AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 45 651
  • 758
# 660
Мнения за този парфюм?
Виж целия пост
# 661
Интересен аромат за мен. Доста е шипров, обаче, и определено не го препоръчвам в горещините.
Виж целия пост
# 662
Не ми хареса на мен и на приятелките ми, не препоръчвам
Виж целия пост
# 663
Аз го ползвах февруари. Бих казала че е един много оригинален и НЕтипичен ейвънски аромат.
Виж целия пост
# 664
Този аромат в реплика! 100 %!
Не мога да се сетя на кого, но зимата си бях взела от имитационната парфюмерия рефан, абсолютно същия аромат. Излиза и по-евтино от каталога на ейвън.
Виж целия пост
# 665
Мнения за бързосъхнещия лак за нокти Pro Colour?
Виж целия пост
# 666
Този аромат в реплика! 100 %!
Не мога да се сетя на кого, но зимата си бях взела от имитационната парфюмерия рефан, абсолютно същия аромат. Излиза и по-евтино от каталога на ейвън.
Едно момиче усетих същия аромат като Her Story. И знам, че не бъркам защото колежката ми също също го е носила няколко пъти, а пък и имам лосиона
Та се приближих до момичето и направо я питах дали не носи един Ейвънаки парфюм Her Story, но тя каза не това е Gucci. Не каза кое точно Gucci, не си спомняла
Simple Smile
Виж целия пост
# 667
Her storу  Стабилно му държат цената в каталозите,  но съм сигурна че в базар или олх може да се намери  на много по-приемлива цена, особено ако този който го предлага е от същото населено място и няма куриерски услуги. На мен лично рефан са ми нетрайни, може да е до кожа. Те и ейвънските не всичко им е трайно , но хър стори версия 50 мл при мен с моята студена непотлива кожа е много трайна. примерно колкото фар ауей Ребъл.
Гледах в полски каталог 12 го има на ниска цена с условие покупка на продукт от брошура. Да видимпри нас. Би трябвало да се предлага за 16-17 лв ако е това,което си мисля.
Виж целия пост
# 668
Парфюмите/ тоалетните води не са реплика. По-скоро са аналог на марковите
Виж целия пост
# 669
Парфюмите на Avon се създават от световни парфюмеристи, поне такава информация предоставят от самата фирма.


Виж целия пост
# 670
Бреййй, колко интересно! Не знаех!
Мерси за инфото, Ивка.
Виж целия пост
# 671
Хич не ми харесва тази прехвалена лумината. Още като излезе, ако помня правилно лейди ками много я хвалеше. Взех си я като беше на оферта, но не е за мен нищо кой знае какво. Трайност при мен се губи много бързо. Аромата е задушлив, приятен е, но има някаква дразнеща ме задушлива нотка. 5 пръскания направих тази сутрин и сега съвсем леко се долавя.. Не може да бие любимеца ми томороу.
Виж целия пост
# 672
Хич не ми харесва тази прехвалена лумината. Още като излезе, ако помня правилно лейди ками много я хвалеше. Взех си я като беше на оферта, но не е за мен нищо кой знае какво. Трайност при мен се губи много бързо. Аромата е задушлив, приятен е, но има някаква дразнеща ме задушлива нотка. 5 пръскания направих тази сутрин и сега съвсем леко се долавя.. Не може да бие любимеца ми томороу.
За лятото определено е задушлив. Най-много ми харесва през пролетта - март, април
Виж целия пост
# 673
Изненадващо траен за мен се оказа Attraction Sensation.
Много ми харесва и смятам да си го поръчам. Много хора около мен ме питат дали не е унисекс,защото долавят нотки от мъжки аромат Simple Smile ,аз обаче не ги усещам Simple Smile .В скрит текст поставям инфо за ароматите.

Виж целия пост
# 674
https://avon.co.mu/wp-content/uploads/avon-product-anew-ultimate … ed-oil-in-gel.jpg

Какво ще кажете за това олио и за лилавия Персейв
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия