Плевен 159 - зимна тема

  • 74 926
  • 729
# 105
Благодаря, Peten!
Виж целия пост
# 106
Благодаря за информацията.
Виж целия пост
# 107
Най-добре е да пуснете запитване в "Забелязано в Плевен" във фейсбук.
Виж целия пост
# 108
Добър ден на всички.

   При това извънредна ситуция можете ли да ми препоръчате зъболекар, който работи!!! Проблемът е, че ми се счупи зъб.

    Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 109
Звъниш и питаш, дали работят и при какви условия. Някои не работят, други си приемат пациенти. Избираш си зъболекар и разговаряш с него.
Виж целия пост
# 110
Здравейте плевенчани искам да ви попитам за добър гинеколог в Плевен за преглед и евентуално водене на бременност .Първото си дете раждах във Втора база преди 13 г .Не знам как стоят нещата сега как да ида на преглед там .
Виж целия пост
# 111
Здравейте плевенчани искам да ви попитам за добър гинеколог в Плевен за преглед и евентуално водене на бременност .Първото си дете раждах във Втора база преди 13 г .Не знам как стоят нещата сега как да ида на преглед там .

Труден съвет,аз все още не съм си намерила моят гинеколог. Най-добре да кажат мами който са родили наскоро или в близките 1-2 години.
Виж целия пост
# 112
Да наистина записах си час за Петрова в Авис Медика за първоначален преглед платен пък после ще вида как стоят нещата и дали ще могат да ме преглеждат във Втора база .
Виж целия пост
# 113
Във Втора база не се водят консултации, доколкото знам.Има си кабинети за тази цел.
Виж целия пост
# 114
Препортчвам др Бодурска от КИРМ за женска консултация. Прегледите са платени, но лекарката е изключително компетентна.
Виж целия пост
# 115
Знаете ли работно време   на офисите на спиди.
Виж целия пост
# 116
Знаете ли работно време   на офисите на спиди.
Погледни в сайта им или се обади по телефона. В петък обикновено са до 18:00, пратки приемат до 17:30. Някои не работят в събота.
Виж целия пост
# 117
За женска консултация и раждане препоръчвам др Поля Василева. Работи с новата Екзакта. Млад, амбициран и изключително адекватен лекар. Постоянно повишава квалификацията и и няма начин да не останете доволна. Работи и във втора база
Виж целия пост
# 118
Здравейте!Някой знае ли къде мога да намеря магазин за сладкарски нещица в Плевен, специално фондан ми трябва, цветен. Благодаря!
Виж целия пост
# 119
В с- ца Карамел.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия