Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 9

  • 57 812
  • 736
# 345
Djordjiq1, напишете номерата на тези които не разбирате .
Виж целия пост
# 346
Djordjiq1, напишете номерата на тези които не разбирате .
По-лесно е да ви кажа кои разчитам. Амх и Тсх. Благодаря,дано не ви затеиднявам
Виж целия пост
# 347
1 . HbA1  -   
2 . ACA IgG, 
4. ACA IgM,
4. ANA
5. Lupus Anticoagulant  -
6. protein C activity
7. protein S activity
8. antithrombin 3 activity
9.ТSH
10.hemogram
11.AMH

 Djordjiq1, надявам се да съм помогнала в разчитането. Може да ги копирате в Гугъл  и да на пишете на кирилица след тях "изследване" за да ви излязат статии на български.
 Надавам се да съм ви помогнала.
Виж целия пост
# 348
Здравей! Носиш си всичко и той го преглежда много подробно! Обсъждате и всичко което те притеснява и ти начертава план. При мен много помогна това, че бях описала всичко на няколко странички на английски през какво сме минали във времето докато стигнем до него както и всеки неуспех, както и по моя преценка по-важните изследвания и теЗи които имат отношение към лечението. Прегледа всичко много подробно и заедно със цветната снимка, на която ме бе пратил преди прегледа реши и ми каза какво следва. Успех и бъди сигурна, че си в сигурни ръце! Между другото ще идва за безплатни консултации на 28 и 29 март. Можеш да прочетеш повече в дтраничката на Севда във фейсбук - Exclusive Health Services.
Виж целия пост
# 349
Здравей! Носиш си всичко и той го преглежда много подробно! Обсъждате и всичко което те притеснява и ти начертава план. При мен много помогна това, че бях описала всичко на няколко странички на английски през какво сме минали във времето докато стигнем до него както и всеки неуспех, както и по моя преценка по-важните изследвания и теЗи които имат отношение към лечението. Прегледа всичко много подробно и заедно със цветната снимка, на която ме бе пратил преди прегледа реши и ми каза какво следва. Успех и бъди сигурна, че си в сигурни ръце! Между другото ще идва за безплатни консултации на 28 и 29 март. Можеш да прочетеш повече в дтраничката на Севда във фейсбук - Exclusive Health Services.

Не разбрах дали е за мен коментара,защото е ако е за мен това са излесдвания преди ЗЕТ,стимулация правохме миналата година. Просто миналия път  Хафизе ми ги написа,а сега не мога да фи разбера.
Виж целия пост
# 350
Здравейте момичета,

Ако някой може да закупи и е в  Турция тези дни, моля да ми пише на ЛС.

Трябват ми спешно 3 кутии Хориомон 5000IU или Прегнил 5000UI.
В България ги няма никъде, а трябва да си сложа.

Предварително благодаря
Виж целия пост
# 351
Здравей! Носиш си всичко и той го преглежда много подробно! Обсъждате и всичко което те притеснява и ти начертава план. При мен много помогна това, че бях описала всичко на няколко странички на английски през какво сме минали във времето докато стигнем до него както и всеки неуспех, както и по моя преценка по-важните изследвания и теЗи които имат отношение към лечението. Прегледа всичко много подробно и заедно със цветната снимка, на която ме бе пратил преди прегледа реши и ми каза какво следва. Успех и бъди сигурна, че си в сигурни ръце! Между другото ще идва за безплатни консултации на 28 и 29 март. Можеш да прочетеш повече в дтраничката на Севда във фейсбук - Exclusive Health Services.

Не разбрах дали е за мен коментара,защото е ако е за мен това са излесдвания преди ЗЕТ,стимулация правохме миналата година. Просто миналия път  Хафизе ми ги написа,а сега не мога да фи разбера.

 ... в горен пост съм ви ги написала печатно изследванията ... не се ли разбират....?
Виж целия пост
# 352
Здрасти, коментарът ми бе в птговпр на ligd. Поради някаква причина не се е отбелязало като отговор...
Виж целия пост
# 353
Здравей! Носиш си всичко и той го преглежда много подробно! Обсъждате и всичко което те притеснява и ти начертава план. При мен много помогна това, че бях описала всичко на няколко странички на английски през какво сме минали във времето докато стигнем до него както и всеки неуспех, както и по моя преценка по-важните изследвания и теЗи които имат отношение към лечението. Прегледа всичко много подробно и заедно със цветната снимка, на която ме бе пратил преди прегледа реши и ми каза какво следва. Успех и бъди сигурна, че си в сигурни ръце! Между другото ще идва за безплатни консултации на 28 и 29 март. Можеш да прочетеш повече в дтраничката на Севда във фейсбук - Exclusive Health Services.

Не разбрах дали е за мен коментара,защото е ако е за мен това са излесдвания преди ЗЕТ,стимулация правохме миналата година. Просто миналия път  Хафизе ми ги написа,а сега не мога да фи разбера.

 ... в горен пост съм ви ги написала печатно изследванията ... не се ли разбират....?
Не,разбират се,благодаря ви много. Станало е някакво объръркване с другия пост. А може ли да ме ориентирате колко д/г струват тези изследвания?
Виж целия пост
# 354
Djordjiq1 не съм ги правила. Може да си изберете доверена  лаборатория и да проверите в сайта всяко едно по отделно като цена. Малко е играчка.
https://www.omed.bg/  тук по някога излизат  намаления в различни комбинации

 P.S Надявам се, че  със споделянето на сайт не нарушавам правила
Виж целия пост
# 355
Благодаря ви.
Дадохте ми идея с описването на историята ни, ще го направя, за да е по-ясно.
Всичко добро!

Здрасти, коментарът ми бе в птговпр на ligd. Поради някаква причина не се е отбелязало като отговор...
Виж целия пост
# 356
Здравейте, случайно някоя от вас е да имала позитивен тест за Рубела? От клиниката, в която си ги пуснах и до сега ходим ми казаха, че това не значи, че съм болна, а че може да имам антитела от боледуване преди години.

И искам само нещо странично да кажа. Откакто ми излезнаха всички изследвания, които Хафизе ми прати съм тотално разочарована от клиниката, в която ходим. Излезнаха неща, които нашият известен лекар до сега не ми е искал или понее не в последните 2 години. Уж искат да се доворя на лекаря, което аз авно глупаво съм решила да направя. Но явно трябва да стана половин лекар и сама да си назначавам изследвания, за да има смисъл. Витамин Д ми е доста зле 12.45, tsh 3,16 и по това, което четох при такива резултати изобщо не се препоръчват опити. А до сега при нито една от 3-те ми инсеминации не са ми ускали Tsh, нито някой от виатмините - ей така да си ги правим на халос и да си даваме пари. На мъжа ми спермограмата също не е добра, а не са ни искали спермограма от началото на 2018-та година. Та така. Пълно разочарование от клиниката, пък и от себе си, че съм половин лекар. Надявам се Карликая да ни помогне и да е по-сериозен.
Няма да казвам как са ми потънали гимиите и за ревовете, след загубени 5 години...
Виж целия пост
# 357
добро утро!
В случая с теста за рубеола антителата са  хубаво нещо- означава, че имате имунитет, което е чудесно, тъй като няма опасност да се разболеете по време на бременност Simple Smile

Здравейте, случайно някоя от вас е да имала позитивен тест за Рубела? От клиниката, в която си ги пуснах и до сега ходим ми казаха, че това не значи, че съм болна, а че може да имам антитела от боледуване преди години.

И искам само нещо странично да кажа. Откакто ми излезнаха всички изследвания, които Хафизе ми прати съм тотално разочарована от клиниката, в която ходим. Излезнаха неща, които нашият известен лекар до сега не ми е искал или понее не в последните 2 години. Уж искат да се доворя на лекаря, което аз авно глупаво съм решила да направя. Но явно трябва да стана половин лекар и сама да си назначавам изследвания, за да има смисъл. Витамин Д ми е доста зле 12.45, tsh 3,16 и по това, което четох при такива резултати изобщо не се препоръчват опити. А до сега при нито една от 3-те ми инсеминации не са ми ускали Tsh, нито някой от виатмините - ей така да си ги правим на халос и да си даваме пари. На мъжа ми спермограмата също не е добра, а не са ни искали спермограма от началото на 2018-та година. Та така. Пълно разочарование от клиниката, пък и от себе си, че съм половин лекар. Надявам се Карликая да ни помогне и да е по-сериозен.
Няма да казвам как са ми потънали гимиите и за ревовете, след загубени 5 години...
Виж целия пост
# 358
На мен Рубеолата ми беше 128 и  първоначално се стреснах но след това разбрах ,че това означава че имам антитела. Витамин Д3 беше 15,50  и на прегледа Д-р Тургут ми изписа  витамин Д3 на капки.
Виж целия пост
# 359
Малага, ако ако сте ваксинирана е нормално да излизат положителни анти-тела.
 Мисля, ако не се лъжа имаше изследване за рубеола и за анти-телата на рубеолата. На вас кое ви е положителното?

 редакция: момичетата са ти отговорили докато аз пиша ☺.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия