Любители на Котки - Тема 141

  • 57 366
  • 738
# 300
Боги хич не му е присърце...
Не вярвам на очите си!!! Боги е съвършена!

Да! Съвършено темерутче!  Laughing
Виж целия пост
# 301
Боги хич не му е присърце...
Не вярвам на очите си!!! Боги е съвършена!

Да! Съвършено темерутче!  Laughing
Не е  темерутче Simple Smile, много е красива и РИЖАВА Simple Smile
Виж целия пост
# 302
Аз реших, че е време вече да извадя коледните чаршафи Grinning и Лъчи веднага се насади
Виж целия пост
# 303
Мдаа, неделя е все пак.
Виж целия пост
# 304
Кой каза коледна тематика Joy
Виж целия пост
# 305
А моя спа целия следобед на котлоните
Виж целия пост
# 306
И ние така цял ден. Ту на леглото, ту на дивана...
Като пиша ние имам предвид Мърчо и аз. Simple Smile
Виж целия пост
# 307
Много се смях. 😂
Виж целия пост
# 308
И сигурно ще му намери дом с това представяне.......
Дано не се озове на улицата.
Виж целия пост
# 309
Предполагам и се надявам, обявата да е за смях, а не реална.
Виж целия пост
# 310
Аз мисля, че е шега.
Виж целия пост
# 311
Дано, но знаеш ли, хора всякакви.
Виж целия пост
# 312
Чакайте да ви покажа какви рошави лапки имаме ние:

Grinning
Виж целия пост
# 313
Прекрасни са всички! ❤ Много им се радвам и любувам❤

Мама каза, че съм станал огромен 😁


Любимото ми портманто 😁
Виж целия пост
# 314
Прекрасни косматковци Heart Eyes
Ето го и моя сладък спинкотко Heart



Ох, да взема и аз да пусна една обява... Joy
Моето чудо не спря да ме хапе и дере до кръв (надявах се кастрацията да реши проблема, ама тц). И само мен... и ми мърка после и ми се умилква... дори не мога да му се разсърдя.

Скрит текст:
Вчера ходихме с Блеко на разходка до къщата в Пк. Сиви-то изобщо няма шанс да припари, но и той си знае кой е шефа и спазва дистанция (стои зад оградата).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия