Лидл 135 - Свежо януарско начало на новото 20 ;)

  • 124 069
  • 2 175
# 180
И аз купих днес неща от новата брошура Simple Smile
Дънките от утре видя ли ги?
Виж целия пост
# 181
И аз я имам точно тази шевна машна.
Макар и да съм я ползвала едва два- три пъти / като последния път беше самообучене по клипове как се вдява иглата , с продължителност на обучението , плюс четене  , цялата светла част на деня Joy/ , често я давам на приятелка да си шие, а тя има доста опит и е възхитена . Та сигурно е добра, аз няма с какво да я сравня просто.

И понеже днес ми беше адско да изляза в студа за ютии, виждали ли сте къде има бройки . Аз се чудех дали ми трябва и докато се чудех, седмицата свърши. И вече много я искам Blush

Термоклинове лидълски имам от миналата година - сив и черен. Сивият е ужасен и дори не зная къде съм го скатала. Но с черния редовно се движа под дънките. Много ми е добре на дупарата. Топличко. Горното топли, ама ми е лигаво и не го нося.
Хайде, успешна нова седмица !
Виж целия пост
# 182
И аз купих днес неща от новата брошура Simple Smile
Дънките от утре видя ли ги?
едва ли. Първо изваждат хранителните стоки.
Виж целия пост
# 183
Термобельото е супер, тази година купих още 2 блузи и 1 клин. От миналата година имам сив и черен клин. Сивият ми е по-удобен, черният се сви много от прането. Сега взех 1 червен комплект и 1 черна блуза. Червеното определено е добро, пера и суша в сушилня вече 2-3 пъти, не и мръднало.
Ходим често из планините и ги нося под дънки и суитчер. Нагоре съм с Лидлско скиорско яке.  На 2000 м при малко под 0 и зверски вятър и снеговалеж не усетих грам студ. Аз, която от октомври до май съм с вечно студени ръце и крака.
Тази седмица съм пас, чакам януарска заплата Grinning .
Виж целия пост
# 184
Аз предложих накрайниците, ако някой има същите. В крайна сметка ще изчакам някой ден, ако някоя от вас ги поиска. ☺Ако ли не, ще ги изхвърля.
Аз се чудя дали имам нужда от още гащи🤣 и децата от потници. Ама като знам, че януари е тегав, пък и като отида в Лидл няма да остана само с бельото.... 😁
Виж целия пост
# 185
Тете,и мен в студен автобус като тебе не ми топли нищо под панталона.Пробвах с чоропогащник обикновен,с термо клин,с друг клин не и не стопляне няма.
Виж целия пост
# 186
За лидълското не знам, но декатлонското термобельо си топли яко. Както и моторджийските. Та най-вероятно и лидълското е ок. Да, тънки са, нормално е. За града не ползвам, прекалено ми е.
Другата седмица котидж, мммммм
Пробвах да квася мляко с родна стряха, че нямаше друго. Нищо не стана. Пробвах с друго, скоро ще видим къде е издънката.
Виж целия пост
# 187
Термобельо имам дамско и детско от Лидл. Детското е немъхесто и по-тънко, но ми топли повече от мъхестото дамско. В планината и у нас ми е супер. Навън в града ми е студено. Crazy Явно движение си трябва при студ.
Виж целия пост
# 188
И аз купих днес неща от новата брошура Simple Smile
Дънките от утре видя ли ги?
едва ли. Първо изваждат хранителните стоки.
не оглеждах...
Виж целия пост
# 189
Тъй като ми върнаха парите за неработещите детски четки за зъби, ми останаха резервни накрайници за тях.(един път ги изпратих за поправка уж, но те ми изпратиха нови. Които пак се развалиха бързо ) Някой ако желае, ще му ги изпратя, само са си плати доставката
Скрит текст:


[/spoiler]

Това четката със зарядно ли е или тази с батерии?
Виж целия пост
# 190
Тъй като ми върнаха парите за неработещите детски четки за зъби, ми останаха резервни накрайници за тях.(един път ги изпратих за поправка уж, но те ми изпратиха нови. Които пак се развалиха бързо ) Някой ако желае, ще му ги изпратя, само са си плати доставката
Скрит текст:


[/spoiler]

Това четката със зарядно ли е или тази с батерии?

Моля за нас ,че няма ме накрайници и не я ползваме четката. Благодаря
Виж целия пост
# 191
Този деликатен салам на Дулано, хубав ли е? Чудя се него ли да взема или на Пикок, от сегашната промоция, или и двата?
Виж целия пост
# 192
Коя от лазаните XXL беше по-добра? Чела съм преди коментари, но не помня, а до сега все от малките съм взимала
Виж целия пост
# 193
Взех чадъра за двама, не е чак толкова тежък, колкото си представях- за мен даже минава за лек, е не като малките сгъваеми, но става за носене в ръка.
Видях безкабелната ютия, не е тежка според мен, дори я измерих - към 900 гр. без да е сложена вътре вода, разбира се. (Със сигурност по-лека от сегашната ми десетгодишна, която е 1.6 кг без вода). Мисля да я тествам.
Взех и течния ХХЛ сапун с кокос - не е кой знае какво, но става.
Виж целия пост
# 194
Взех риба тон голяма консерва и някакви нови маслини Каламон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия