Коледата наближава, МАРТенчето за купон се стяга - Март 2020

  • 28 508
  • 764
# 255
Благодаря ти sunshine. И други ме предупредиха, че е гадно, но то е за мое успокоение. Все пак самата аз съм с наднормено тегло и въпреки че не наблягам много на сладкото, въглехидратните храни доста ме влекат. Пък и досега съм качила към 8-9 кг, което не е малко при положение че дебелеенето тепърва започва Wink

О, мила да ти ги имам тези 8-9 кг. Grinning Аз преди да забременея бях 65кг, последния път като се мерих на ЖК бях 80кг, сега вече не знам дано не качвам още много, че направо взимам да се депресирам. 15 кг съм качила, че може вече и отгоре Grinning
Виж целия пост
# 256
Аз си хапвам луканка, но другите неща не. Като цяло не ми се яде, прекалено сурови ми идват месата. 😄 Сирене не ми се е преяждало скоро от забранените.
Малко тъп въпрос, вас боли ли ви опашката? Все едно съм паднала по Д., но не съм 😄 от съботата насам всеки ден съм в движение, доста активно, та се чудя може ли това да спомага... 🤷😄
Даа, направо немога да седна понякога и стоя права или обикалям вкъщи.... 😂 Не е много смешно де...
Виж целия пост
# 257
Здравейте бремелинки,
Аз ви пиша с един феномен. Вече съм в 28-ма седмица и ми се случи на три пъти през последните 2 седмици да се спъна и да падна както си вървя по тротоара. Обелих си двата лакътя и коленете, нищо особено, не съм засягала корема по време на падането, слава Богу. Такъв тип преспънати упражнения обаче не бяха ми се случвали от години буквално. След това четох, че по време на последния триместър е нормално да се наблюдава несръчност вследствие на разхлабването на ставите, което се случва, за да се подготви тялото на майката за раждането. Вие имате ли подобни наблюдения?
Виж целия пост
# 258
Дааааа, центъра на тежестта се измества и аз съм като патица, не съм падала де 😂 правя едни упражнения в къщи за баланс, ако не съм на йога, та поне си мисля, че закрепвам положението. Купих си и голяма топка(фитнес или топла за раждане, едно и също е) и на нея си стоя да пазя баланс 😂 има доста неща в ютуб, ако ти се занимава, но ги прави в къщи и бавно, докато свикнеш... Има едно приложение фея, от там също ги гледам упражненията.
Някоя от вас прави ли Кегел? Аз да, гледам няколко пъти седмично, уж помагало за по-лесно  раждане.
Виж целия пост
# 259
Здравейте,Мами в 27г.с. съм и мен менпочнаха болките в ТАЗА,че и по малко и отдолу,но след като бях доста активна вчера установих,че е от това явно трябва вече да се поспираме със някой неща и да почиваме повече цяла нощ неможах да си намеря място...
Анаестетик: Хубаво ,че не си направила бела,аз в къщи на ламината се спънах онзи ден и хем нямаше нищо на пода!Мисля,че тези спъвания започват и когато коремчето порасне дотолкова,че да не се виждат краката...
Виж целия пост
# 260
аз вчера си навехнах крака жестоко, даже като залитнах и си обелих лакътя в една стена 😂 определено не е заради корема, просто си усетих крака като гумен ... 2 пъти се мазах с диклак и чак след това погледнах листовката, че не трябва да се ползва от бременни в 3ти триместър, не че се стреснах много, ама от 2 пъти дали може да ми стане нещо ..
Виж целия пост
# 261
Мен ми се подуват краката и ме боли особено левия, понякога трудно ходя, самите кости ме болят, но това е от разместването на всички хормони в тялото ми в момента. Слава на Бога не съм падала, поне това не.
Виж целия пост
# 262
аз вчера си навехнах крака жестоко, даже като залитнах и си обелих лакътя в една стена 😂 определено не е заради корема, просто си усетих крака като гумен ... 2 пъти се мазах с диклак и чак след това погледнах листовката, че не трябва да се ползва от бременни в 3ти триместър, не че се стреснах много, ама от 2 пъти дали може да ми стане нещо ..
Не мисля, че е проблем. Аз имам протрузии на гръбнака и се мажа редовно, въпреки че пише, че не трябва. До сега не съм имала проблеми.
Виж целия пост
# 263
На мен пък ми се схващат краката, вечер, ту единия, ту другия, все едно не са моите. Тая нощ до 3 часа не можах да заспя. Не е от липса на магнезий, защото пия редовно.
Изобщо всяка вечер си имам някаква "екстра", та да не мога да спя - или киселини, или запушен нос и задух, или схващане на краката... WC-то не го броим, то си е в постоянния асортимент за нощта.
Виж целия пост
# 264
Мен ми се подуват краката и ме боли особено левия, понякога трудно ходя, самите кости ме болят, но това е от разместването на всички хормони в тялото ми в момента. Слава на Бога не съм падала, поне това не.
Моя АГ на последната ми консултация ме предупреди за това възможно подуване и каза да изключа всичко солено и кисело от менюто си, макар че за сега, нямам този проблем Wink
Виж целия пост
# 265
Здравейте бремелинки,
Аз ви пиша с един феномен. Вече съм в 28-ма седмица и ми се случи на три пъти през последните 2 седмици да се спъна и да падна както си вървя по тротоара. Обелих си двата лакътя и коленете, нищо особено, не съм засягала корема по време на падането, слава Богу. Такъв тип преспънати упражнения обаче не бяха ми се случвали от години буквално. След това четох, че по време на последния триместър е нормално да се наблюдава несръчност вследствие на разхлабването на ставите, което се случва, за да се подготви тялото на майката за раждането. Вие имате ли подобни наблюдения?

🙈 Не ми се беше случвало до вчера (30г.с.съм).
Така се бях наперила да влизам в Мола в Ст.Загора и точно пред входа се изтърсих почти по очи 🙇♀
За щастие обелих само колената ☺😀
Виж целия пост
# 266
Ох, момичета Sad Ще разваля веселото настроение с един мой проблем. Аз знам какво ще ми кажете, де, но все пак ми се иска да споделя. Днес цял следобед съм с брутално разстройство и повръщане. Явно съм хванала някакъв вирус. Тази вечер започнах и температура да вдигам, но все още не мога да приемам никакви медикаменти, защото моментално излизат. На всичкото отгоре имам и контракции от напъването цял ден. Опитвам се да пия по глътка вода, за сега успях да поема цели две и последните два часа положението уж е по-добре, с изключение на контракциите. Ще следя нещата и ако стане много зле, ще ходя към спешното ама хич не ми се иска 😣 Ако отида, ще ме натикат в инфекциозното на системи и ще си откарам там празниците....
Виж целия пост
# 267
Banana, има такъв вирус, да! Не е задължително да те вкарат в болница. Може просто да ти влеят една банка или да ти бият инжекция против повръщане/разстройство. То си минава тоя вирус за 2-3 дни де, но е доста неприятен.
Моят съвет е да посетиш лекар все пак.
Иначе щом всичко връщаш - не знам и какво да ти препоръчам 🤷♀ Като е вирус май просто трябва да мине.
Дано да е по-скоро! Стискам палци 🤗
Виж целия пост
# 268
Банана, вирус си е ... Наистина може да им кажеш да ти пуснат само системи и да те пуснат. Аз така направих преди 2м, искаха да ме приемат за системи с магнезиий, но някак си успях да ги договоря да ходя за система само и да си спя в нас. Иначе отказвах приема. Може да е било глупаво, ама много се бях спекирала и депресирала, но моето е друго.
 Все пак внимавай да не се обезводниш, наистина ти трябват много течности. Чаят от шипка много помага, поне на мен, някак си само него не повръщах.. дано имаш успех и бързо да се размине.
Като си помисля, че грипният сезон тепърва предстои...
Виж целия пост
# 269
Здравейте,момичета.От вчера следобяд ме боли корема ниско долу и кръста.И двете болки са като натъртено,но коремната е по силна.Случвало ли се е на някоя от вас?Малко ме е срам да се обадя на АГ като са празници,но ако продължи ще се наложи.Ще съм ви много благодарна,ако споделите какво мислите по въпроса ми
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия