Коледни календари

  • 55 763
  • 739
# 510
И аз харесвам Балеа - може да го взема само заради коледните аромати. Иначе тази "ръкавичка", която е в последния ден, не е нещо особено - имам много такива грейки от Лидл.

Миналата година Пандата пуснаха тези козметични календари, които са по-скоро детски (и нямат цветна козметика) - може и сега да има: https://www.pinkpanda.bg/produkt/mad-beauty-advent-kalendar-12-d … -advent-calendar-

https://www.pinkpanda.bg/produkt/mad-beauty-advent-kalendar-disn … y-advent-calendar

Според мен, не си струват особено, но може на някой да му харесват.
Виж целия пост
# 511
А календари с Хари Потър виждали ли сте някъде? Но не Лего, а фигурки. Миналата година купих един разкошен, но забравих откъде точно.
Виж целия пост
# 512
А аз търся календари с алкохол и шоколади,ако някой знае от къде по-нестандартни,а не Милка и подобни.
Виж целия пост
# 513
Коледните календари с бонбони на Петерс са различни.
https://www.peters-pralinen.de/de/adventskalender
Виж целия пост
# 514
Точно такива искам,но не виждам да доставят до България
Виж целия пост
# 515
Поръчайте си ги чрез Габко. До Германия е безплатна доставката и Габко взимат на килограм вече.
Виж целия пост
# 516
А календари с Хари Потър виждали ли сте някъде? Но не Лего, а фигурки. Миналата година купих един разкошен, но забравих откъде точно.
Densi, има пак Фънко поп календар Хари Потър:
https://www.amazon.de/dp/B08YK8WK98/ref=cm_sw_r_cp_api_glc_i_WS5W43X3QF6FKAY6GBTM
Виж целия пост
# 517
Благодаря много за линка! Давайте моля, така ако срещнете интересни календари не с козметика. А и с козметика.
Виж целия пост
# 518
В крайна сметка си поръчах каленадара на Look Fantastic https://www.lookfantastic.com/beauty-box/lookfantastic-advent-ca … 414/11194782.html с тримесечен абонамент за бюти кутии. По този начин първата кутия ми е безплатна, понеже струва 15 паунда, а точно с толкова редуцира цената на календара от 85 паунда. Гледах, гледах, струвах и умувах, че хем не ми се дават много пари, тъй като има страхотни календари с пълноразмерни продукти или пък на топ марки, ноооо на каква цена?!?!
Отказвам се от Kiehl's, тъй като при поръчка на продукт от сайта им, имаш право на 5 мостри от други продукти.
Чакам и на Балеа да си взема...


Преди време ММ беше на коледния пазар в София и донесе календар със щолени и кексчета. Всичко беше много вкусно. Търся подобен.

Densi, ето още един на Хари Потър https://www.amazon.es/Paladone-Harry-Potter-Calendario-sorpresas … vZ0NsaWNrPXRydWU=
Виж целия пост
# 519
Чакам и на Балеа да си взема...

DM писаха във фейсбук страницата си, че в много от магазините им вече са налични календарите на Балеа и Alverde, но не казват колко струват Simple Smile
Виж целия пост
# 520
Аз срещнах информация, че са 30 лв., но не знам доколко е официална.
Виж целия пост
# 521
30 лв беше м.г на Балеа,Антоанет Попова за толкова каза ,че го е взела от ДМ Германия
Виж целия пост
# 522
Някой се интересуваше от този календар на Douglas. Заредили са го и при нас. Simple Smile Обзаведох се с един. Сутрин до 13 часа има отстъпка 15% на всичко в сайта. Wink

https://douglas.bg/douglas-limited-advent-calendar-061046
Виж целия пост
# 523
Пише ли някъде в сайта им в кои магазини го има (Балеа), че ДМ не ми е близо, не ми се иска да ходя напразно?
Нотино си коригираха малко цените от вчера, освен това имат коледни кутии на Катрис по 20 лв (доста изгодно, де да беше с безплатна доставка Wink  ).
Виж целия пост
# 524
В немския ДМ ги има,може и тук да дойдат.С Нотино имат и 2 лв такса наложен платеж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия