Пубертетът при момчетата - тема 7

  • 38 753
  • 753
# 630
Писах ти ЛС.
Виж целия пост
# 631
То не е за смях де, но да попитам - и при вас ли нещата са така Joy

Скрит текст:

Виж целия пост
# 632
Лейди, горе-долу така си е Joy Всеки чува каквото му изнася!
Виж целия пост
# 633
Ахам.
Виж целия пост
# 634
Моят чува и вижда,само и есинствено,това,което му е на сърце.В сряда се скатал от час,аз разбрах случайно.Подпитвах го и естествено лъже до последно,отрича,спори,вика питай еди кой си и т.н..Е днес обаче се издаде,защото утре щяли да получат оценки върху проект,различен за всяко дете и нашият съответно няма тема.То бяха тръшканици,то все друг му е виновен,е ще си носи кръста.
Виж целия пост
# 635
Къде да диря тестове по математика като за матура, но с отговори?
Виж целия пост
# 636
Къде да диря тестове по математика като за матура, но с отговори?
ucha.se
Виж целия пост
# 637
Нямам абонамент...
А и сега нали ще влизат задачи само от първи срок ...
Виж целия пост
# 638
Ако за седми клас става дума, в групата във Фейсбук има качени пробни изпити.
Виж целия пост
# 639
Ако за седми клас става дума, в групата във Фейсбук има качени пробни изпити.
да, за седми...
Коя група? Може ли линк?
Виж целия пост
# 640
Ако за седми клас става дума, в групата във Фейсбук има качени пробни изпити.
да, за седми...
Коя група? Може ли линк?
Заповядай: https://www.facebook.com/groups/129443854451962/?ref=share
Ние ползваме на Регалия по и мат и по Бел. Може да видите и на Педагог.
Виж целия пост
# 641
Не знам дали ще стане с линк, по-скоро по име трябва да се търси: Седми клас 2019/2020
Може също изпитите, които са се падали предишни години, евентуално част от задачите там може да не са изучавани още.
Има и помагала различни, ние работим по това
https://www.emag.bg/novi-probni-izpiti-po-matematika-za-vynshno- … 558/pd/D269YDBBM/
Дублирали сме се с Helene Simple Smile
Виж целия пост
# 642
Аз миналата година пусках всички пробни изпити по математика и БЕЛ в седмокласната тема. Обаче не пазя файловете - ако искаш потърси в публикациите ми.
Виж целия пост
# 643
А някой ползвали ли това:

Мнения? Става ли?
Иначе давам и аз от групата във фейса.
Виж целия пост
# 644
Миналата година накупувах сума помагала и в началото на тази година ги продадох всичките неразопаковани! Изобщо не ги и потърси даже... Така че мнение не мога да дам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия