СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 7

  • 33 997
  • 772
# 735
Весела Коледа!
Нека да съумеем да запазим
 магията на коледната нощ
през цялата година,
за да бъдем по-добри,
за да се обичаме повече
и да имаме силата
да сътворяваме
по едно малко чудо всеки ден-
една усмивка,едно добро дело,
един топъл жест.
Бъдете живи,здрави
и истински щастливи!
HeartNature SnowmanNature Snowflake
Виж целия пост
# 736
Честито Рождество Христово! Да сме здрави ние, децата ни и близките ни и да намираме светлина в себе си и хората около нас.
Виж целия пост
# 737
Весела Коледа! Пожелавам много щастие и спокойствие за всички деца, а щастливите и спокойни деца ще имат щастливи и спокойни родители.

Поздрави с една снимка от Филипини от вчера:
Виж целия пост
# 738
Честита Коледа !
Да е светлина в душите ни през цялата година !
Да са успешни начинанията ни !
Да са сбъднати желанията на децата ни, да намерят добри учители и верни приятели !
Да бъде!
Виж целия пост
# 739
Честита Коледа! Да сте живи и здрави, зло да ви забрави! Много обич и щастливи мигове!
Виж целия пост
# 740
Честита Коледа! Много здраве и късмет желая на всички! Децата ни да си намерят своето щастливо място следващата година, с прекрасни учители и съученици.  А на нас, родителите, пожелавам спокойствие, да сме до тях и да ги подкрепим в избора им:)
Виж целия пост
# 741
Пожелавам ви много здраве и успехи на децата, нека всяко намери своето място. Бъдете спокойни и знайте, че в темата ще намерите сестри по съдба (сигурно и някой брат има), запазете чувството за хумор и усмивки през напрегнатите дни.
Виж целия пост
# 742
Честита Коледа!
Бъдете здрави!
Спокойствие, търпение и успех желая на децата и родителите!
Виж целия пост
# 743
У дома днес имаме двоен празник - синът ми е рожденик и вече официално е тийнейджър на 13 години и Коледа!
Честита Коледа на всички ви желая!
Бъдете живи и здрави, спокойни и усмихнати!
Виж целия пост
# 744
Helene S, да ви е жив и здрав рожденника!
Виж целия пост
# 745
Helene S,
весел празник, много да ви радва.
Скрит текст:
при мен така, но +2 г.
Виж целия пост
# 746
Весела коледа и честити рожденици на ХеленеС и Десем! Да са здрави и уверени децата, леко и успешно да им премине годината, всеки да си намери мястото, което е търсил Simple Smile
Виж целия пост
# 747
Helene, Desem, да са ви  живи и здрави рождениците!
Виж целия пост
# 748
Весела Коледа, момичета! 😊
Честити да са рождениците! ❤️
Виж целия пост
# 749
Честити рожденици Hug
Много здраве и успехи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия