

Туба /2020-2014г/

Вичи
Да сте живи и здрави!
Баги,




Спокойна неделя на всички!
























Вичи 






















,честит професионален празник! 
Вичи
,за споделеното! 






То и няма начин да е друго, щом харесвам актьорите и музиката 












Защото това си е терапия освен за нея така и за множеството й фенове по света. Нищо, че повечето нищо не разбират (като нас ) от разговорите. Но самото й присъствие дава спокойствие и балансира човек




наминала си малко преди мен. Благодаря за пожеланията 
влизай ми в постовете като, че ли ще ги цитираш. От там можеш да си запишеш и запазиш в уърдовски файл картинките и линковете на емотиконките. (това важи за всички вас, момичета
) Живот и здраве като се видим след време, ако искаш мога да ти копирам файла и да ти го дам. Аз така ги ползвам и без да си играя да ги качвам всеки път през опцията за качване на картинки. 
След което специфичното за новата версия е, че трябва да се сложи https: след img, който е в средни скоби. И готово 













Баги
Канти
Линка
,благодаря ви за споделелното!
За емотиконите аз си запазих някои теми,където ги пуснаха други форумки!От там си ги вземам,когато ми потрябват!По друг начин както пише Канти ,не мога!И снимките не ми се намалят,бавя се така!Ще ги гледаме големи! 





Новият албум на Даша Седина е вече "на пазара" 

Не съм им фен на маските, макар като отговорен човек ги нося в магазина, мечтаейки за заповедта на Генарала : "Маски долу! " 


Баги, ЧРД!










и бъдете здрави!
Препоръчани теми