Любители на Котки - Тема 141

  • 57 364
  • 738
# 495
Честит имен ден на Насето Simple Smile
Виж целия пост
# 496
Да е жив, здрав и дълголетен косматия именник Наско! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 497
Благодаря, благодаря! Laughing

Хич не ги снимам в последно време, но Фейсбук ми припомни снимка от минал Атанасов ден:

  Laughing

Трудно може да се постигне по-идиотско изражение! hahaha hahaha hahaha Много се е бил разиграл.  hahaha
Виж целия пост
# 498
Ех, Клео, целия свят носиш на лапите си сякаш, такава уморена муцунка виждам Simple Smile
Cesari, какво виси на горния етаж на катерушката?
[/quote
Мира, откраднато Щраусово перо от кака й. Каката беше много сърдита. 😂
Виж целия пост
# 499
Много ми е хубаво тук и вече почти разпознавам котаците, без да гледам вас Simple Smile
Искам да покажа нашата глава. Това е любимата играчка на Късметка, носи си я, говори с нея, карат се, не я слуша главата много Simple Smile
Виж целия пост
# 500
Да й имам пуловерчето и пантофките на Късметка.
Виж целия пост
# 501
Да й имам пуловерчето и пантофките на Късметка.

И аз това си помислих. Невероятен пуФ е! Purple Heart
Виж целия пост
# 502
Честит имен ден на именниците!

Лифи ми мърка в краката докато чета книжка, а Снупи спи на заден план Simple Smile


Много обичам комбинацията книга-одяло-котка ❤
Виж целия пост
# 503
Чета на мм за Марсел, олиото и брашното, а той милия ми златен се изказа: " и бакпулвер малко и е готов ..." Joy
И за котката - комунистка четохме тука на дивана ...
Чистим си черните дробове три дни, сега сме по средата, той затова и Марсел свърза с храна, всично е много вкусно след тази прицидура Confounded
Виж целия пост
# 504
Мира, бих си помислила, че нашите мъже са братя.Моя предложи мая да сложим и направо във фурната.Stuck Out Tongue Winking Eye
И ние се смяхме от сърце с Марсел и олиото, даже изкъпан му го показах.
Виж целия пост
# 505
Сродни души явно са, miss delicate,  показвам и аз тука и се забавляваме, стискаме палци и тъжим с всеки кот ...
Виж целия пост
# 506
Здравейте, търся зоомагазин в центъра на Варна. Бъни зад графити е затворен.
Виж целия пост
# 507
Като ви четох ми мина яда, даже смешно ми стана сега, ама днес въобще не ми беше. Жал ми стана за него, седи сега един такъв плъх.. само спи от както го изкъпахме...
Честит празник на Насето и на всички, които празнуват днес 🥰🥂
Мира, направо ще сме като оная песен за кекса.. захар, какао.. 😃 Късметкааа какъв е пуууххх ❤❤❤
Виж целия пост
# 508
Ducet0, с теб сме във всичките ти емоции Beers
Това е вечната война на Късметка. Изяде му краката на Асасина, къса го или отгоре като се качи шкафа, или отдолу по краката. Изяде плакати на малкия, пиша цветно според какъвто цвят е яла и въобще ... вие ме разбирате ...


Ето я в този момент, тъпче с лапки и ми бута единия крак,.ама нъц не мърдам, даже се намесрих да тъпче точно ходилото ми - котешки табан масаж:
Виж целия пост
# 509
Легнах да чакам Титаник и Уши вече спи в краката ми.

 
Ох, Късметка, постеро-асасин, подсети ме за филма, ще го гледам пак, едно време и на играта как цъках.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия