Август идва, време е вече, приготви се да те гушкам, мъничко човече!

  • 18 382
  • 290
# 285
Здравейте, мамчета!
Днес ходих при моя лекар, който ще ме изражда. Бебчо е обърнат седалищно и май няма намерение да се намества, както трябва. А аз въобще не искам операция, малко ме е страх. Cry
Ако има някои мами,  раждали секцио - много ли боли след това и бързо ли се възстановявате ?
Виж целия пост
# 286
Честито момченце на мама Rozi smile3525 и само хубави емоции да имат с него..
Kaili досега и аз не съм имала проблеми,но точно сега когато ми трябват пари ми се случи това и доколкото разбрах само на мен,при другите колеги всичко е наред smile3511.
Виж целия пост
# 287
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА МАМА РОЗИ!!!
Много да ги радва и слушка!!!
ЧЕСТИТО и на мама Pepper! Да им е жива и здрава малката принцеса!!!


И аз гласувам "ЗА" предложението
Здравейте , ето ви едно предложение за темичка от мен.
" Юли свършва с дните задушливи, Август идва с бебета красиви".
 

Приятна вечер на всички!!!
Виж целия пост
# 288
ЧЕСТИТ МЪЖ НА МАМА ROZI24!
smile3525  smile3525  smile3525

miss_74 за болничния - зависи кога ви обработват заплатите и в коя половина на месеца ти влиза болничния. На нас ни ги обработват и изплащат до 10-то число на следващия месец. Знам че на други места ако например болничния е до 15-то число на месеца тогава може да ти изплатят в края на месеца, а ако е след 15-то число се обработва в началото на следващия месец. Но както казва Kaili обади се в счетоводството и питай. Политиката на всяка фирма е различна.  Peace
Виж целия пост
# 289
ето ни   новата темичка  Hug
Виж целия пост
# 290
Честито на мама ROZI24  и на мама Pepper,да са им живи и здрави бебоците и много да слушкат   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия