Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 58

  • 53 534
  • 736
# 420
И аз препоръчвам четките на Екотулс , иначе съм поръчвала и китайски четки от Ибей и са съвсем прилични и ги ползвам постоянно, даже някои ми харесват повече от тези на Екотулс.
Виж целия пост
# 421
Благодаря, момичета!
Лошото е, че живея в малък град и тук няма Лили, ДМи т.н ... ще ми се наложи да поръчам от някъде.
Във фейсбук ми излизат най-различни по 15-20лв. комплекта, но не знам до колко ще вършат работа.
Виж целия пост
# 422
Благодаря, момичета!
Лошото е, че живея в малък град и тук няма Лили, ДМи т.н ... ще ми се наложи да поръчам от някъде.
Във фейсбук ми излизат най-различни по 15-20лв. комплекта, но не знам до колко ще вършат работа.
от лили също може да поръчаш ...
Виж целия пост
# 423
Благодаря, момичета!
Лошото е, че живея в малък град и тук няма Лили, ДМи т.н ... ще ми се наложи да поръчам от някъде.
Във фейсбук ми излизат най-различни по 15-20лв. комплекта, но не знам до колко ще вършат работа.
Тия са баш от китайските, вършат. Поне е голямо разнообразието от размери, а аз още се уча кои да ползвам и за какво. И са в метална кутия, което също е удобно.
Виж целия пост
# 424
Някоя ползвала ли е Джъмбо моливите на Nyx? По 6 и нещо са и си поръчах три, че харесвам дебели моливи за очи.
Преди години имах, много се размазваха.

Sunshine,от Лили също може да се поръча онлайн от сайта им.
Виж целия пост
# 425
Нито един от китайските четки, които съм поръчвала, не ползвам реално. Евтините китайски четки не са добри дори и за начинаещи. По-добре вземи по-малко, но по-качествени четки, които след време няма да ти вършат никаква работа.

https://beautycelekt.com/real-techniques-bg
Виж целия пост
# 426
Аз бих препоръчала, тези от лидъл. За начинаещи са перфектни, за мен са по добри от екотулс, ако имаш лидъл в района провери дали са останали и ги погледни.
Виж целия пост
# 427

Това седи ли добре на тъмни вежди и коса?

Да, стои естествено. Изхабих две опаковки, след време капачето се чупи, но продукта е добър Wink
Моите вежди са направо черни, твоите?
Сега в Лили има спирали за мигли на промоция.
Виж целия пост
# 428

Това седи ли добре на тъмни вежди и коса?

Да, стои естествено. Изхабих две опаковки, след време капачето се чупи, но продукта е добър Wink
Моите вежди са направо черни, твоите?
Сега в Лили има спирали за мигли на промоция.

Да, и моите са тъмни  и затова стои естествено. Имам и спирала за вежди, ако това имаш предвид. Когато бързам прибягвам към спиралата и съвсем леко ги минавам. Но аз си имам вежди, ако трябва да се попълват - сенките са по-добър вариант.
Виж целия пост
# 429
И моите са черни,не стоят добре при мен подобни продукти,личи си разликата.
Моите са гъсти и нямат нужда от много попълване,направо се отказах да ползвам каквото и да е освен малко черен молив.Точно една чертичка правя на едната вежда и то когато ми се занимава.Обаче черен молив на целите вежди също не е ок.
Виж целия пост
# 430
Благодаря, момичета.
Лидл има да. Ще погледна.
А какво е основното, което трябва да гледам.
Косъма по-мек или по-твърд трябва да е?
Виж целия пост
# 431
Помадите за вежди са ми по-удобни на мен. Усещам разликата откакто смених сенките за вежди. Иначе +1 за четчиците от Лидл, за очите е страхотен комплектът. Меки пухкави четки на тази цена едва ли може да се намерят, та дори и в Лили. Не съжалявам, че ги взех.
Виж целия пост
# 432
Аз имам четки на различни марки. Например за пудра използвам една на Douglas от златния комплект, сойто пускаха по Коледа, за руж ползвам от един комплект на Лидл (от старите на Miomare), зя сенки ползвам две двойни на Ecotools, една двойна на Aura, една пак от комплекта на Douglas и блендираща на Aura, за бронзант полввам пак Aura. За мен тези четки са най-удобни. Но например на Ecotools и Aura за пудра и руж не ми допадат. Идеята ми е, че не винаги има нужда от комплекти, а по скоро във времето да намериш най-удачните за теб самата. Simple Smile

За вежди, ползвам само помадата на Loreal, прекрасна е. Сега се чудя дали да пробвам някоя друга. Имате ли отзиви за други помади?
Виж целия пост
# 433
Тази ползвам аз и съм доволна. Nerd

https://www.notino.bg/delia-cosmetics/eyebrow-expert-pomada-za-vezhdi/
Виж целия пост
# 434
Между другото, четките на Дъглас не са никак лоши и като цена са близки до тези на Ecotools. В момента имат  намаления.
Четките за пудра на Ecotools и на мен не ми допадат. Имам една, но не я ползвам почти никога.
Имам и една стара четка за сенки на Impala. Дори не си спомням кога и откъде съм я купувала, но е съвсем прилична.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия