Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 72

  • 37 139
  • 769
# 750
Здравейте, някой който скоро е правил инвитро може ли да каже по-подробно, кои изследвания си поемаме ние, кои поема фонда ?
Виж целия пост
# 751
Първоначалните - ПКК, ХИВ, Сифилис, микробиологии, спврмограмата, кръвна група и т.н. си ги поемаме ние. Фонда поема 10 хормона след като сте стартирали  процедурата.
Виж целия пост
# 752
Първоначалните - ПКК, ХИВ, Сифилис, микробиологии, спврмограмата, кръвна група и т.н. си ги поемаме ние. Фонда поема 10 хормона след като сте стартирали  процедурата.

Здравейте, кои са тези хормони, които се поемат от фонда? Къде мога да го прочета? Благодаря!
Виж целия пост
# 753
Хормоните са естрадиол, прогестерон и лх, които се пускат по време на стимулацията и ви следят възоснова на тях. Те са 10 на брой хормона, когато свършат си ги плащате вие. Моите свършиха вчера и днес прогестерона и естрадиола си ги заплатих по 18лв. Така ще е до края на стимулацията.
Виж целия пост
# 754
На мен нищо не ми обясниха, сега имам в четвъртък да пускам едни хормони, ще видя дали ще ги таксуват Simple Smile
Виж целия пост
# 755
Първите хормони преди стимулацията, всъщност май само естрадиол пускаха си ги заплатих. След първата инжекция, минавах по фонда. В коя клиника сте?
Виж целия пост
# 756
В Надежда. Сега трябва да пусна LH, FI ,прогестерон, протрамбиново време с INR, ПКК и естпадиол.
Виж целия пост
# 757
В Надежда. Сега трябва да пусна LH, FI ,прогестерон, протрамбиново време с INR, ПКК и естпадиол.
Със сигурност пкк и протронбиновото си ги плащаш, защото не минават по фонд.
Виж целия пост
# 758
Пкк и кръвна група имах аз. Платих си ги. Отделно вирусология за двамата 100 лв и микробиология на партньора 15 лв.

Имам въпрос - пункция имам насрочена за четвъртък. Днес лигавица 14 мм.
Отпадам за трансфер предполагам?

И още един ако не стигна до трансфер заради некачествени яйцеклетки примерно. Аз ли трябва да си платя стимулацията и пункцията и хормоните.
Или до там до където сме стигнали фонда ги покрива.
Виж целия пост
# 759
Йоанка, ако няма трансфер или нищо за замразяване няма да плащате за стимулацията. Просто опитът се води неуспешен и фонда ще плати за инжекциите, пункцията и култивирането на клетките докъдето са стигнали.

Стискам палци за хубава реколта!
Виж целия пост
# 760
Момичета, днес ми е пети ден от стимулацията s Менопур и сега си погледнах резултатите , но нищо не ми говорят. Mоже ли коментар?  ЛХ- 1,9mIU/ml    , а естрадиол- 243,4 pg/ml
От утре имам включен Цитротид , а в петък ще се видя с док за коментар.
Виж целия пост
# 761
Лх трябва да е по нисък, но заради това ви е назначен Цитродит, той ще го смъкне, не сепритеснявайте.
Едтрадиола е една идея нисък,  а естествен цикъл ли сте?
И моя
върви много нисък. На 9 ден е едва 600 pg/ml.
Като имам удвояване за последните 24 часа.
Колко фоликула вижда Доктора?
Виж целия пост
# 762
Не. Със стимулация по къс протокол. Не знам колко фоликула са. Нищо не каза на предния преглед доктора. Очаквам , като се видим в петтк, да имам повече яснота.
Виж целия пост
# 763
И аз съм по къс протокол. Имам много фоликули и нисък естрадиол. Като се очаква да имам много малко качествени яйцеклетки. По форумите чета, че около 200-300 естрадиол, отговаря на качествена яйцеклетка. Аз със моите 20+фоликула трябваше да имам естрадиол над 2000, за да се надявам на поне 10 яйцеклетки с добро качество.
Но каквото такова. Някой път е една яйцеклетка е късметлийска.
Желая ви успех и добра реколта.
🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 764
редактирам се
Пишем в много стара тема. Има тема номер 74 вече, моля прехвърлете се там. Явно е станало някакво объркване. Днес като съм писала не съм видяла. Извинявайте
Момичета, по някаква причина съм изпуснала кога сте изписали темата. Моля някой друг да я направи този път, ако има нужда от насоки ще отговарям на лично съобщения. От сърце ви желая успешни опити Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия