Гримиране - идеи и техники. Тема №75

  • 40 022
  • 768
# 555
Простете неугледния ми вид( в дълъг болничен съм), но пак ще си задам въпросите. Някой може ли да ме ориентира какъв подтон ми е кожата и тези вежди какво да ги правя? Не искам да си потъмнявам косата, защото ме състарява.
Виж целия пост
# 556
За подтона не мога да ти помогна, но с веждите лично аз проблем не виждам.
Виж целия пост
# 557
И аз не виждам никакъв проблем с веждите, доста ми харесват даже Simple Smile
Виж целия пост
# 558
С веждите и според мен всичко е наред.

Подтона по снимката ми се вижда неутрален, към топъл, но много зависи и от снимката и цветовете на компютъра/телефона.

Ако съдя по моите снимки и тази, кожата ми изглежда същия цвят, а аз попринцип съм с топъл подтон.
Виж целия пост
# 559
Супер са ти веждите! Някои само мечтаем за такива гъсти и подредени 🤗 Имаш ли ФДТ на снимката? Вижда ми се и на мен топъл.
Виж целия пост
# 560
Супер са ти веждите! Някои само мечтаем за такива гъсти и подредени 🤗 Имаш ли ФДТ на снимката? Вижда ми се и на мен топъл.
Имам фдт, малко сенки и спирала. Всъщност чуденката ми е дали цвета на веждите си отива на цвета на косата и кожата. Като ми ги оформят пак ще пусна снимки,че сега не са в най-добрия си вид.
Виж целия пост
# 561
Снимай се с пусната коса и срещу слънце, така не си личи много тонът й. Вижда ми се, че бие по-оранжева косата, и веждите са по-тъмни и студени като тон.
Виж целия пост
# 562
С веждите и според мен всичко е наред.

Подтона по снимката ми се вижда неутрален, към топъл, но много зависи и от снимката и цветовете на компютъра/телефона.
+1
Виж целия пост
# 563
Моля ви дайте съвет Simple Smile  Too faced Sweet или Wight peach да си взема?
Виж целия пост
# 564
Моля ви дайте съвет Simple Smile  Too faced Sweet или Wight peach да си взема?
Аз имам  Sweet peach и страшно много я харесвам.
Виж целия пост
# 565
White peach не е добра палитра. Почти всяка друга на марката е по-сполучлива. Аз лично бих си взела Gingerbread extra spicy сега на намалението за 80 лв.
Виж целия пост
# 566
Добро утро, да ви уплаша малко без грим.
Въпросът ми беше вчера дали някой може да определи подтона ми и трябва ли да бутам нещо в цвета на косата и веждите?
Виж целия пост
# 567
Има лека разлика в цвета на веждите и косата, но не е фрапантна според мен, може спокойно да си ходиш така.

Подтонът на кожата ти ми се струва светъл маслинов, тоест топъл. Поне така се вижда от телефона ми. Пробвай да сложиш бял лист хартия до лицето и виж дали жълтее или розовее.
Виж целия пост
# 568
Аз пак да кажа Smile не виждам нищо нередно във веждите ти, много са си хубави и според мен са си ок с цвета на косата ти. Нормално е да има леко разминаване, след като се боядисваш Simple Smile Ако искаш, може да пробваш козметик да ти ги боядиса в по- близък до косата ти цвят. Хем ще се видиш как изглеждаш, хем боята бързо пада, в случай че не се харесаш.
Виж целия пост
# 569
Аз съм с леко жълт подтон и винаги си избирам неутрален фдт. Грешка ли е? Хич не обичам да ми жълтее кожата, болнава изглеждам и искам да го скрия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия