Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 25

  • 36 994
  • 738
# 450
За Fleabag според мен е много трудно да се предвиди - изгледай един-два епизода и сама прецени.
Каролина е права, хуморът е особен, изобщо подхода на сериала е супер странен.  Аз изгледах един епизод - пазя сезона свален още и не знам дали ще го догледам. Може би да, в подходящо разположение на духа. Grinning
Виж целия пост
# 451
Хубаво е сериалчето, но не е кой знае какво. Чудя се как обра толкова награди. Първия сезон го гледах 2016-та, ако не се лъжа, пуснаха втория сезон след три години. Smile Само да кажа, че във втория сезон има много интересна история. Stuck Out Tongue Winking Eye
Не съжалявам, че съм го гледала. Фийби е готина откачалка с чувство за самоирония. По тази причина много харесвам и Ейми Шумър и Иса Рей. Laughing
Виж целия пост
# 452
Изгледах финалния епизод на Рей Донован.
Край с още едно любимо шоу. Какво ще гледаме сега, то не остана? Sad

Ами хареса ми, уф
Скрит текст:
Суров реализъм без да залитат в определена посока.
Жалко за Смити... Още като го видях с цветята и усетих, че ще му се случи нещо. Обикновено невинните го отнасят и в реала...
Мик излезе истински жалък плъх, особено като се осъзна какъв е.
Бях се притеснил за Тери, че ще полети като Бриджит, но няма страшно, ще се бори и живее човека, докато може...
Рей как завърши с този гроб и лопата. Толкова си отива на целия разказан живот за него дотук в шоуто...
Истинския щастлив край бе последния епизод на сезон 6. Но уви не спряха до там и направиха този. Този бе по-добър и със силен край, изпипан и майсторски режисиран, но някак си ще понагарча малко. Защото никой няма да е щастлив... Освен може би обречения (Тери)?

Но наистина като тегля чертата съм доволен и му давам висока оценка. И на сезона и на финала.
Виж целия пост
# 453
Стари сериалчета, но за мен много добри - Dear John, Good Behavior, You're The Worst,
UnReal , The Slap, The Politician ;
 The Good Fight  почва пак скоро; върви в момента The L Word Generation X, който учудващо хич не е лош
 The Good Place е на финала си /много ми харесва/   
Single Parents  е много свежа комедия
How to get away with murder  и той трябва да завърши скоро , не знам кога точно излизат последните епизоди.
Виж целия пост
# 454
И аз гледах финала на сезона на Рей.
Истината е, че след смъртта на Аби ми поомръзна и доскуча. Рей и братята все в нещо се забъркват, убийства, драми и пак са нещастни.
И на мен ми стана жал за момчето и аз усетих, че ще му се случи нещо.
Скрит текст:
Между другото и аз съм кръстена на мъртвата сестра на баща ми. И това с Бриджет е голяма драма. Pensive
Дано одобрят сериала за финален сезон, та да има някакъв край. Той Рей остана и без хора, Ави и Лена избягаха в други сериали, но пък може и да се върнат за финал. Smile
Виж целия пост
# 455
Благодаря за мненията за Fleabag! Ще му дам шанс, пък да видим. Sunglasses
Виж целия пост
# 456
Fleabag е страхотен, специфично чувство за хумор.
Аз се радвам , че започна десети сезон на Curb Your Enthusiasm, който е номер 1 за мен в комедийната класация Simple Smile
Виж целия пост
# 457
И на мен ми хареса финалът на Рей. Според мен си е завършен така, излишен ми е следващ сезон.
Много хубаво име на епизода, съответно и песен за финал Heart
Виж целия пост
# 458
Гледахте ли новия епизод на "Другият"?Защо беше само 1 епизод?Много ми хареса на мен,още повече се заплита.
Виж целия пост
# 459
Гледахте ли новия епизод на "Другият"?Защо беше само 1 епизод?Много ми хареса на мен,още повече се заплита.

По НВО има 2 епизода до момента, но снощи заспах на половината на първия, нещо не ме заинтригува. Тази вечер ще му дам втори шанс, пък да видим.

Новият папа също ми върви доста мудно, направо на моменти не разбирам какво точно трябва да означават тия танцуващи монахини по бельо... прекалено абстрактно ми идва.

Знам, че свърши отдавна по НВО, но се сетих за "Милиарди" - един от сериалите, които съм гледала с удоволствие и препоръчвам за хората, които се интересуват от такава тематика. (Ню Йорк, Фондова борса, спекулации и т.н.)
Виж целия пост
# 460
Тази вечер беше 3 епизод,мислех че ще са 2 като миналата седмица,но явно само за премиерата е бил двоен епизода.
Виж целия пост
# 461
~Carolina~,
то това бе обявен за уж финален сезон. пиша 'уж' защото сега тръгнаха пак някакви слухове за 8 сезона, ама не знам. ще видим. Simple Smile
Виж целия пост
# 462
То всеки път Лив благодари на екипа на сериала и се сбогува, но после пак пускат нов сезон. Smile
Важното е, че с този сериал натрупа опит като продуцент, режисьор и сценарист... и много му отиваше бухалката. Kissing Smiling Eyes Smile
Виж целия пост
# 463
Моля за предложения за интересен сериал на NETFLIX. Най-добре по действителен случай. Тъкмо изгледах Unbelievable и много ми хареса. Дали има и документален филм за случая? Журналистка е получила Пулицър за него.
Виж целия пост
# 464
True Blue, можеш да пробваш The Disappearance of Madeleine McCann, а също и Amanda Knox.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия