KURULUŞ OSMAN-БУРАК ОЗЧИВИТ/ЛЮБОВТА Е БУРАК И ФАХРИЕ/СТАРИ-НОВИ ПРОЕКТИ-тема 70

  • 33 016
  • 735
# 240
Здравейте в нашия ден, момичета! 😍

Благодаря ви за сподееленото! 💐

Да се изкажа и аз относно как Бурак чете Корана- много, много добре и въздействащо беше четенето му! Това е много трудно, защото Корана е написа на арабски и наистина трябва да преминеш обучение, за да можеш да го четеш.
Браво на Бурак- усърдната подготовка за ролята му на Осман проличава във всяко едно отношение.
Съпруг, баща, син, а и Осман- чудесно се правя Бу с всички роли в живота му. Разбира се, с подкрепата на Фе! 😍😍😍

Моля се състоянието на баща й да се е подобрило!


Аз все още не знам дали ще гледам, но по- голяма е вероятността да гледам. 😍
На Айгюл сърцето е разбито, дано това не я доведе до сплетни...


А довечера епизода ще е много интересен и  мъжката компания няма да остане разочарована. Тежки моменти предстоят- издевателствата над Бала хатун- как ще гледам това, не знам. Грам не ми понасят такива сцени. 🥺

До после!
Виж целия пост
# 241
    Готови ли сте момичета? След малко започва.

    Иринка и аз ще гледам тези сцени с едно око. Изобщо не обичам такива извращения, особено с жена.  ooooh! ooooh! ooooh!

    

    И като се има впредвид, че в исторически и национален план трябва да сме на страната на София...

     Хаштагът тази вечер.

    

    Приятно гледане, на който успее... Hug
Виж целия пост
# 242
Добър вечер момичета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

  Сега се прибирам и започвам да търся  линк да гледам серията.

         Приятно гледане Hug
Виж целия пост
# 243
Приятно гледане! 😍
Тази вечер съм с Осман и с вас! ❤
Виж целия пост
# 244
Привет момичета Hug

С озвучка https://vk.com/feed?z=video-91891564_456241772
Онлайн преводът е мн. добър тази вечер.
Приятно гледане! Simple Smile
Виж целия пост
# 245
Браво на Бала хатун- не се дава- жена боец, същинска амазонка! Но най- тежкото й предстои- срещата със змията София... 🤢

Разочарована съм от Гюндюз бей - брат на Осман, а не го подкрепи.
Добре, че е Бамси, който е неотлъчно до него и го подкрепя!

Паралелът между опитите на Осман и опитите на Бала да се освободи, беше много добър.

Гледам с голям интерес. 😍😍😍
Виж целия пост
# 246

    Много жестокост в тази серия. Гледам и не вярвам на очите си.  ooooh! ooooh! ooooh! А това е било наистина.
    Бала хатун се справи с четирима наведнъж. Кой ли я е тренирал? Осман докато се накани да тръгне, тя и сама ще се освободи.  Joy Joy Joy Ама испанецът излезе хитър. Колкото и да се бори момата, няма шанс срещу цял отбор мъже.
Виж целия пост
# 247
Жените са терминаторки и Бала и София и помощницата и (последната е мн. страшна)
Виж целия пост
# 248
  И аз гледам естествено серията , не че не мога , но като закачка за кадем исках някой да ми прати линк .Както и да е .

     Бамси , любимият ми Бамси , натри носа и остави с увиснали уста Дюндюр и компания начело с гадния му лигав син.

       Освпбоди Осман и е винаги там където трябва.

      Бала/Юзге newsm10 smile3508 за малкото актьорски опит се справя перфектно.
       Дано мъжете в Турция са доволни.....доста глави на гадните хвръкнаха.
Виж целия пост
# 249
Себи 😍 ,
Следващият път ще имаш линк от мен, обещавам. 💋

Е, сега какво я чака Бала...
Виж целия пост
# 250

   Все още никакви действия от страна на Осман. В тази серия дали ще успее да я спаси или ще остави за следващата?  newsm78 Взех и аз като мъжката част да нервнича нещо.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 251
Мими 😍 ,
Може и за следващия епизод да оставят спасяването.

Тази София каква злоба има, майко....
Виж целия пост
# 252

    Май това беше за днес серията.

    Операццията по спасяването започна, ама май много късно. За следващия път ни оставиха да гадаем дали ще намери Осман противоотровата и Янис, за да оцелее Бала хатун.
Виж целия пост
# 253
Мими,
Ще намери противотровата Осман, че как няма. 😍

Много тежък епизод беше този- с доста сцени на насилие, но тази епоха от сериала, в действителност се е характеризирала с такова ужасно насилие, че дори и повече...

Бала ми напълни душата- истински боец, много храбра мома. Заедно с мнимия поп, издържаха на тези ужасни изпитания.

Аз някои неща без превод не ги разбрах, например Осман избяга и намери убежище при Чавуш ли? И другото, което е - защо Алишар отиде заедно със София в бейлика, да не би да заеме тяхната страна? 🧐🧐🧐

Отново интересен епизод и чудесна игра на абсолютно всички. Разбира се, любим е Бу! 😍
Виж целия пост
# 254

 Ще намери противоотровата Осман ,иначе как ще му  роди син Laughing

    Аз харесвам серията -със субтитри ще е още по -интересна .
Вълнувам се единствено от рейтинга утре.Как ли са я възприели турските мъже.

    Чета във Фейса разни глупашки мнения ,че видите ли как ще гледат поробителя ни.
     Ще го гледам и още как-,защото е история и трябва да се знае.Кой ,кого е предал, кой с какво е подкупил ,кой е виновния и от двете страни.

     И все пак гледам Осман ,заради  Осман- Бурак ,заради перфектната игра и операторско майсторство....
      Тази история за Осман и империята е минало.Трябва да я знаем и гледаме напред ,как да не се получат политически гафове в настоящето.



         


               
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия