Халит Ергенч и Бергюзар Корел - нови проекти след "Ти си моята родина" тема 35

  • 29 034
  • 739
# 180

Добро утро!

Другата седмица в този ден вече ще гледаме "Вавилон"  Hug

В понеделник е участието на Халит в концерта в подкрепа на младите музикални таланти.
А новата снимка, която се появи вчера, е от студио за дублаж, но не е свързано със сериала.
Озвучавал е някакъв филм за подводния свят, мисля, съдейки по акаунта, от който пуснаха снимката.



Виж целия пост
# 181
Hands ClapHands ClapДобро утро,дами!
Влизам много рядко в темата,но това не значи,че не чакам с нетърпение като всички  вас
новия сериал на Халит.
Благодаря за всичко публикувано Hands Clap Най-вече на Варна Hands Clap Hands Clap Hands Clap
Много са остроумни коментарите които Варна е превела. На мен пък ми мина през ума за Филма "Горчива любов" и бих добавила към тези коментари следното:
"Халит-аби,пак си се заобиколил с  три жени,бивши,настоящи ,но внимавай много да
 не изядеш пак як бой!" Stuck Out Tongue
След "Ти си моята родина"не съм гледала нито един турски сериал. В темата прочетох ,че една от партньорките на Халит играе в сериала " Завинаги" .Веднага полюбопитствах да я видя. Артистката има приятна външност,но
много повече ме впечатли играта и. Играе великолепно!Много истинска,много естествена!
Махидерван си я зная. Бирсе Акалай не ми е позната. Озан си го харесвам. Анонса за него говори,че от такъв човек може да получиш помощ,но може и нож в гърба.
Ще си остана без любовник ,но такъв като Месут Акуста
неща-а-а-а...! Smile
Визиата на Халит ми харесва. Брада ,но прилична. Дано само проблемите на Ирфан не го накарат да занемари външността си и отново да гледаме Джевдет . Спокойна съм,че до Сюлейман няма да стигне,15 серии са малко.

Виж целия пост
# 182
Цитат
В темата прочетох ,че една от партньорките на Халит играе в сериала " Завинаги" . Веднага полюбопитствах да я видя. Артистката има приятна външност, но
много повече ме впечатли играта и. Играе великолепно! Много истинска, много естествена!


Наде, говориш за Аслъ Енвер.
Тя се очертава да бъде романтичната партньорка на Халит, макар че не знаем каква точно е идеята на сценаристките.
Но има и още две жени около него.  Grinning

И на мен Аслъ ми е симпатична.
Отворих съвсем произволно един епизод от "Истанбулска невеста" и погледнах малко нейни сцени за общо впечатление.
Нарочно не искам да я гледам в предишни роли.


..................


Преди шест века и сега. Laughing Laughing
Това е да си акьор.
Може да си пътуваш във времето  както си пожелаеш.



Виж целия пост
# 183
                 Здравейте и топличка прегръдка и от мен! Hug

           

Пожелавам ви да изживеете един уютен, красив и много щастлив Петък, приятели! ❤️


           

                                  Кое е най- важното в живота?

                                                    А/  ПАРИТЕ
                                                    Б/ЗДРАВЕТО
                                                    С/ЛЮБОВТА


                           


https://vk.com/ergenc_halit?z=video-172438229_456239801%2Fdd8227 … l_wall_-172438229



----------------------------------------------------

Виж целия пост
# 184
Привет lovekiss



lovekiss
Виж целия пост
# 185
ИРФАН:


Веднъж бях повален от живота и се заклех пред себе си.
Светът е жалко, подло и жестоко място и аз ще го унищожа.







Виж целия пост
# 186
Привет!

Пуснали са една трохичка още от Ирфан!  bouquet

Малко се е изсилил Ирфан, според мен...Ако можеше така...Охооо! Светът е такъв, какъвто си го направим, поотделно и всички заедно.
Виж целия пост
# 187
Да,Mydream , права си, но цялото излъчване на Ирфан говори, че е готов на всичко за да спаси детето си.

Халит е невероятен!!!
Виж целия пост
# 188
                                Следобедно здравейте! Grinning

                          Остават шест дни до премиерата Peace


                      

             https://www.instagram.com/p/B7I_3seFUY8/


Виж целия пост
# 189


Предполагам, че ще пуснат реплика на всеки един от героите.
Но може би не всички днес.

Светът е несправедлив и е малко вероятно един човек да сложи ред в него.
Но трябва да се борим поне за нещата, които можем да променим.
А когато човек е отчаян, притиснат до стената и няма какво да губи, е готов и на повече.


Аслъ днес


Виж целия пост
# 190
Да, трябва да се борим, с това съм съгласна, но имат навика в тр сериали да превръщат главните герои, понякога, в супермени... Wink Grinning

Виж целия пост
# 191
Да,Варна,говоря за Асль Енвер.
Аз обратното на теб обичам да имам база за сравнение и затова се захванах да гледам сериала.
А това,че ще му бъде романтична партньорка още повече ме накара да я гледам.
Радвам се ,че Асль точно в интимните,романтични моменти е много сладка и много естествена.
Горя от нетърпение да  видя как ще изглеждат двамата с Халит.

Нещо старичко,но неостарявящо.

https://www.instagram.com/p/B6_l1YplWcB/
Виж целия пост
# 192


Виж целия пост
# 193
Хубава събота на всички!

Във вестник "Поста" има интервю с Нур.

Казала е нещо и за героинята си.

Нур: Във "Вавилон" началото на историята е хубаво и безоблачно, но изведнъж всичко се завърта и превръща в хаос, безнадежност и отчаяние. Започва борба на живот и смърт, борба за оцеляване. Еда е жена, която обича съпруга си, привързана е към семейството си. За детето си би рискувала всичко. Тя е пламенна натура, обича да държи всичко в живота си под контрол. В момента, в който той започне да й се изплъзва, изплуват амбициите и страховете, с които тя се бори. Обстоятелствата променят човека. При различни обстоятелства можеш да видиш различни страни от характера му. Когато водиш борба на живот и смърт,  не се замисляш за това, че  постъпките ти биха могли да наранят някого. В такива моменти избива цялата токсичност, която човек носи в себе си, проявяват се най-интригантските, най-опасните му страни. Така гледам на моята героиня. Тя води борба за оцеляване, трябва да защити детето си и прави всичко необходимо за това.





Виж целия пост
# 194

Утре интервю с Халит и Озан във вестник "Хюриет".

За "Вавилон", приятелството помежду им, за работата, за това какво е да си баща, за ситуацията в Турция.

Клипче с Халит, Озан и журналиста Хакан Гендже.




https://www.instagram.com/p/B7LATiBFAQy/








Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия