Кралски работи и клюки - януари 2020

  • 318 306
  • 7 379
# 7 290
И Катрин не е Мидълтън от 2011...
Виж целия пост
# 7 291
Маркъл си търси мениджър или агент в момента:

https://www.cosmopolitan.com/entertainment/celebs/a30712148/megh … ng-manager-agent/
Виж целия пост
# 7 292
А сигурно ли е, че не са? Те като се женят за принцове вече нямат фамилии ли? Стана ми интересно.
Виж целия пост
# 7 293
Роклята е супер, но с цветето простее
На мен пък точно то ми харесва. И е много Максима аксесоар - голям и цветен Joy

Що за шапка е сложила Камила 😂

Ефектна, както в повечето случаи Simple Smile
Виж целия пост
# 7 294
Уилям вчера:




И като бебе:

Виж целия пост
# 7 295
Ох, тук е много хубав. Ако имаше повече коса щеше да е много секси
Виж целия пост
# 7 296
Нали се разбрахме, че темата е клюкарска? Не мога да разбера защо продължавате да се заяждате?!

Уили имал много красиви очи, не бях забелязала
Виж целия пост
# 7 297
Уилям си ми харесва. С коса, без коса - готин е.
Виж целия пост
# 7 298
Уилям е наистина много хубав, просто липсата на коса се набива.
Виж целия пост
# 7 299
Цялото семейство не остарява красиво, може би ген от принц Филип
Виж целия пост
# 7 300
Като масовката очаква, дори изисква от "роялките" поддържана визия, представяте ли си едни равностойни очаквания към мъжете - "да кръцне малко тези вежди", "да допълни някой и друг кичур" и т.н. 😁
Що пък от Филип, те от страна на баба все първи красав(и)ци...
Виж целия пост
# 7 301
Всяка седмица минавам с машинката ММ и може би за това последното нещо, което би ме накарало да кажа за Уилям, че е грозен, е защото няма коса Simple Smile
Виж целия пост
# 7 302
Винаги Уилям ми е бил по-симпатичният от двамата с Хари, но напоследък нещо не ме кефи. Прави една физиономия като си къдри устата, погледът е остро преценяващ. Усмивката му все по-рядко ми изглежда искрена...различен ми е много.
Виж целия пост
# 7 303
Беше по-хубав като момче от братята, сега е обратното. И изглежда много по стар от възрастта си,  и във фигурата не е както трябва, да не говорим, че тия пуловерчета с ризка отдолу са ужасни.

Абе добре, че не ги гледаме като жените в детайли, че кофти.
Виж целия пост
# 7 304
Елизабет не остарява лошо. Ето някои нагледни снимки за някои от другите[/img][/img][/img]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия