Иде Коледата вече, лази майското човече! - Тема 3

  • 23 364
  • 751
# 360
G.kehaiova много ми хареса твоята рецепта, задължително ще я пробвам Simple Smile, тъкмо сега въвеждам кисело мляко. Само да те попитам като го смесиш със сухата, пасираш ли го или го оставяш по- едро?
Как се въвежда кис мляко? Пак ли първо се започва с една две лъжички?
Чисто или с нещо смесено трябва да е, а ако после иска АМ - проблем ли да е да се даде 😳 (съжалявам, но съм боса в тази тема)
Виж целия пост
# 361
На мен педиатърката ми каза първо давам една супена лъжица разредено с малко водичка, така няколко дни по малко и после да давам без водичка. Аз го смесвам сега и с една бисквитка, за да не е мн течно и така го давам.
Виж целия пост
# 362
Дадох направо кисело мляко с бисквити...правилно неправилно...
Виж целия пост
# 363
Въведох го в комбинация с различни неща. С плодове, бисквити, супи. Вместо застройка, малко кис. Мляко. Ориз с кис. Мляко много вкусно.
Виж целия пост
# 364
А като грамаж колко давате например за следобедната закуска с бисквитки или пък с ориз?
Виж целия пост
# 365
А като грамаж колко давате например за следобедната закуска с бисквитки или пък с ориз?
никога не меря, колкото иска толкова. Той си показва кога се е наял.
Виж целия пост
# 366
Благодаря, просто неискам да прекалявам отрано с млякото, затова попитах. На бебка толкова и харесва, че ако и дам може и цяла кофичка да омете 😊.
А да ви попитам ориентировъчно по колко качват вашите бебчета на месец?
Виж целия пост
# 367
Честно казано след втория месец спрях да следя.
Виж целия пост
# 368
Последния месец беше качил 500 гр, а предишния 300. Моят много яде, а не се движи много. Според мен не е дебел ( 8800 гр), но ако продължава така да омита всичко ще започне да се търкаля.
Правилото е, че на 1 г. Си отрояват рожденото тегло. Но това не е точна наука, сестра му беше 8 кила на 1 година, но пък се движеше достаааа.
Виж целия пост
# 369
Моя още на осем месеца си отрои рожденното. А батко му беше още по напред. На година беше 15 кила...сега на 3 почти е 16 кила.
Бебока обаче много движи и сигурно няча да задържи килата.
Виж целия пост
# 370
Попитах, защото ми се струва, че моята бебка качва по по малко. Миналия месец за месец и една седмица беше качила 500гр, а сега за почти месец пак я тегля вкъщи е няма и 300гр. По принцип мн е активна и от самото начало си върви по дребничка, но все пак. Сега е 8,5 месеца и е 7700гр 🤷
Виж целия пост
# 371
Ние доста качвахме в началото след 7 я месец по 300 грама си качва на месец сега последно преди месец беше 9,300 .
Виж целия пост
# 372
Ще качват все по-малко. Все пак стават много по-активни.
Виж целия пост
# 373
Curly,въобще не й се притеснявай. И на мен ми се иска да не качвам кг 😂
Моето момиче в първи клас отиде 20 кг, а сега в 4 клас от юни е качила 6 см и й купих ботуши 37 номер 😆 . Скоро ще можем да си разменяме обувки.
Те са на периоди, а ако и вие сте слаби и по-дребни не може да си избяга от гена. Важното е да са здрави дечицата 🤗
Виж целия пост
# 374
Здравейте и от нас момичета.
Наскоро разбрах че съм бременна отново! Има ли други като нас, които чакат второ а първото е едва на 9 месеца? Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия