AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 45 650
  • 758
# 705
Винаги поръчката ти се праща на представител - или избран от теб, или на случаен принцип.
Виж целия пост
# 706
Доволни ли сте от маската за коса с арганово масло на Techniques ?
Виж целия пост
# 707
Доволни ли сте от маската за коса с арганово масло на Techniques ?

При мен се продава,явно клиентите са доволни. Аз лично повече харесвам терапията с 5 масла от същата серия.
Виж целия пост
# 708
Доволни ли сте от маската за коса с арганово масло на Techniques ?
Зависи с каква коса сте. Ако е изрусявана, или суха, къдрава коса, ще ви хареса. Ако косата е тънка, или мазна /с мазни корени 😁е противопоказна
Виж целия пост
# 709
Доволни ли сте от маската с маслина на Планет Спа?
Виж целия пост
# 710
Доволни ли сте от маската с маслина на Планет Спа?
Ако е за коса-не не съм доволна.Нещо са я променили .
Виж целия пост
# 711
Доволни ли сте от маската с маслина на Планет Спа?
и за лице и за коса ми харесват
Виж целия пост
# 712
Нещо за блясък на косата и хубав  измиващ гел за лице да ми предложите.
Имала съм пяната за почистване на лице на нутра ефект, но за мен не почиства добре.
Виж целия пост
# 713
За блясък на косата има спрей за сияйна коса, както и серум от същата серия. Много съм доволна.
За измиване на лицето-зависи от кожата. Пробвах измивния мицеларен гел и  мицеларния ексфолиант - също ми харесаха
Виж целия пост
# 714
За блясък на косата има спрей за сияйна коса, както и серум от същата серия. Много съм доволна.
За измиване на лицето-зависи от кожата. Пробвах измивния мицеларен гел и  мицеларния ексфолиант - също ми харесаха
Серумът ако е този със зеленичкото по шишето го имам да, ама не забелязвам нещо по-различно от обичайното.
Не ме интересува почистващия продукт за каква кожа е, аз си мажа крем и без това след почистване, ако ще и след мицеларната вода. Важно ми е да чисти, че тя пяната, която имам, а и други продукти и не само на ейвън, усещам само ми замазват и кожата ме е гладка никак.. Това въобще не ми харесва усещане.
Виж целия пост
# 715
Не е със зеленият кант. От обновената серия с кристална технология, които са серум и има отделно спрей за блясък пак от тази серия - със златисти кантове.
Виж целия пост
# 716
Мицеларният пилинг е разкошен, пяна не обичам аз също
Виж целия пост
# 717
Здравейте, има ли начин да се поръча от сайта на Avon чрез куриер, а не чрез представител?
не.Но много представители са готови да ти доставят
Виж целия пост
# 718
Нещо за блясък на косата и хубав  измиващ гел за лице да ми предложите.
Имала съм пяната за почистване на лице на нутра ефект, но за мен не почиства добре.

Този продукт го препоръчвам винаги и на всеки,който го е купил е останал много доволен. Това е за измиване на лице.




 За блясък за коса едно съм научила - или косата има блясък,или няма. С препарати не вярвам да се постигне ефект,така че изобщо не препоръчвам на клиентите си такива продукти.

Премиерата на Far Away Diva е в К13. Бях писала,че съм го поръчала за да го тествам и резултатът ми харесва - напръсках се на китката,след 30 мин.се изкъпах,ароматът още се усещаше и то доста. В 07:00 тази сутрин се напръсках пак,и до сега мирише. Самият парфюм не е сладникав.




Надявам се да съм била полезна Simple Smile
Виж целия пост
# 719
Аз пък от този гел никаква полза не виждам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия