KURULUŞ OSMAN-БУРАК ОЗЧИВИТ/ЛЮБОВТА Е БУРАК И ФАХРИЕ/СТАРИ-НОВИ ПРОЕКТИ-тема 70

  • 33 017
  • 735
# 510
Здравейте, дружки!!! 😍

Какви красоти сте споделили- супер!
Бу е много добре, а дано все така да е, пу-пу! Фе ми залипсва, дано и тя ни пусне нещо новичко! 😍😍😍

А това е новичко.


Май ще бъда готова за завръщането на Осман другата седмица, живи и здрави да сме само. 🙏

Аз с новата версия съм добре, че само нея си знам. 😀

Желая ви чудесна вечер от мен!
Виж целия пост
# 511
Здравейте, момичета!!! Hug

Големи красоти качвате - благодаря! :Heart
А аз се омързеливих и чакам само на готовво Blush

Чакам с нетърпение серията да видя как и кой ще освободи Осман Heart Eyes

При рускините попаднах на това:
“☺Испанские поклонники сериала "До самой смерти" обратились к Тимуру Савджи и в TIMS Productions, чтобы сделали адаптацию (2-ую часть) этого сериала на платформе #Netflix#NetflixTurkiye”


Ако Савджи се вслуша - ще бъде прекрасно:heart:

Себи, ще свикнеш лека-полека с новата версия. И мен емотиконите ме дразнят на мах, но пък снимките  се качват по-лесно. Още не знам как се слага цитат, ако изобщо има такава опция, ама не е болка за умиране Stuck Out Tongue Winking Eye Grinning ( общо взето от телефона почти нищо не мога да направя)
Виж целия пост
# 512
Привет на всички! Yum

    С този китаец, Бурак май се познава отдавна. Снимката е от снощи от галата.

       
Виж целия пост
# 513
Iri,хайде свършвай с ремонтите ,че сряда наближава.
 

МИМИ абе среща се с китаец,ама и красавици не го изпускат от поглед:grinning:Flushed

       
 
 Мами Blush , ще свикна ,ама ми е трудно и ми отнема  много  време.
Виж целия пост
# 514
Здравейте! Flowers Hibiscus

    Нови снимки от галата.


       

       

       

       

         

         

                   Приятна Събота, момичета!
Виж целия пост
# 515
Здравейте HugHeart


    


   Много се радвам ,че Бу е супер убедителен в тази си роля.

    

    Явно интересът  към   М Боздаг е огромен!
     Всичко това е  в мелницата на всичко с което се е заел , включително и  Осман!


      А ,това ,че дори се мечтае да има втора част на ОК , е най- доброто  което може да се случи на Фе , след почивката на майчинствто и на Енгин  след този ....малко му хвърлям по едно око заради Енгин  сериал , който никой от моите приятелки извън темета  понаглеждат.Чакам да  приключи след 7-8 серии.



      


    Ха сега ми посочтнете поне една толкова силна сцена с Неслихан в ДнП и аз се започна да го гледам.


    Приятен следобед:heart:HeartHeart
    
Виж целия пост
# 516
Привет, момичета! Flowers Hibiscus

     

     Днес дали да не се надяваме на още един фраг към седми епизод на ОСМАН.
    Много време мина без никаква информация за сериала. Всички други почнаха, само нашия липсва.Thinking

           

                  Приятна почивка!:hibiscus:
Виж целия пост
# 517
[/img]
                                    Привет и днес HeartHeart

                    

        
                  МИМИ:hugs:

    УФ...... НЕ НИ ОСТАВИХА ПРАВО НА ИЗБОР С ТОЗИ НОВ ВАРИАНТ.
                    Е справям се когато  касее Фахрие и Бурак Grinning

                      


                      


      До по- късно:yum:

                                           И за историята на преди сериала  на Осман.

                    
Виж целия пост
# 518
Ихаааааа, Семейство Озчивит.

       

           Няма фраг днес, но този фен ни изненада.
Виж целия пост
# 519
Малеее.............    МИМИ..наистина са прекрасни.



                             

     Спокойни и щастливи.И друго се забелязва  и при двамата - едновременно съзряват , а това е чудесно.


     Сега остава само да ги видим и тримата ,ама не колаж:stuck_out_tongue_winking_eye:

  


    

      Лека нощ:hugs:HugHug
Виж целия пост
# 520
Добро утро и щастлива нова седмица! Yum

    Малко хубави спомени... Дюндар бей и Селви. Smiley

      Smiley

   Нашето прекрасно и щастливо семейство, липсва само малкия.

        

      Днес вече си чакам втория фраг и повече информация за серията. Оставиха ни много време на сухо. Надявам се да си е заслужавало чакането. Ще видим в сряда.

                Хубав ден! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 521
Добра да е вечерта на всинца ви HugHugHug

   Вижда се , че освен новината за новата снимка на Фе и Бу друго вълнуващо няма към момента Cry


    Toва  на мен лично ми стига.Фахрие  си  върна формата и визията   и дано скоро ни изненада и зарадва с нова сесия или проект ,а защо не и двете   Hands PrayHands PrayHands PrayHands PrayHands PrayHands Pray



                                                A Бу е най- невероятния ОСМАН!

           

             



                     Рускините си спомнят и не престават да го обичат още от най- ранните му  изяви.


             



                     Лека нощ:hugs:Heart


             



             
Виж целия пост
# 522
Привет, момичета! Flowers Hibiscus

      Имаме нови снимки към седми епизод на ОСМАН. Най-после нещо ново.

         

       

       

       

                   Приятен ден от мен! Relaxed
Виж целия пост
# 523
Нови и хубави неща ,благодаря ви момичета за информацията не съм веща много в слагане на снимките тук,но ще наваксам предполагам.ако се повтарят се извинявам.
Виж целия пост
# 524
Хей, Буфолииинки! 😍

Радвам се на всичко, което споделяте!
А тази снимка ме направи много щастлива.


Дано скоро видим тати и Каранчо заедно. 😍

До започването на Осман почти не остана. 😊

Хубав ден с Мурка!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия