Да са живи и здрави Яжка и Креми, да си носят с гордост името!
И да ни наобикалят по-често тук, да споделят какво и как.
Кари, голяма рециклираща одисея си имала. Аз се изморих докато чета. Ако гювеча не се харесва от принцовете може да си правиш малка доза в огнеупорна/йенска/тенджерка. Слагаш я в студена фурна с каквото обичаш вътре. Няма начин да не се продават при вас.
Дама Пика, не я мисли толкова детската градина. След като са обща група - значи борбата е за всяко дете за да не ги закрият. Може "лошата" г-жа да го е насилила да спи или да яде нещо нехаресвано. Ани така не хапваше филия с лютеница и много мразеше като и я тикат в устата. Уж бях предупредила да не я насилват с ядене. Но една от госпожите се стараеше излишно. Ами и до сега я недолюбва. Все ще избутате 1 месец. Пък после каква ще е новата ....
Фло, подочух за Метро и разпродажбата. Ама като нямам карта ....
Освен като изпратиш гаджето пак да ми дадеш на заем твоята, ако не ти трябва. Оттивам да разглеждам каталога за нещо изгодно.

/да се смята за емотикон прегръдка/





Нали носиш майтап?