Любители на Котки - Тема 141

  • 57 366
  • 738
# 450
Така бях аз с Топче и РК, зле станаха нещата, той отказа и вода да пие, искаше си РК, накрая прояде.
Виж целия пост
# 451
Честно казано не съм запозната с всички видове консерви. В началото й купувах Nuevo и го размивах с вода, за да стане като супа и изобщо да може да го хапне, че грам не знаеше как се яде. После минахме на Carny. После пак Nuevo и след Н-на брой консерва, която изхвърлих си минах на обикновените паучове и тя е доволна. Не й дробя нищо след 2-ия месец. Има си остри зъбки, с които ме хапе и все си мисля, че с тях ще може и да си отхапе манджата.

Предишният ми котарак живя 18 години и по това време нямаше ни паучове, ни консерви си караше на "традиционни" неща като - кокали от пържола, дробчета, хляб, варена цаца (адската смрад, но пък любима), варен дроб, мляко, сирене, някой салам и т.н. Вече като беше дърт Чарли  излязоха консервите и получаваше такава на рождения си ден и на Коледа. Беше си доста здрав, само един зъб му извадихме и толкоз.
Виж целия пост
# 452
Добро утро от нас Simple Smile

"Ехо, има ли още пастет? " Simple Smile))

Леле че са красиви и с рунтави опашки!
Виж целия пост
# 453
Pas des deux Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 454
Джасте, да не мислиш че моята зоологическа градина я храня с най-скъпата храна? Не. Среден клас им давам. Но им давам и чисто пилешко месо два пъти в седмицата. Замразявано предварително. Аз съм писала. А Мая с каквото и да я храниш пак ще е невероятно прекрасно котенце. Тя е моята слабост...
Виж целия пост
# 455
Спринг Heart Hug!

Боже, какви пухчовци има в нашата тема. Kissing Heart Най прекрасните котешки творения на Създателя са събрани тук. Heart

Пп На Късметка ще и изям "жабото", магистратка такава. Grinning
Виж целия пост
# 456
Ето и едно ушато.

Виж целия пост
# 457
При нас пада борба. 😂 Тук наистина са събрани най-красивите котки. ❤️

Виж целия пост
# 458
Моите пък не харесват определен вид консерва на второто или третото ядене. Първоначално си помислих да не би да е с изтекъл срок на годност и затова да я отбягват, но си е съвсем наред. И по-скоро едната се муси, другата хапва колкото да не е без хич. Почвам да се чудя да не би марката да е проблем.
Виж целия пост
# 459
Панта кога порасна толкова бързо?! 🥰 Много много хубав става
Виж целия пост
# 460
Да ви кажа и на мен ми е мъка, че расте, толкова мъничък и сладък беше, сега е красив котарак, но непослушен. 😂

Тук сме в лошият период. Героят ми малък. ❤️
Виж целия пост
# 461
Мая като бебе:

Бебе Мая в купа:

Бебе Мая на дивана:


Моето бебе МАЯ Heart!
Виж целия пост
# 462
Yellow HeartКУКЛА
Виж целия пост
# 463
Обичам бебешорските моменти в темата Heart
Виж целия пост
# 464
Нашата Ая не е толкова красива, но пък е много послушна, гушлива, мъркаща и гальовна. И ние си я обичаме, защото си е наша😜
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия