Любители на Котки - Тема 141

  • 57 366
  • 738
# 330
DareAngel, какво според Михалева означава регенеративна анемия? Анемия, която сама се възстановява?
Не би следвало при инжектиране на В12 да повръща, не е от това според мен. В 12 инжекционно не минава през стомаха, директно отива в кръвообращението.
Виж целия пост
# 331
DareAngel, какво според Михалева означава регенеративна анемия? Анемия, която сама се възстановява?
Не би следвало при инжектиране на В12 да повръща, не е от това според мен. В 12 инжекционно не минава през стомаха, директно отива в кръвообращението.

MayyaI Не от Б12, а от хемовета повръща.  Не съм сигурна за терминологията, но видът анемия е такъв че може да бъде излекувана с добавки от витамини.
Виж целия пост
# 332
DareAngel, какво според Михалева означава регенеративна анемия? Анемия, която сама се възстановява?
Не би следвало при инжектиране на В12 да повръща, не е от това според мен. В 12 инжекционно не минава през стомаха, директно отива в кръвообращението.

MayyaI Не от Б12, а от хемовета повръща.  Не съм сигурна за терминологията, но видът анемия е такъв че може да бъде излекувана с добавки от витамини.

Хемовета е сбор на вит В + фолиева к-на + вит С.
Ако е перорално има "мегдан" да повръща.
Интравенозно или мускулно, не!
Виж целия пост
# 333

Ако всичко ви е наред значи сте котка.
Виж целия пост
# 334
Хелоу, как сте в този мрачен ден. Определено си е друго да си котка.
Виж целия пост
# 335


Kотьо
Скрит текст:
, това Нала ли е?

vermilion21, благодаря, добре сме в този мрачен ден. За сега Wink.
Смятам, че всяка котка трябва да си има човешка майка, която да й помага в този труден и отговорен котешки живот. Simple Smile
Виж целия пост
# 336
Аз сериозно се замислям дали да не потърся психолог за нашата женска. Тя има много странно поведение. Мрънка за всичко от известно време и никога не млъква (освен докато спи). И не спи много... Понякога имам чувството, че ме мрази, само ме командва да ѝ изпълнявам желанията. Дори като го изпълня продължава да мърмори, в момента затова съм будна. Пуснах в в спалнята, тя хапна и пак се развика мяу мяууу мямямяммяуууууу и така завива вълка я нея, че пак станах да я върна в кухнята. Не ми издържат нервите и не можем да спим естествено.

Котката кастрирана ли е? Сигурно ли е, че не го прави, защото изпитва физическо неразположение някакво (консултирали ли сте се с вет)? Може би се чувства самотна? В такъв случай едно другарче ще подобри положението. Едно е сигурно, че не го прави напук, нито за да те ядосва, котките нямат мисъл и предиктивни разсъждения, за да съставят планове. Има със сигурност причина, но тя е на физическо ниво. Щом сами не можете да разберете, най-добре потърсете помощ от специалист. Успех!
Виж целия пост
# 337
detelistna.4etirilinka, ти тук ли си ?
Скрит текст:
, че напоследък с разни "истории по география" доста те мисля?
Виж целия пост
# 338
+1. Тя наскоро спомена, че сега е в България (опитваше се да кастрира някакъв "младеж" докато е тук).

...
По повод телевизорите, и аз да ви разсмея (жалко, че не се усетих навреме какво става и не записах видео): вчера преди обед по някой от българските ТВ канали даваха репортаж как се обучават кучета. И наш Барни както маршируваше из хола, в момента,  в който показаха тичащо куче по ливада (гонеше топка), рязко се загледа в телевизора, после отиде до него, изпъна се на задните крака и с предните започна да лови кучето по екрана. Е, успя само да хване мустаците на интервюирания.
Виж целия пост
# 339
Майче, не е Нала.
Виж целия пост
# 340
Скрит текст:
+1. Тя наскоро спомена, че сега е в България (опитваше се да кастрира някакъв "младеж" докато е тук).

...
По повод телевизорите, и аз да ви разсмея (жалко, че не се усетих навреме какво става и не записах видео): вчера преди обед по някой от българските ТВ канали даваха репортаж как се обучават кучета. И наш Барни както маршируваше из хола, в момента,  в който показаха тичащо куче по ливада (гонеше топка), рязко се загледа в телевизора, после отиде до него,
изпъна се на задните крака и с предните започна да лови кучето по екрана. Е, успя само да хване мустаците на интервюирания.

 :joy Joy Joy
Mnogo, много са смешни като реагират адекватно/ за нас естествено/ на някои неща.
А като реагират неадекватно им се сърдим.
Да ни се чуди човек
Скрит текст:
или извънземните
. Wink
Виж целия пост
# 341
Като заговорихте колко е тежък котешкия живот, сред нашите познати имаме трима човеци кандидати да бъдат котка у нас и един да бъде наше куче Simple Smile
Такъв рахат всеки иска Simple Smile
Виж целия пост
# 342
Мира Иванова, същото!!!
Понякога се чудя: имало ли е смисъл "Човекът" да не се приравнява на което и да е гръбначно животно, щом толкова пък искат някоИ да се връщат обратно в развитието си?
Виж целия пост
# 343
А де Simple Smile Ама и аз искам да съм на мястото на Късметка (под секрет).
Виж целия пост
# 344


Колко лека ще да е "лека нощ? " Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия