Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 9

  • 57 816
  • 736
# 300
Здравейте,
Някой знае ли колко години могат да се съхраняват замразени ембриони в Бахчеджи ? Дали имат някакви медицински или законови съображения относно продължителността?
Виж целия пост
# 301
Не разбрах защо да се отказваш?
Нали доминантния нараства?
След като ти е изписал още инжекции значи има надежда.

Подвоумих се, защото е имало случай докторът ми е казвал, че за 1 фоликул не си заслужава да правим стимулация и сме отлагали за друг месец.
Виж целия пост
# 302
Това Карликая ли го е казвал?
Има доста момичета, които са с почти нулево АМХ като мен и борбата е точно за този 1 фоликул.
В крайна сметка и един е достатъчен 😀
Виж целия пост
# 303
Здравейте,
Някой знае ли колко години могат да се съхраняват замразени ембриони в Бахчеджи ? Дали имат някакви медицински или законови съображения относно продължителността?
Здравей,
законният срок за съхранение на ембриони е 5год. - дотогава се дава гаранция за качеството на самите ембриони. За по- голям период от време не дават гаранции вече за качеството, и доколкото помня се подава някаква молба до Мин. на здравеопазването им, за да ви издадат разрешение за по- дълъг период на съхранение (ако искате след петата година).
Виж целия пост
# 304
Мерси !
Виж целия пост
# 305
Момичета няма ли пациенти на др Емре Тургут повечето са на др Карликия за др Емре никой нищо не пише какво става?
Виж целия пост
# 306
Има,назад в темите доста се споменава.
Виж целия пост
# 307
Момичета няма ли пациенти на др Емре Тургут повечето са на др Карликия за др Емре никой нищо не пише какво става?
Аз съм негова пациентка.Ако мога с нещо да бъда полезна, само питайте.
Виж целия пост
# 308
Момичета няма ли пациенти на др Емре Тургут повечето са на др Карликия за др Емре никой нищо не пише какво става?
Аз също бях негова пациентка. Вече имам близнаци на 4 месеца.
Виж целия пост
# 309
Момичета няма ли пациенти на др Емре Тургут повечето са на др Карликия за др Емре никой нищо не пише какво става?

И аз съм пациент на д-р Емре Тургут, с бебе на 4 месеца.
Виж целия пост
# 310
Това Карликая ли го е казвал?
Има доста момичета, които са с почти нулево АМХ като мен и борбата е точно за този 1 фоликул.
В крайна сметка и един е достатъчен 😀
Да, така е. Значи, никакво отказване! 🙂
Виж целия пост
# 311
Момичета няма ли пациенти на др Емре Тургут повечето са на др Карликия за др Емре никой нищо не пише какво става?
И аз също съм пациентка на др Тургут, чакаме бебче март месец Simple Smile
Виж целия пост
# 312
Момичета колко излиза едно инвитро в турция. Кой лекарства си копуватевие.
Виж целия пост
# 313
Момичета колко излиза едно инвитро в турция. Кой лекарства си копуватевие.
Относително е. Може 7 хил, може повече.
Виж целия пост
# 314
При мен излезе 4500лв инвитрото със свеж трансфер. 1500лв инжекции и лекарства, като инжекции съм си била до 11 седмица. 1000лв за замразяване на ембриони. Другото е за хотел, храна и път.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия