Изпитани сайтове за парфюми - 20

  • 56 214
  • 767
# 135
Един път не уцелих  да има тестер на това koето ме интересува егати каръка съм
Виж целия пост
# 136
Честита Нова година и от мен! Много здраве и радост желая на всички!
Монтал и Мансера искам да душа, но в Елинор няма ли възможност за свободен тест? Не съм ходила досега на място, ако не дават свободен тест, хич няма и да се занимавам, далече ми е...и ще си остана невежа...😝
Виж целия пост
# 137
Аз се поогледах, но като не видях, попитах и тогава те пита момичето кой искаш да подушиш. Вади ти го като скъпоценен камък парфюма, пръска на хартийка и ти го подава. Simple Smile На мен чак ми стана забавно. Е, аз исках да пробвам повече, но ми стана неудобно, ако такава процедура има за всяко душване. А и мога ли да се сетя за всичко, те имат толкова парфюми и имена, като ги видиш и се сещаш.
По принцип шоурум е точно да може да се показват и тестват продукти (не само на листче), и то повечко, за да се зарибят клиентите. Имат минус за мен откъм обслужване в шоурума.
Виж целия пост
# 138
Някой  похвали тук parfumi-shop.net.
Поръчах си сенки на Шанел на много добра цена от сайта. Обадиха се веднага по телефона за потвърждение и получих на следващият работен ден доставката. Всичко точно. Продуктът оригинален.
В чек козметикс проверката показва, че продуктът е произведен преди повече от 3г, февруари 2015. Thinking
Виж целия пост
# 139
Аз се поогледах, но като не видях, попитах и тогава те пита момичето кой искаш да подушиш. Вади ти го като скъпоценен камък парфюма, пръска на хартийка и ти го подава. Simple Smile На мен чак ми стана забавно. Е, аз исках да пробвам повече, но ми стана неудобно, ако такава процедура има за всяко душване. А и мога ли да се сетя за всичко, те имат толкова парфюми и имена, като ги видиш и се сещаш.
По принцип шоурум е точно да може да се показват и тестват продукти (не само на листче), и то повечко, за да се зарибят клиентите. Имат минус за мен откъм обслужване в шоурума.

Ако се започне безразборно пръскане, къде ще му излезе края, че то всеки ще минава, парфюмира и отива по задачи Smile!
Виж целия пост
# 140
Здравейте,

Поръчвам често кремове за лице и парфюми от Parfimo и  Notino, и досега не съм имала проблем с продуктите. Сега сечудя на :

 Shiseido Future Solution LX Total Protective Cream SPF20   от Parfimo.
 Притеснението ми е, че в повечето сайтове цената му започва от 270лв, като стига до 617лв. в Нотино, а тук е 164лв - тестер.
Какво мислите, дали има вероятност да не е оригинален?
Виж целия пост
# 141
За оригиналност не бих се съмнявала, там проблемът е със залежалата стока.
Виж целия пост
# 142
За оригиналност не бих се съмнявала, там проблемът е със залежалата стока.

Благодаря за отговора:)

А, дали има начин да разбера, дали това е така Thinking
Виж целия пост
# 143
Да. Има. Като си го получиш и провериш бач кода сама.
Т.е. постфактум. Wink
Виж целия пост
# 144
Ако има опция преглед, на място проверяваш срока и решаваш дали да приемеш пратката.
Виж целия пост
# 145
Парфимо изпращат без опция преглед.
Виж целия пост
# 146
За оригиналност не бих се съмнявала, там проблемът е със залежалата стока.
+1.
Не бих рискувала с крем за лице от Парфимо.

Вчера имаше 10% отстъпка в Нотино, набелязах някои неща, мислих да поръчвам, но днес вече не е активен кода за намаление( Дано да пуснат пак такава отстъпка.
Виж целия пост
# 147
И аз сложих в кошницата няколко неща, но уви не успях да поръчам. Обикновено са по няколко дни тези кодове. Ще се възползвам следващия път.

Относно козметиката от Парфимо - поръчвала съм кремове на Кларинс с голямо намаление и бяха с изтичащ срок. Последно купих по Черния петък разни неща на Клиник и всички са "пресни" Simple Smile
Виж целия пост
# 148
Аз рискувах и си купих два крема от Парфимо, единият на Клиник, а другият на Нюкс. Имах късмет и не бяха стари. Даже на Клиник съвсем "пресен" излезе😄
Виж целия пост
# 149
Еее, описателният ми мост за шоурума на Елинор беше полезен и съвсем по темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия