Кралски работи и клюки - януари 2020

  • 318 308
  • 7 379
# 7 215
Много красиви тез испанци!
Виж целия пост
# 7 216
Ако Фелипе си обръсне брадата, ще заприлича на реалната си възраст и няма да се налага жена му да си пуска сивите кичури.
Виж целия пост
# 7 217
То май не е точно съдене, а оплакване пред нещо като нашето СЕМ. Не съм чувала затова, отхвърлено е октомври
Виж целия пост
# 7 218
Днес по-рано му проверявах възрастта на Фелипе (видях, че има РД, но понеже снимките тогава бяха от погребение, замълчах), точно заради коментара от онзи ден, че Летисия си оставяла сребрист кичур да не младее много до него. Изобщо нямат голяма разлика, само 4 години е и той е много представителен мъж. Но брадата му слага години.
Виж целия пост
# 7 219
Днес по-рано му проверявах възрастта на Фелипе (видях, че има РД, но понеже снимките тогава бяха от погребение, замълчах), точно заради коментара от онзи ден, че Летисия си оставяла сребрист кичур да не младее много до него. Изобщо нямат голяма разлика, само 4 години е и той е много представителен мъж. Но брадата му слага години.
Да, днес става на 52 години. Но заради погребението на леля му, няма да го отбелязва шумно
Виж целия пост
# 7 220
Много са красиви наистина.
Виж целия пост
# 7 221
Коя е тая?
Всъщност няма значение, каквото си иска, това ще си говори, в Щатите имат свобода на словото, не е като в Дания, дето прибрали някакъв, че наплюл Максима.

Холандия Simple Smile
Случайно ми попадна рокля, която не съм виждала, явно Кейт е била бременна, много интересна изглежда, на Ердем











Много й харесвам този Маккуин





И това



Филипе е много красив и достолепен мъж. Да е жив и здрав!
Виж целия пост
# 7 222
И на мен много ми харесва цялостната визия на Летисия,
 това гълъбово синьо някои го определят като "ледено синьо"..
Фелипе си е хубав мъж..и сега и като по-млад без брада,
...имам две питания Smile
първо - Летисия има една много хубава диамантена гривна,подарък от Фелипе,
която много ми харесва но сега не мога да я открия..ако някой я намери,моля да
я пусне,спомням си че я имаше и в близък кадър,страхотна е..
и второ - Фелипе има много снимки с парадната униформа
но има ли с Корона на главата?..благодаря предварително!
Виж целия пост
# 7 223
...
и второ - Фелипе има много снимки с парадната униформа
но има ли с Корона на главата?..благодаря предварително!
Той и на коронясването му беше без корона. Тя беше поставена заедно с жезъла пред него на една масичка. Нямам спомен да съм виждал и баща му с корона.

Ето момент от коронясването:
Виж целия пост
# 7 224
A това на Летисия на главата какво е, някой дали е намерил снимка отблизо?
Виж целия пост
# 7 225
Не, няма снимка с корона. Тази гривна ли?
Виж целия пост
# 7 226
Сега гледа снимки на Фелипе без брада. На Клайв Оуен ми прилича.
Виж целия пост
# 7 227
Това за 50те см га казах с ирония.
Но е нереално тънка. Дългите рокли на Кейт и на мен сякаш не ми хващат окото особено.
Виж целия пост
# 7 228
Кейт в зеленият маккуин е п
Няма такава радост за окото
Heart Eyes

Виж целия пост
# 7 229
Не, няма снимка с корона. Тази гривна ли?
Скрит текст:
Не, не е тази..,въпросната гривна е с няколко реда диаманти,
и стоеше плътно на китката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия