Халит Ергенч и Бергюзар Корел - нови проекти след "Ти си моята родина" тема 35

  • 29 034
  • 739
# 390
Варна Flowers Hibiscus благодаря за превода!

Цитат
В две от трите категории на рейтингите сме ПЪРВИ! Blue HeartBlue Heart
Юхууу!

От официалния профил на сериала благодариха зрителите!


Hands Clap Hands Clap Hands Clap

Цитат
Нищо не гледах и не търсих, докато вървеше епизодът

И аз гледах, но също така нямах търпение да видя отзивите. Включих цялото "бойно" снаряжение- комп , лаптоп и телефона Joy

Голяма мъка с тази  гадна версия. Програмистите толкова могат явно , но не разбирам кой, защо и за какво е броил пари за това недоразумение??!! Докато кача една снимка в старата щях да кача пет! 10 прозореца ти изкачат за една снимка Sad  и вече не е на дневен ред кога ще свикнем с нея, въпросът е кога ще свикнем да не се ядосваме...
Виж целия пост
# 391



Morella Allan Poe, за друга тема - не бих могла да отговоря. Понякога се правят специални теми за даден сериал. Тук сме хора, които следим проектите на Халит и Бергюзар от 2008 година, продължаваме, ще обсъждаме и Вавилон.
За превода - към днешна дата са преведени фрагманите за предстоящите епизоди, както и реплики на героите, включително и от снощния епизод. Това е засега.

Заповядай да споделяш мнения, ако имаш потребност да го правиш! Убедена съм поне в това, че ако нещо не е станало ясно като думи на героите, тук има, човек който да изясни смисъла на казаното.
Виж целия пост
# 392
Привет, момичета!
Дали ще има нова тема само за сериала Babil - Вавилон? Simple Smile Много хаесвам актьорския състав, звучи много обещаващ сериал! Знаете ли дали някой ще го превежда?

Здравей, Морела.
Това е нашата тема за "Вавилон".
Дали някой ще се наеме да направи отделна тема само и единствено за този сериал, не знам.
Съмнявам се, че някой от нашата тема ще има сили и време да поддържа две теми.

Който желае, ще има възможност да намери всичко, свързано със сериала тук.
Въпреки че ние сме фенове на Халит, ще има информация и за всички останали актьори.
Без новините за личния им живот.
Е, ако някой се ожени, ще го съобщим. Joy

За превода...
Много исках да има превод на български и се опитах да намеря двама души, които биха могли да ми помагат, защото сама нямам нужното време.
На руски превод ще има.
Надявам се да успея да се организирам и да имаме със субтитри поне по-интересните сцени.

Превод на фрагманите винаги ще има.

Вавилон

епизод 2, фрагман 1 с бг. субтитри

Благодаря от сърце на Марианка за помощта!  Heart



Виж целия пост
# 393
Благодаря за преведения фрагман, момичета! Flowers HibiscusGift Heart
Виж целия пост
# 394
Толкова много ми хареса Аслъ. Heart
Как не съм го забелязала това момиче досега.
Като слънце е!
И дано остане така.
Да не я карат да крещи, да се тръшка, да реве като на умряло.
Да има едно светло лице.
Много се радвам, че точно тя ще има някакви по-близки отношения с Ирфан, ще видим точно какви, защото от актрисите тя ми хареса най- много. И имат много добра енергия с Халит.
Бирдже в повечето случаи добре.
От Нур очаквах повече. Много ми беше истерична в сцените, в които трябваше да покаже болката си.
Месут Акуста е супер за ролята си.
Озан е дявол. Хахаха
Детенцето- чудесно.



Рейтингът в социалните медии.
Тук няма изненади за мен след това, което видях снощи в туитър.
На първо място сме.   Heart Exl



Виж целия пост
# 395
Благодаря за фрагмана с превод Heart

Рейтингът е повече от супер Hands V  браво Hands Clap

Виж целия пост
# 396
От Аслъ

Много сме щастливи!
Благодарим ви!


Виж целия пост
# 397
Много точен каментар на Ойя Текин в ТТ - перифразирано-  няма нужда да си астролог - както самата история така и с такива звезди, за да не знаеш резултатите от епизода...Здраве за усилията на целия екип!
Виж целия пост
# 398
Добър ден,дами!
Най-сетне започна очаквания сериал,но аз вече съм тъжна  като си помисля,
че и той ще свърши. Weary И пак чакай.
Началото е много обещаващо.Хареса ми ,въпреки,че не разбирам какво говорят.
Въпреки това немалко неща  особено което касае играта на Халит може и да не разбираш и
въпреки това да се възхищаваш.Мисля,че първа серия беше 80% епизод на Халит.
Прекрасна възможност да блесне от самото начало и да спечели аудиторията.
Неоспорим талант!
Присъединявам се към общото мнение за прекрасно подбран екип.
Озан ми хареса.
Асли сладка със закачлив поглед, но предстои да я видим.Много за кратко присъстваше.
Бирдже е красива жена,неустоима ,точно каквато  харесват бандитите.
За първи път я гледам.
Крясъци те , истеричното  държание на Нур не ми допадна. Не смятам,че отчаяната жена
би се държала така с мъжа си.Нима той е безразличен и безхаберен към създалата се ситуация?
На Масут с тази физиономия само бандитски роли му допадат.
Момичета не се ядосвайте на новата версия,защото като свикнете ще видите ,че е по лесна.
Рейтинга е прекрасен.Дано е все така.
ОНУР

ИРФАН


Виж целия пост
# 399
Събота - това, което липсва, да ви намери. Това, което ви е намерило - да остане.
Това, което остава - да ви радва.

Добър ден Приятели!
Flowers Hibiscus

Страхотен старт на "Вавилон" и чуден рейтинг Hands Clap

 

А  Халит, той е невероятен, много Голям!:clap:
Много ме радват хубавите коментари в ТТ И ИГ
Hands Point Up

Благодаря за преводите, Варна!:tulip:
За всичко споделено, момичета
Flowers Rose
И  с много нетърпение  очаквам коментарите на Майдриим!
Grinning

...



Пожелание за позитивен и съдържателен ден!
Виж целия пост
# 400
Здравейте!

Много се радвам за рейтинга на първи епизод. 
Благодаря на Варна и Галкаа за превода !:hibiscus:
На мене Нур ми хареса. Истеричното и поведение е било по сценарий такова.
Аз обаче не усетих любов, споделеност, доверие, привързаност в отношенията им с Ирфан.
Може би с превод ще е различно.

Хубав ден! Purple Heart

Виж целия пост
# 401
Цитат
Аз обаче не усетих любов, споделеност, доверие, привързаност в отношенията им с Ирфан.
Може би с превод ще е различно.


Ами то целта е да няма любов. Grinning
Аз ви казах, че някаква връзка на Ирфан с Айше е възможна само, ако жена му стане неприятна на зрителите.
Затова предположих, че детето няма да е на Ирфан.
И излязох права.
Между другото, това е единственото нещо, срещу което хората мърмореха снощи.
Публиката на "Вавилон" в голямата си част е много различна от традиционната, направо алергична към врътките и клишетата от пембените дизита и това не им хареса.
Но според мен е добре.
Сега хората ще знаят, че детето не е на Ирфан ( а той не знае) и ще му съчувстват още повече.
Важно е зрителите да са съпричастни към героите, особено към главния герой.

Забелязахте ли надписите в началото?
Без съмнение Халит е най-голямата звезда в каста, но имената на всички актьори от рекламния афиш бяха изписани на един ред.
И започваха не с неговото име, а с това на Аслъ. На жена, на актриса.
Детенцето също беше наравно с другите актьори.
Това не е случайно.
Тук-там от време на време някой плахо надига глас, че актьорите и актрисите не са третирани еднакво.
Нито като заплащане, нито като условия в договорите.
В надписите винаги се започва с главния актьор, най-много да сложат двойката актьори наравно, но не и второстепенните, да не говорим пък за децата.
Това беше много хубав знак.
Виж целия пост
# 402
Синевата на Халит е толкова заслепяваща, че не видях никакви надписи с имена Blush

Сега започвам серията с руски превод.

Виж целия пост
# 403
Бирдже ги застреля снощи репортерите.

Реп: Вие играете любимата на Сюлейман...
Бирдже: Не, негова метреса съм.

Репортерът млъкна. Настана конфузно мълчание.
Подтекстът беше "Жените, които ходят с женени мъже се наричат метреси, не се опитвайте да заобиколите думата, използвайки евфемизми.
 Joy



Цитат
Синевата на Халит е толкова заслепяваща, че не видях никакви надписи с имена



Виж целия пост
# 404
Дааа, имената са написани така, както са подредени в постера.

Не разбрах, за какво оклеветиха Ирфан и го изгониха. Все пак не го вземат на работа никъде и заем не му дават...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия