
Благодаря ви за сподееленото! 💐
Да се изкажа и аз относно как Бурак чете Корана- много, много добре и въздействащо беше четенето му! Това е много трудно, защото Корана е написа на арабски и наистина трябва да преминеш обучение, за да можеш да го четеш.
Браво на Бурак- усърдната подготовка за ролята му на Осман проличава във всяко едно отношение.
Съпруг, баща, син, а и Осман- чудесно се правя Бу с всички роли в живота му. Разбира се, с подкрепата на Фе! 😍😍😍
Моля се състоянието на баща й да се е подобрило!

Аз все още не знам дали ще гледам, но по- голяма е вероятността да гледам. 😍
На Айгюл сърцето е разбито, дано това не я доведе до сплетни...

А довечера епизода ще е много интересен и мъжката компания няма да остане разочарована. Тежки моменти предстоят- издевателствата над Бала хатун- как ще гледам това, не знам. Грам не ми понасят такива сцени. 🥺
До после!



за малкото актьорски опит се справя перфектно.
Взех и аз като мъжката част да нервнича нещо.