Пътят на честта - Тема 8

  • 37 182
  • 745
# 105
А последвалата сценка с Камен, Ада и Калоян?! Laughing Нямаше анонс за утрешната серия или го проспах? Много динамично, няколко нишки се размотаха. Бързат, края иде.
Виж целия пост
# 106
Жаки много тъпо парче милата
Виж целия пост
# 107
И аз не видях анонс. Е кога е този финал?
Иначе днес двете К-та ме умилиха някак. (Да се чете Кера и Калоян,а не двете к@рви.)да не стане обърквация
Виж целия пост
# 108
Жаки много тъпо парче милата
Да! Мега глупава! Ядосах й се. 😣🤦🏻♀
Леля Кера и Калата-ужасТ!
Бонка няма ли кой да я пребие?! 🤣
Виж целия пост
# 109
На мен ми се струва, че няма да е Начо. Някой друг ще намаже филията с Бонкиния медец.
Виж целия пост
# 110
Ох, много издребнявам, ама на диамантения бос чаршафите са му икейски.😆 Толкова ли не можаха един изчистен бял сет да вземат като ще симулират стандарт.

Calabaza, туйто кученце точно е гугълско, ама в нас си имам реалната версия с 20 кг отгоре. Физиономиите, обаче са същите.😁

Бялото е цвят, който правещите кино избягват всячески.
Виж целия пост
# 111
Интересно, защо? Къф ще цвят да е, но си мисля че изчистен без десени изглежда по-стилно и тузарско. Примерно една червена коприна, да загатне за изпепеляващата страст къде така и няма да видим между тях. 😆
Виж целия пост
# 112
Тя къщата на Киро е някакъв музей,няма никакъв уют,цвят. Единственото,което ми харесва там е пространството и огромната статуя на булдог. 😂
Дават анонс. Анелия ще се върне. “Развод няма да има!” 🙄
Виж целия пост
# 113
Абе Анелия...мен ме вълнува кой ще хапне татулец
Виж целия пост
# 114
Ми дадоха и Бона,ама не видях повече за татулчето.
ММ ме бъзика да черпя идеи от нея,да му слагам в кафето. А аз му отвърнах,че аз съм й подшушнала на Бона,да не се притеснява той за моите идеи. 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 115
А, анонс! Бонка цяла нощ сипва отрова, съмнало се... Joy
 
ММ тука ме кара да се смея като луда, диалогът на Бонка и Начо пресъздава:
- Наче, яйчица?
- Развеждаме се, Бонке!
- Проклет да си, Начо, само през трупа ми! Laughing
Виж целия пост
# 116

Труден е за снимане, затова. Ако сюжетът изрично не задължава ползването му трудно ще видите преобладаващо бяло в кадър.
Виж целия пост
# 117
Ето защо не й се получава на Силвето - героинята й Кера е винаги бяла и добра.
Виж целия пост
# 118
На Кера и Оги чаршафите бяха бели.
Виж целия пост
# 119
Ега ти, кви работи помните. Плашещо е:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия