Пътят на честта - Тема 7

  • 40 465
  • 781
# 510
Жаки ще разбере. Може и към края на втори сезон да разбере и цял трети да мисли как да го убие, та чак в четвърти да го направи, но мисля, че ще е тя.
Калоян ще разплете някои неща около Кирето, и ще и покаже факти и ще я убеди че, той е убил всички които до тук са дали  фира..
Виж целия пост
# 511
Е, тя нали я прежали в последната серия. Съгласи се, че са двойка.
Тарик е професионалист, няма мотив да порти шефа си.
Виж целия пост
# 512
Залагам, че Кирчо Попов ще се подхлъзне в банята и ще си удари смъртоносно главата.
Виж целия пост
# 513
Абе, Киро ще умре от скука, бе.
Изтрепа народа около себе си - подчинени, изнудвани, бивши и настоящи приятели и бизнес партньори, проститутки, врабчета, мухи, комари. Отделно не му дават да пипа Жаки или която и да било и кво му остава на човека, да иде в манастир или да легне ритуално и да умре. Та те така. Joy
Виж целия пост
# 514
Аз точно така бих го похарчил. Под душа. Но това е телевизия, трябва да има възмездие и отмъщение.
Виж целия пост
# 515
Тарик ще каже на Вихра, че е заровил Симеон, а Вихра ще каже на Жаки и тя ще утрепе Киро. Тъй ги виждам аз нещата.
Виж целия пост
# 516
Тарик ще каже на Вихра, че е заровил Симеон, а Вихра ще каже на Жаки и тя ще утрепе Киро. Тъй ги виждам аз нещата.
Това цялото действие докато се случи и отиде в 3-ти сезон😃.
Виж целия пост
# 517
По-бързо ще се случат нещата. Киро ще се спомине преди финала на настоящия сезон. За следващият ще е нужен нов злодей.
Виж целия пост
# 518
Не вярвам Кирчо толкова на бързо да изчезне. Калата после с кого ще воюва,на кого Даа отмъщава. .
Виж целия пост
# 519
Жаки ще види стаята, а Вихра ще се окаже полицай под прикритие и двете ще убият Киро. След  изцепките на Попова втори сезон с Плачков сигурно няма да има.
Виж целия пост
# 520
Няма продуцент, който да му даде втори сезон след всичките изцепки.
Виж целия пост
# 521
Ако има втори сезон, Димитър може да бъде перфектния злодей.
Виж целия пост
# 522
Тц. Със сигурност ще е ново лице. Това би държало зрителския интерес по-дълго време.
Виж целия пост
# 523
Тръпна в очакване каква ли боза ще ни сервират тая вечер. Може би Калоян дървото и Кера дървото ще правят тантрична любоФ.
Киро Попов ще погали по ръката ЖакитУ и в тоз момент певачката Попова ще нахлуе в кадър обезумяла от ревност с чехъл в ръка и ще види сметката на Кирето Попов. И така втори сезон нема да има 😂😂😂😂😂
Виж целия пост
# 524
Тръпна в очакване каква ли боза ще ни сервират тая вечер. Може би Калоян дървото и Кера дървото ще правят тантрична любоФ.
Киро Попов ще погали по ръката ЖакитУ и в тоз момент певачката Попова ще нахлуе в кадър обезумяла от ревност с чехъл в ръка и ще види сметката на Кирето Попов. И така втори сезон нема да има 😂😂😂😂😂
Тц! Ще се ашладисват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия