Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XI

  • 26 247
  • 721
# 75

RAKKA
Скрит текст:

Търсих субтитри, но не успях да намеря, а и само при бананите го видях качен.

Не го намирам, с какво име да го търся?

Няма смисъл да се търси. Гледай клипа и само си пусни българските субтитри.
Виж целия пост
# 76
Изгледах сезон 1 на ''Проект синя кнга''
https://www.imdb.com/title/tt6632666/?ref_=nv_sr_srsg_7

Последния епизод бе много силен и само заради него давам по-скоро положителна оценка на шоуто.
Като цяло препоръчвам. Simple Smile
Виж целия пост
# 77
Запис в темата, връщам се да чета Simple Smile
Виж целия пост
# 78
Мандалорецът 1.3

Супер епизод. Направо се размазах от кеф. Сериала кърти просто.  Sunglasses bowuu
Виж целия пост
# 79
Сега го изгледах - много добър епизод. Все още само екшън, без същински сюжет, но работи Simple Smile
Виж целия пост
# 80
Вчера мернах по телевизията повторение на старите SW. Там замразиха Хан Соло и точно Мандалорецът го качи на кораб, за да го закара при Джаба. Появява ли се и другаде във филмите?
Виж целия пост
# 81
Не, онова е Боба Фет, той умря. Този е друг мандалорец.
Виж целия пост
# 82
Да, разбира се, че е друг. Имах предвид расата му.
Виж целия пост
# 83
В прикуълите има друг мандалорец - Джанго Фет ("бащата" на Боба), който е използван като модел за първите клонирани. Но не е сигурно дали е истински мандалорец, или просто е взел бронята от някъде. Определено не ми изглежда да е човек на честта - да позволи да го клонират хиляди пъти, срещу заплащане и "син"...
Виж целия пост
# 84
Пазителите 1.6

и какво сега
Скрит текст:
първият закачулен/герой бил цветнокож  Laughingда си дойдем на думата. и не само това, но и гей.
Удариха право в целта. Само не знам дали не е нарочно търсена провокация всичко това и тънка ирония, ама ако е така наистина е тънка и не знам кой как ще го разбере...  newsm78
Виж целия пост
# 85
Провокация е, определено. За мен прекаляват със социалните послания. То беше ясно от първи епизод, но те продължават да дълбаят...
Виж целия пост
# 86
Аз го зарязах още преди две серии. Натрапчива и нескопосана пропаганда не ми се гледа.
Виж целия пост
# 87
Започнали са снимките на 2 сезон на Carnival Row. Статията е на немски, но със сигурност има и информация на английски.
https://www.moviepilot.de/news/carnival-row-start-handlung-und-a … mazon-1122985.amp
Виж целия пост
# 88
Тъкмо поти изгледах 1 сезон, много ми допада
Виж целия пост
# 89
Мандалорецът не ми хареса нещо 4 епизод. Но всеки има право на една/две грешки на сезон. Wink Започнаха с глупостите, дано да е само това...

His Dark Materials си е явление в телевизионния бизнес. Едно от най-хубавите фентъзита правени изобщо някога на малкия екран. Жалко, че си няма тема. Йорек е внушителен просто. Simple Smile Последния епизод бе много тежък, разчуства ме.
Изобщо не очаквах това, в смисъл брутално бе, пф. Не съм чел книгите, огромен пропуск явно. Аз си мислех, че ще е по-леко и детско, не че не е, но си е направо и тежка социална драма. Тук пак нещо виждам препратки към Хитлер и нацистите. както и опитите на изроди като д-р Менгеле и пр. Не знам и аз, ама е отвратително.
Интересно ми е този паралел между Аврора и нашия свят (познатата ни нам Земя), предполагам, че е тя...
Това в книгите също ли е така? С откраднатите деца на циганите за да експериментират с тях, както и пътуването през врата/портал между световете?


Watchmen
таман взе да става интересно и те ще приключат, уф.
Скрит текст:
Хах, д-р Манхатън, какво сега, ще се окаже, че е Кол ли? :О И през цялото време Анджела е знаела. Аз по едно време си мислех някакво супер откачено и извратено нещо, че Анджела Ейбар е клонинг и герой/проекция на малкото момиченце, което може да е в кома или нещо подобно след онзи атентат. По касетката съдя... Ама не знам, много сложно нещо стана, хаха
Обаче как си го казаха директно:
''Тежко е да си бял днешно време в Щатите''
Не е истина как пилят нервичките на някои хора... То за това са и много негативни реакции предполагам. Аз пък се кефя, смели са, провокативни и браво за това. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия