След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу, Илкер Калели... нови проекти, колеги, екип #19

  • 46 580
  • 739
# 630
Какви хубави и интересни постове! Hug

Умишлено ли по-голямата част от актрисите са в черно?

Красивата Бирдже Акалай




Езги Мола и колежката й от "Апартаментът на невинните" Мерве Диздар са си поделили наградата за най-добра актриса.

Езги е много красива.







***
Още два сериала, които вървят по Фокс са паднали/падат от екран. Единият е "Гост" с Хазал Кая и Буура Гюлсой. Тръгнаха добре, но после....

Вниманието ми привлече този. Дано има повече успех от другите, които стартираха през сезона.

https://www.youtube.com/watch?v=XuidK_e5HAw

https://www.youtube.com/watch?v=sRJLZB_b5BU

Виж целия пост
# 631
Зарани, да много черни тоалети.

Иначе доста кич отново гледам,мислех че тази година ще са по стилни дамите

Познати ни вече артистки виждам тук,, Ние се срещнахме в Истанбул,, спечелил за  най- добър интернет сериал.Нищо не ми говори,малко съм поизостанала със заглавията



Най-много ми допадна



И Гьокче е шармантна


Виж целия пост
# 632
Ели ,Зарани   мерси за всички интересни снимки и инфо ,които сте донесли в темичката ни  Flowers Hibiscus  Flowers Hibiscus
И на мен най-много ми харесват тоалетите и изобщо как изглеждат Айча ,Гъокче ,а  също и Бурджу.Бирдже  също е изпипана ,но тия  татуировки много и развалят стилния и класически вид и то не само за този тоалет ами по-принцип.Не че има нещо лошо в татуировките ,но тя е такава една беличка и финна и тия татуси ми бият много на очите .
Аслъ и нейните екрани партнъори..Аз я харесвам с всеки един от тях ,нооооо естествено няма да ви учудя ако кажа ,че най-я харесвам с Мурат Й.. в "Сускунлар". .А второ място си поделят колегите  и от "Кайъп" и "Истанбулската невеста".,а после са останалите.Аааа и с Бурра Г и Алиджан от"Моето име е Хиджран" също много я харесвах ,но той за съжаление приключи много бързо.





и едно селфи от колата  

Виж целия пост
# 633
Появи се и Илкер , при това влюбения Илкер е написал  романтични думи към певицата-любима

«История, которую ты рассказываешь своим великолепным голосом, смысл, который ты вкладываешь своим прекрасным сердцем…мечта.
С радостью от дороги, которую мы прошли вместе, с счастьем вместе подарить это воспоминание нашей жизни вместе! Самые большие аплодисменты тебе, моя дорогая!»

 
Виж целия пост
# 634
Ели мерси за снимките и инфото Flowers Hibiscus
Илкер ми се струва ,че колкото повече феновете роптаят срещу тази любов той толкова повече се влюбва в мацката и си го показва дооооста свободно  без  да се крие  
Старо ,но готино от Аслъ  



Виж целия пост
# 635
Слънчева Аслъ , има страхотно естествена усмивка.
Две нейни профила в различните сезони - лято и зима


Салих има успешна година в професионално отношение.
Три различни роли в които се превъплатява , двете ги видяхме третата е в “Първи и последен” , май така се привеждаше.

Сега завършва годината в театъра в семейна комична постановка Фанатик . Партньорката ни е позната

💥 Салих Бадемджи создавший в этом году трех разных персонажей - В сериале #ПервыйИПоследний, #Клуб и #Лжец, завершает этот во всех отношениях, успешный для себя год, вернувшись в театр, чтобы представить семейную комедию #Фанатик с Неслихан Арслан, премьера которой состоится завтра!
.
Виж целия пост
# 636
   
Ели  мерси за снимките и инфото  Flowers Hibiscus
За Салих тази година наистина е много успешна.Участва в три сериала,два от които вече видяхме и  неговото участие в тях е много силно и запомнящо се ,а третия с Йозге  ще го гледаме предполагам в началото на новата година и така от трейлърите и снимките ми се струва ,че и  това му участие ще бъде запомнящо се..А сега на финала на годината  е започнал да играе в пиеса с още един невестин кадър ,браво за трудолюбието му 
Ели  ни е довела зимна и лятна Аслъ ,аз ще продължа зимната линия ,чеееее си е  някак си подходящо за сезона ,а и освен това може да си харесаме нещо от зимното облекло на Сюрея и за нас .





"Вавилон" ще бъде излъчен другата година у нас под наименованието "Изборът" по някой от каналите на БТВ.

http://tvnovellas.blogspot.com/2021/11/blog-post_85.html#more

И за финал на този пост още една невестина красота.



и усмихнатата Аслъ 

Виж целия пост
# 637
Ени, супер за Вавилон . Тъкмо ще го изгледам с български превод.
След този сериал Озан Гювен снима ли нещо друго, нямам представа. Не съм чела нищо за него, след историята за която писаха. Жалко ако  не играе, добър е. Но още по -жалко за  положението в което се докара. Все има някаква истина от всичко което се писа.
Виж целия пост
# 638
Ели аз последното което си спомням като инфо за Озан Гювен е ,че щяха да го съдят ,но какво е станало после или не съм прочела или не си го спомням.Но имаше доста сериозни обвинение  срещу него ,приятелката му бая беше пострадала ,имаше пуснати нейни снимки и хич не беше приятна гледка за гледане та не знам ако е стигнало цялото нещо до съд какво е станало.Озан е талантлив артист и е жалко ,че може би няма да може да работи работата си или за известно време или за постоянно ,но от друга страна нищо не може оправдае постъпката му.Пиян бил и тя не била стока или каквото и друго оправдание да има не върви.Нищо не може да оправдае агресията,някой като не те кефи просто го напусни ,като виждаш ,че те изнервя до степен да му посегнеш по добре си тръгни преди да е станало по лошо.Ама то ако така разсъждаваха насилниците нямаше да има пребити и убити жени и деца  за съжаление.Е Озан може и да се е отървал де,може и да е доказал ,че е невинен и ,че не всичко е чак толкова лошо,не знам точно как стоят нещата около него.
Иначе втори сезон с Онур Сайлак беше просто като друг сериал..Онур също е много талантлив ,но няма никаква прилика с Озан ,но като изключим това сезона изобщо не беше лош ,а и завърши с щастлив финал и всеки си получи заслуженото .
Виж целия пост
# 639
Ени, Hug каквото и да е грозно е това , всичко което излезна и случилото се няма никакво оправдание.

Джансу Дере е гушнала бебчето на Сарп Акаая- Каан, сладурче е като баща си.

.

Aслъ е сложила снимка от рекламата на Мерцедес, харесва ми

Виж целия пост
# 640
   
Ели  така е една такава постъпка не може да  има оправдание. Озан Гювен е талантлив артист ,жалко за него като актъор защото това неминуемо ще се отрази на кариерата му ,обаче ако е отвратително човешко същество какво значение има ,че е талантлив.
Да сложа  и тук хубавата новина за Салих.Преди дни спечели наградата на GQ,"Актъор на годината".Честита да му е и още много други да получи.
Зайнеп Гюнай Тан ,която го  режисира в три сериала,"Времето лети" ,"Истанбулска невеста" и "Клуб" му връчва наградата.



Съпругата му също е била на награждаването.

Виж целия пост
# 641


Честита Коледа!
Бъдете здрави !

Виж целия пост
# 642
Весела Коледа!
Бъдете здрави, обичани, щастливи!
HugHugHug

Christmas TreeChristmas TreeChristmas Tree

В коледния ден малко новини от последните дни....
Русият Енгин и Белчим Билгин ще гледаме от 21-ви януари в нов филм на BKM за Нетфликс - "Цигулката на баща ми".




И още един трейлър на игрален филм - "Берген" с Фарах Зейнеп Абдуллах. Той ще мине първо на голям екран в Турция преди да стигне и до нас.






Ако не сте пили кафе, може да го направите в компанията на Аслъ







Виж целия пост
# 643
Hug Hug Hug
Честита Коледа!
Бъдете здрави и много щастливи! Flowers Four Leaf Clover Heart Flowers Four Leaf Clover



Хм Аслъ да не е станала рекламно лице на Мерцедес?



Зарани мерси за снимките и инфото Flowers Hibiscus
Ели Flowers Hibiscus

Виж целия пост
# 644
Ени, май има нещо такова с Аслъ и Мерцедес.

Зарани, хубави новини си донесла.
Прочетох,че русия Енгин е позитивен на коронавирус.
На още няколко снимачни площадки на текущи сериали проблема сред персонала е сериозен и се отменят до изтичането на карантината.Лошото е, че след един от артистите идва втори и така.
Млади са и трябва да преминава бързо за да се върнат към работата


Преводът в спойлер, разбираем е с Гугъл ,защото оригинала е английски

https://seriesturkish.com/the-shooting-of-5-serials-was-interrup … onavirus/23075679
Скрит текст:
Снимките на 5 сериала бяха прекъснати, когато актьорите хванаха коронавируса!

Телевизионните сериали, които каналите изнасят на екрана с голямо внимание, се следят с интерес от публиката. Продукциите, които увличат милиони хора всяка седмица, може да спрат снимките наскоро поради процеса на пандемията. С появата на заразените с коронавирус всички отново се тестват. Понякога сцените на актьорите се редуцират и сценарият се променя до приключване на карантините.

Когато обаче водещите имена са хванати от коронавирус или режисьорът на сериала няма друг избор, освен да прекъсне снимките. Въпреки всички предприети мерки, вирусът се разпространява бързо в установените среди, където работят десетки хора.

Накрая снимките бяха прекъснати поради факта, че актьорите от петте телевизионни сериала се заразиха с коронавирус. Първо спряха снимките на телевизионния сериал Evlilik Hakkında Her Şey.
Гьокче Бахадър, която пое главната роля, получи задължителна почивка, когато хвана вируса. Тя се завърна на снимачната площадка след края на карантината на актрисата. Този път обаче сетът отново беше прекъснат, като Йигит Киразджи, едно от водещите имена, също се зарази с коронавирус!

С любовника на Киразджи Пънар Дениз, хванат в короната, тази ситуация накара снимките на сериала Yargı да спрат по верига!

Барбарослар, който излезе на екрана на TRT1, беше друг телевизионен сериал, който беше прекъснат. Короната на Енгин Алтан Дюзятан, който е в главната роля, накара снимачната площадка да спре!
Тогава дойде още една новина от поредицата Sana Söz. Серкан Алтунорак също получи корона. И накрая, подобна новина дойде от поредицата Kanunsuz Topraklar.

Снимките на сериала с участието на Угур Гюнеш и Есра Билгич също бяха спрени! Според информацията, предоставена от журналиста Бирсен Алтунташ, двама актьори в популярния телевизионен сериал на Fox TV са дали положителна проба за корона; Башак Парлак и Догач Йълдъз!

След като ситуацията излезе наяве, снимките бяха прекратени и целият екипаж беше повторно тестван. Все още не е ясно дали ще излезе новият епизод на сериала, режисиран от Джевдет Мерджан!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия