www.supichka.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0 … D0%BD%D0%B8%D0%BA

А за пататник още не съм успяла да го доредя в менюто - но ще пиша като го сътворя Simple Smile Още ми стои като "поръчка" Smiley
Виж целия пост
# 677
И нашата храна днес:

Задушен зелен фасул с грах и пиле; поничка; шоко мляко; хляб, половин шоколадово яйце, портокалов сок- прясно изцеден- реши да го изпие вкъщи Grinning Бях приготвила и банан, но каза, че не го иска днес... Не всичко е в кадър, че бързахме Blush
Духи, мерси Hug
Откъде купувате лаваш?
Скрит текст:
В Т-маркет видях този:

 

Виж целия пост
# 678
Долче, всеки път много се усмихвам на 1/4 кроасан или половин шоколадово яйце Simple Smile Лаваш по всички магазини има (кори са, не е истински лаваш, 'ма много важно). Кората е доста голяма в диаметър, може да се наложи да я режеш на осминки Simple Smile Simple Smile (това с усмивки, да не решиш, че ти давам уклон в живота)
Виж целия пост
# 679
Beeps, тези деления са понеже имаме уговорка Grinning Тъй като аз и купувам шоколадови яйца рядко, а кроасани никога- но вуйчо и я глези с подобни неща и тя не отказва...естествено... Та уговорката ни е половин шок. яйце, половин до четвърт кроасан  (според размера) на ден. Аз си и предвиждам разни компромисни пакетирани сладости когато преценя, но  тези допълнителните сладкиши ако ги изяде целите и и се набират по-големи количества за деня, отколкото ми се иска. И делим Grinning
Виж целия пост
# 680
Свинско с гъби на фурна и краставичка

Виж целия пост
# 681
Така е, и аз съм като Долче 😊 Сладко аз не ям, не защото се ограничавам, а защото не обичам, никога не съм обичала. Мъжът ми и той, голямата също, но малкото гномче главата му все в шкафа с шоколадите. А и то е хванала гена на другата рода и му се лепи на милото, та затова контрол трябва да има 😂
Виж целия пост
# 682
Стеф и аз не ям сладко, и не обичам! Голям късмет, че каквато съм ламя...
Нямах време за снимка, но в кутийката имаше, кюфтета на скара, салата зеле, за следобяд - ядки!
Виж целия пост
# 683
Нашите кутии днес:



В кръглите кутийки има плодово кисело мляко, а за обяд в термосите сложихме арабски кускус с риба тон.
Виж целия пост
# 684
За утре суджук , печени чушки от буркан и кисела краставичка.
Виж целия пост
# 685
За утре за закуска-хлебна баница,за обяд ще имат в стола кюфте на скара със задушени зеленчуци,кисело мляко,за СЗ филия с топено сирене и кашкавал.
Виж целия пост
# 686
О: Пилешко филе със сметана и бисквитена торта
СЗ: Банички

Виж целия пост
# 687
Добро утро, днес само плодове пожела госпожицата - ябълка, ягоди и боровинки.
Виж целия пост
# 688
МЗ - грозде с английско сирене с боровинки
Обяд - крем супа "Хумус с патладжан"  с крутони и патладжан на шишчета; салата - целина, дюла и жълта ряпа със семена и лимонов дресинг;  сурово барче


Виж целия пост
# 689
Днес без снимка:
Крем супа от фасул и печена червена чушка, хляб, кебапче, краставички, чийзкейк със сладко от ягоди, малко тъмен аеро шоколад. Плодовете ще са от училище (вече втора седмица безплатните закуски са доста прилични и няма мазни тестени закуски със захар)...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия