Любители на Котки - Тема 141

  • 57 364
  • 738
# 240
Като малки са така. Фифи вече е на 5 месеца и още лети с пълна сила. Докато се научи да скача, доста пъти пада, че и чак се притеснявах да не й стане нещо. Тя се отърси и продължи да тича. Сега вече е по-опитна, но понякога пак скача там, където не трябва. Няма как да ограничиш това. Коте е, ще тича първата годинка. А после... може и да се кротне Simple Smile
Виж целия пост
# 241
Абе не е много сигурно, както писах Ушатото сега дивее, Топче като израсна се кротна, обичаше да се уединява в спалнята и цял ден спеше там, докато това е ужас, забравих да залостя вратата на кухнята и сега като се прибрах го намерих там, съборил скаличките, но не е ял, добре че им сложих портокалови кори и кокос. Joy
Виж целия пост
# 242
Поздрави от моите пухкаланци Simple Smile
Лифи


Снупи


Двамата заедно, което е рядко да се види, легнали близо един до друг Simple Smile


Моля за съвет за Снупи. Много обича да ходи да ляга в котешката тоалетната, я се катурне вътре и хубаво се овъргаля, я се заиграе с камъчетата и после идва да спи при мен и да го целувам 🥴.Та има ли спасение, нещо трик да го отуча от този навик ?
Виж целия пост
# 243
Ооо, прекрасни пухчовци, Диана. Heart Eyes
Виж целия пост
# 244
Здрастиии, дай лапа Joy

Виж целия пост
# 245
Мая Hug, веднага се отзоваваме, твоята адашка веднага подава мързелива лапунка:
Виж целия пост
# 246
До мен Нала дреме седнала и се клати Simple Smile
Виж целия пост
# 247
Ох, моят бонбон днес става на 5 месеца ей така спи , като бебе ..

Виж целия пост
# 248
Да ти е жив и здрав, прекрасника, Пинко! Heart Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 249
 bouquet
Мерси Джасте Hug
а какъв дребос беше ето го на месец
Виж целия пост
# 250
Безобразно сладък. Heart Heart Eyes Heart
Виж целия пост
# 251
pinko, честит празник! Жив, здрав и много да те радва!  newsm51 Много, много сладък!  Heart Eyes

Моят пък беше доста неугледен да го наречем. Wink
Спомням си като реших да го взимам, отивам в клиниката и като пак го виждам, първата ми мисъл беше: "ама как може да е толкова малък и толкова грозен  Rolling Eyes ". hahaha
Виж целия пост
# 252
Същото си казах и аз за Ушатото, то затова и него избрах, толкова беше грозен, слаб и страхлив, че никой нямаше да го вземе.
Честит да е pinko! Heart
Виж целия пост
# 253
Честито, Пинко.

И много хубави Лифи и Снупи.
За невъргаляне в тоалетната, нищо не ми хрумва.
Виж целия пост
# 254
Ооо, Мая беше прекрасно сладко бебе, но снимките са на компа, а и съм ги показвала няколко пъти вече, както знаете не съм свидлива на снимки. Пак мога Joy, но сега ме намързява. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия