Почивка на Малдивите /Тема 4/

  • 60 482
  • 824
# 105
Значи да разбирам, че препоръчвате агенция Травелисимо и избор на ризорт с ол инклузив? Обаче те имат офиси само във Варна и Бургас, а аз в момента съм в София.
Виж целия пост
# 106
Значи да разбирам, че препоръчвате агенция Травелисимо и избор на ризорт с ол инклузив? Обаче те имат офиси само във Варна и Бургас, а аз в момента съм в София.
Пробвайте с Lufthansa City Center - Вили Огнянова
Или с Фиеста Травел.
Виж целия пост
# 107
Ние от Траверисимо купуваме всичко-хотел, билети, застраховки
А когато търсихме Lufthansa City Center ни дадоха много висока цена на нощувките
Виж целия пост
# 108
Ние от Траверисимо купуваме всичко-хотел, билети, застраховки
Веднъж съм искала цени от тях и бяха по-високи от други агенции, но явно зависи и от хотел.
Билети сама си купувам, че май няма агенция, която да следи по-добре за моите си интереси. Simple Smile
Виж целия пост
# 109
Билетите си ги следим ние, избирам си дати и цени с промоции, но ги купувам от агенция, в случай че нещо стане да не се занимаваме ние.
Виж целия пост
# 110
Аз не ходя на ол инклузив..)
Виж целия пост
# 111
Сега ме хвърлихте в размисъл с тия плавници. За аматьорски шнорхелинг може ли без? В Египет възрастните си действахме само с маските и шнорхелите и плавници не сме носили. Децата са друга бира, там носим всичко.
Виж целия пост
# 112
Ние от Траверисимо купуваме всичко-хотел, билети, застраховки
Веднъж съм искала цени от тях и бяха по-високи от други агенции, но явно зависи и от хотел.
Билети сама си купувам, че май няма агенция, която да следи по-добре за моите си интереси. Simple Smile

Аз преди да започна изцяло да работя с тях , исках оферти от няколко агенции със сам.билети за едно и също място   , те ми предложиха най - добри цени .
Сам .билетни също от тях за всякакви пътувания не само за Малдивите , просто казвам дати и дестинации и човека с който работя проследява цените и кога е изгодно да платим билетите .
Виж целия пост
# 113
Пуснах запитване мин седмица към травелисимо, никакъв отговор...
Виж целия пост
# 114
Сега ме хвърлихте в размисъл с тия плавници. За аматьорски шнорхелинг може ли без? В Египет възрастните си действахме само с маските и шнорхелите и плавници не сме носили. Децата са друга бира, там носим всичко.
Според мен ще ви е трудно без плавници, има течения. Нашите наети плавници не бяха 20 долара, а 5. То пак ги плащаш реално, но преценете според мястото в багажа.
Ако някой се гмурка free dive може би е малко по-сложно, дали ще се намерят подходящи там, но за аматьорски шнорхелинг са подготвени.
Виж целия пост
# 115
Сега ме хвърлихте в размисъл с тия плавници. За аматьорски шнорхелинг може ли без? В Египет възрастните си действахме само с маските и шнорхелите и плавници не сме носили. Децата са друга бира, там носим всичко.
За мен личните плавници са за предпочитане.
От наличните по ризортите безплатни или под наем има какво да се желае като вид и качество.
Всички компании, които летят до там имат голям багаж, та има достатъчно място за плавници, маски, шнорхели и т.н. Бих предпочела да си спестя 1-2 рокли, но не и плавниците.
Както вече казаха има и течения. На някои места са доста силни и с плавниците се чувствам по-добре .
Не забравяйте слънцезащитен крем в по-голямо количество и висок фактор, а за предпочитане е поне блуза с UV защита. Слънцето е безмилостно по тези ширини.
Виж целия пост
# 116
Сега ме хвърлихте в размисъл с тия плавници. За аматьорски шнорхелинг може ли без? В Египет възрастните си действахме само с маските и шнорхелите и плавници не сме носили. Децата са друга бира, там носим всичко.
За мен личните плавници са за предпочитане.
От наличните по ризортите безплатни или под наем има какво да се желае като вид и качество.
Всички компании, които летят до там имат голям багаж, та има достатъчно място за плавници, маски, шнорхели и т.н. Бих предпочела да си спестя 1-2 рокли, но не и плавниците.
Както вече казаха има и течения. На някои места са доста силни и с плавниците се чувствам по-добре .
Не забравяйте слънцезащитен крем в по-голямо количество и висок фактор, а за предпочитане е поне блуза с UV защита. Слънцето е безмилостно по тези ширини.
Ако имате " вътрешен" полет в трансфера, там са разрешени 20 кг, а не 30 както на презокеанския полет. Поне официална така ни предупредиха. Тя дестинацията е такава, че не предполага да носиш тежки зимни дрехи и обувки, нито да оставяш място за локален шопинг, тъй че и 20 кг си ни бяха достатъчни.
Виж целия пост
# 117
Откъде си взимате дрехи с УВ защита? Гледам, че има в Декатлон, дали са добри?
Виж целия пост
# 118
Сега ме хвърлихте в размисъл с тия плавници. За аматьорски шнорхелинг може ли без? В Египет възрастните си действахме само с маските и шнорхелите и плавници не сме носили. Децата са друга бира, там носим всичко.
За мен личните плавници са за предпочитане.
От наличните по ризортите безплатни или под наем има какво да се желае като вид и качество.
Всички компании, които летят до там имат голям багаж, та има достатъчно място за плавници, маски, шнорхели и т.н. Бих предпочела да си спестя 1-2 рокли, но не и плавниците.
Както вече казаха има и течения. На някои места са доста силни и с плавниците се чувствам по-добре .
Не забравяйте слънцезащитен крем в по-голямо количество и висок фактор, а за предпочитане е поне блуза с UV защита. Слънцето е безмилостно по тези ширини.
Ако имате " вътрешен" полет в трансфера, там са разрешени 20 кг, а не 30 както на презокеанския полет. Поне официална така ни предупредиха. Тя дестинацията е такава, че не предполага да носиш тежки зимни дрехи и обувки, нито да оставяш място за локален шопинг, тъй че и 20 кг си ни бяха достатъчни.

Може при хидроплана и повече от 20 кг .но се доплаща .
Виж целия пост
# 119
Откъде си взимате дрехи с УВ защита? Гледам, че има в Декатлон, дали са добри?

Перфектни са в Декатлон, стига да има сега.
Миналата зима доста обикаляхме. Има голям спортен магазин на Симеоновско, там също имаше единични останали.
Вижте и онлайн. За мен беше много удобно, особено за детето, по-малка площ остава за намазване.
Аз бях впечатлена как са екипирани китайците - като нинджи, нищо не им се виждаше Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия