Пътят на честта - Тема 8

  • 37 182
  • 745
# 450
Хах, аз си помислих, че съм недогледала.
Тази Анелия във всяка следваща сцена изглежда все по- невменяема.
Виж целия пост
# 451
Анелия е супер зловеща Joy
Виж целия пост
# 452
Аз по-скоро се учудих как и защо Кера сънува Камен с окървавен парцал около дясната ръка.
Виж целия пост
# 453
Аз по-скоро се учудих как и защо Кера сънува Камен с окървавен парцал около дясната ръка.

И аз това се зачудих, колко удобно!

Кера пък до онзиден се губеше в сградата, сега куражлийка го раздава с Анелия.
Виж целия пост
# 454
Кера да не ходи на свиждане на свекъра в психиатрията ?
Виж целия пост
# 455
И Кера и Анелия са с ужасни коси, то цвят, то прическа. 😖Коя от коя по-зле.

А Анелия му е и като сестра на Пениуайз, с тая зловеща усмивка и изцъклени очи. На Кера близките сцени и те са леко старшни.
Виж целия пост
# 456
Уф...кой където иска да ходи,ама 3 дни преди финала нищо не се случва. Освен това,че Лора прочете истината за майка си.
Днес съм отегчена от серията.
А,Кера много куражлийка, ти да видиш
Виж целия пост
# 457
От Анелия тръпки ме побиха, много зловещо и налудничево изглеждаше.

Онази предната /дето изгоря в пожара, забравих как се казва/ пасти да яде пред нея.
Виж целия пост
# 458
И Анелия сърба от чая на Наката Simple Smile
Виж целия пост
# 459
Какво прочете Лора? Не се загледах.
Виж целия пост
# 460
Какво прочете Лора? Не се загледах.

Че са прекратили договора на майка ѝ, а не е напуснала сама.
Виж целия пост
# 461
Явно по наследство се предава телепортацията Satisfied
Виж целия пост
# 462
Аз пък я съжалих Кера, толкоз пък да не случи на свекърви.
Виж целия пост
# 463
А мен ме е яд на мен си,че продължавам да гледам
Виж целия пост
# 464
Гранд дамата Мария  в дълбоката провинция, стигнА чак до Царево, жива да не бях. За тази серия мога да кажа само оофффф.....тия съвсем ни взеха за лимонки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия