Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 61

  • 57 392
  • 763
# 225
Приятни цветове са, колко струват?
Към 11лв. В Lily.
Виж целия пост
# 226
Днес в Елитис доста постоях пред щанда на Руби Роуз, разглеждах сенките. Нищо не купих. На ето тази палитра се зачудих, но нямаше тестери, цената беше около 6.65 лв по спомен.
После се разтърсих в нета за отзиви, добри са и май ще ходя да си я взема.
Виж целия пост
# 227
Днес в Елитис доста постоях пред щанда на Руби Роуз, разглеждах сенките. Нищо не купих. На ето тази палитра се зачудих, но нямаше тестери, цената беше около 6.65 лв по спомен.
После се разтърсих в нета за отзиви, добри са и май ще ходя да си я взема.

Май имаме еднакъв вкус за сенки. Имам я същата. Не е лоша за цената си.
Виж целия пост
# 228
Аз харесах Нюд палитрата на Катрис, но тя е подарък на щерката и ми се сърди като я ползвам. Та си викам тази да си взема, ако случайно са сходни?
Виж целия пост
# 229
Руби Роуз са си класика.Не е лоша палитра,имам я,но съм свикнала с по-лъскавите цветове първо на Sleek,а сега и на Революшън.Като за ненатрапчив грим е сносна палитричка.Аз си искам лъскаво обаче.
Виж целия пост
# 230
Ще ми препоръчате ли хидратиращ серум, подходящ за акнеична кожа? Бях метнала око на едни корейски в ДМ ама не съм сигурна за тях.
Виж целия пост
# 231
На VZK( в Лили) е хубав серумът.
Виж целия пост
# 232
На VZK( в Лили) е хубав серумът.

Хиалуроновия серум ли, в лилава опаковка? Взела съм го, но още не съм го отворила. Дали е подходящ за зимно време, аз си мислех, че е лек и съм го планирала за пролетта, лятото.
Виж целия пост
# 233
А някой слънцезащитен крем за лице с фактор 50 да похвалите от дрогериите? Зимата ми се иска да пробвам нещо бюджетно.
Виж целия пост
# 234
С този съм в момента и много си го харесвам.
Виж целия пост
# 235
Да,лилавата опаковка,хиалуронов серум.
Много добре хидратира,а пише,че за мазна кожа може да се ползва без крем.
Учудващо добър дрогериен продукт.
Извадих си два от запаса,до 11 тази година са годни.За три месеца ще свършат.Винаги се запасявам,когато видя този серум,защото много често липсва,явно е много харесван продукт.
И може да се маже и около очите,чудесен е.
Лек е,да,но дава невероятна хидратация.
Виж целия пост
# 236
Мария, коя точно палитра на Sleek ползваш?
Глас и от мен за Руби роуз, държат по цял ден на очите и то без база, цветовете са разнообразни, не само в червената гама. Разкошни са просто
Виж целия пост
# 237
Sleek Storm 578.
Виж целия пост
# 238
Здравейте момичета, за да ползвам отстъпка за рожденник в дм  трябва ли да имам клиентска карта,?
Виж целия пост
# 239
 не,просто на касата преди да ти маркират стоките кажи,че ще ползваш отстъпка за рожденник и ще ти поискат личната карта за да проверят
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия