Коледата наближава, МАРТенчето за купон се стяга - Март 2020

  • 28 519
  • 764
# 300
За болките в таза, доки ми каза, че няма лек. Но, ако много ме притеснява би ме пратил на невролог. Ако искаш говори с него. Според него било нормално, защото тазът се разширявал. Но все пак си говори с АГ, дали да не отидеш на невролог, но не знам и там какво ще ти помогнат...
Виж целия пост
# 301
За болките в таза, доки ми каза, че няма лек. Но, ако много ме притеснява би ме пратил на невролог. Ако искаш говори с него. Според него било нормално, защото тазът се разширявал. Но все пак си говори с АГ, дали да не отидеш на невролог, но не знам и там какво ще ти помогнат...

Благодаря за отговора. Попринцип да, няма лек, защото всяка бременна жена преминава през това.
Виж целия пост
# 302
Аз също родих първото си дете нормално...определно това не бяха най-хубавите 14 часа в живота ми, но пък истината е че в момента който си я гушнах, всичко се заличи като с магическа пръчица, 3 часа по- късно си обикалях коридорите на отделението. Макар кофти спомените, и този път стига всичко да е наред, мисля да си водя нормално Wink
Виж целия пост
# 303
Аз и друг път съм споменавала - за болките в таза на мен ми помага колан за бременни. Препоръча ми го моят АГ и определено има ефект. Не е спряла, но определено е по-слаба.
Виж целия пост
# 304
Някой би ли се осмелил да качи снимка на корема си да видим прогрес Joy
Мен малко ме е срам ама утре може да се престраша да се снимам, ако не съм единствена.
Виж целия пост
# 305
И аз се записвам към групата на родилите нормално.Въпреки,че минаха почти 11 години от тогава, болката не мога да я забравя 🙄.Казвала съм,че се случи доста по-рано от предвиденото,и бях адски неподготвена.След два дни ужасни болки в кръста (с който имам проблеми,мислех,че са от това болките),неподозираща че става въпрос за раждане, отидох до АГ с надеждата,да ми изпише нещо болкоуспокояващо.Е,оказах се с 8см разкритие 😳. Около три часа по-късно,вече бях родила,с епидурална упойка.Голям смях бях,като ми я биха.След две безсънни нощи,като отшумя болката,и започнах да заспивам на магарето 😁.Едвам намерих сили да се мобилизирам за важният момент.Слава богу, времето от започването на напъните,до излизането на малкото човече,беше около 30минути.Не се разминах и без епизотомия,но,какво да се прави.Възтанових се бързо.След няколко часа вече се разкарвах из коридора.
Сега,ако нещо не се обърка,пак ще е нормално.С две ръце и два крака препоръчвам епидурална упойка!
Виж целия пост
# 306
Аз родих нормално - 13 часа. Беше по-скоро изморително за мен. Имах епидурална, но бебо не слизаше и може да се каже, че не ми стигна докрай упойката, но колкото и клиширано да ви звучи, момичета, в момента, в който всичко свърши, ще се почувствате леки като перце. Няколко часа по-късно бях готова да родя още едно. Кофти беше единствено месеца след епизиотомията. Страшно ме опъваха уж резорбируемите конци. Отидох да ги махнат и всичко стана розово. 🙂 Сега мечтая отново да родя нормално. Неповторимо е усещането. Но, за съжаление, засега (26 г.с.) съм с плацента превия, и се очертава да е секцио, и то от по-сериозните. Както и да е, само се моля за щастлив финал. Бъдете здрави и спокойни! 😊
Виж целия пост
# 307
коремът ми от няколко дни става супер твърд за дълго време, не като при контракциите ... не ме боли, но усещането не е никак приятно
чудя се дали не е липсата на движение, преди не се спирах, а последната седмица почти не се движа ... или от нерви /в повече са ми/, или от заемане на по-притискащи корема пози
Виж целия пост
# 308
Моят корем си седи твърд,а и ме боли доста.Вчера бях на преглед каза,че са контракции и ми би но шпа.Също така ми изписа да пия 3х2 но шпа и 3х1 магнерот и много почивка.Интересното е,че болката е само вечер и като си натисна леко коремчето боли все едно е натъртено.Не знам това бременността си е период в който явно е нормално постоянно да има някакви болежки 😉
Виж целия пост
# 309
коремът ми от няколко дни става супер твърд за дълго време, не като при контракциите ... не ме боли, но усещането не е никак приятно
чудя се дали не е липсата на движение, преди не се спирах, а последната седмица почти не се движа ... или от нерви /в повече са ми/, или от заемане на по-притискащи корема пози
Даа от всички тези, който избори се случва и при мен. . Когато се ядосваш, неудобдтво, по малко движение. .. В такъв случай пия две но шпа.
Виж целия пост
# 310
аз контракциите си ги усещам, но като стане така може да стои с часове твърд като камък
до сега не съм пила хапчета, но ако продължи ще се наложи, защото мисля, че вредя на бебето така ...
Виж целия пост
# 311
Как разбираш кое е контракция.Аз не мога да разбера...Дали изобщо ще разбера като тръгна да раждам 😁😁😁
Виж целия пост
# 312
контракциите са моментно втвърдяване, отпуска бързо и не трябва да са болезнени
Виж целия пост
# 313
Втвърдяването на корема, дори и без болка, са си контракции. Някои са нормални, други - не. В никакъв случай не си пипайте корема по време на контракция, защото само я усилвате.
Виж целия пост
# 314
Аз от днес съм с ужасни болки в гърлото...давайте изпитани рецепти Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия