Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 33

  • 60 927
  • 800
# 420
Има по 15 мл Missha и Lancome в Notino
Купувала съм и спирала на Lancome 4ml пак от тях
Ще се възползвам от Douglas за EL. Благодаря за информацията!
Виж целия пост
# 421
Зареждат ли други цветове?
Виж целия пост
# 422
Във физическия магазин има доста цветове.
Виж целия пост
# 423
Този, който ползвам в момента ми идва тъмен на китката а на лицето ми идва светъл
Виж целия пост
# 424
Защо тогава по него търсиш цвят?
Бих се разходила до физически магазин когато мога на твое място.
Виж целия пост
# 425
Да попитам... ако трябва да се тества ФДТ от тестер в магазин... къде е най-удачно да се нанеса за проба, за да се избере подходящия цвят... (на лицето и врата не бих си сложила)?!?
Виж целия пост
# 426
Този, който ползвам в момента ми идва тъмен на китката а на лицето ми идва светъл

Нормално, вътрешната страна на китката е много светла. Ако ти е светъл, програмата ще ти препоръча по-светъл цвят, от този, който ти трябва. Михаела, програмата ти е дала 2С0 от нюд версията. От стандартната версия за еквилалент на твоя мейбълин дава 2W0 - warm vanilia. Имай предвид, че и двата са много светли.
Аз съм светла, но ползвам 2С1 - през зимата и 3N1 - през лятото от стандартния. Нюда не ми се рови да го видя кой точно беше. Коментираните минита са от стандартната версия на DW. От трите, може би 2N1 би бил подходящ за теб, но не смея да гарантирам.
Аз пробвам на външната страна на дланта. Цветът е много близък до този на лицето ми и обикновено се ориентирам достатъчно точно.
Червила и моливи за устни - пробвам на върха на показалеца. Това от консултантка в магазин съм го научила и също ми върши добра работа.
Виж целия пост
# 427
Скрит текст:
Този, който ползвам в момента ми идва тъмен на китката а на лицето ми идва светъл

Нормално, вътрешната страна на китката е много светла. Ако ти е светъл, програмата ще ти препоръча по-светъл цвят, от този, който ти трябва. Михаела, програмата ти е дала 2С0 от нюд версията. От стандартната версия за еквилалент на твоя мейбълин дава 2W0 - warm vanilia. Имай предвид, че и двата са много светли.
Аз съм светла, но ползвам 2С1 - през зимата и 3N1 - през лятото от стандартния. Нюда не ми се рови да го видя кой точно беше. Коментираните минита са от стандартната версия на DW. От трите, може би 2N1 би бил подходящ за теб, но не смея да гарантирам.
Аз пробвам на външната страна на дланта. Цветът е много близък до този на лицето ми и обикновено се ориентирам достатъчно точно.
Червила и моливи за устни - пробвам на върха на показалеца. Това от консултантка в магазин съм го научила и също ми върши добра работа.
Благодаря...
Виж целия пост
# 428
На мен ми се струва, че тези цветове ще са светли за теб, Михаела!
Беше пуснала някъде из темите снимка и си спомням, че не си светла, по-скоро средна като тон, но може и от светлината да е било, от снимки не може да се придобие реална представа.
Най-добре ще бъде да пробваш на място в магазина, все пак не е евтин продукт!
Виж целия пост
# 429
Михаела, на колко години си?
Виж целия пост
# 430
32г
Виж целия пост
# 431
Здравейте момичета,
От доста време се лутам и се чудя какъв фон дьо тен да си взема, спрях се на Guerlain L’Essentiel. В Дъглас цената е една но в notino и в maceup.bg цената е значително по-ниска. Въпросът ми е някой пробвал ли е козметика от тези сайтове? Има ли разлика в качеството на продукта? Притеснявам се да не са фалшиви и не разбирам как може да има такава ценова разлика.
Виж целия пост
# 432
Аз съм поръчвала крем на Шисейдо от makeup.bg , както и парфюм.Поръчвай спокойно оригинални са продуктите.
Виж целия пост
# 433
Не са фалшиви. Тази седмица си взех серум за лице и околоочен серум на Герлен от Нотино. Съвсем оригинални са си, не са с изтекъл срок и ми ги доставиха за 3 дни. В Дъглас двата ми излизаха с около 150 лв. по-скъпо. Бяха с намаление, де. Редовните цени са близки на двете места.
L'Essentiel ми е от любимите ФДТ. Последният месец основно него нося.
Виж целия пост
# 434
Михаела, на колко години си?

Това не във връзка с избора на цвят, нали? Smile

Тези дни нося NARS radiant longwear foundation - много, много приличен ФДТ. Средно до пълно покритие, много естествено стои (това според мен му е най-големия плюс), и е с трайност до към 8 часа при мен, не че се свлича след това, а  попива. Но с моята кожа това се случва с доста ФДТ-ни, не знам защо.
 
И кoректорът на НАРС  е приличен. Аз лично не бих ги възхвалила толкова много, колкото моя любимец Госс, но определено са много добри продукти.

Но за мен много малко коректори могат да бият it и МАС в личната ми класация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия