ТВ спамо чат - за минали, настоящи и бъдещи формати, за участниците в тях и не само

  • 12 611
  • 742
# 105
Еми ето ги последните три, които Пламен е харесал:
Скрит текст:
На тази "харесване" е доста силно казано, защото е точния момент, в който Веско казва, че сигурно Пламен го е урочасал, та предполагам по-скоро е потвърждение:
Скрит текст:
Пък тази сигурно щот са си много интимни на спалнята Joy
Скрит текст:
Има и още, но не ми се търсят. Доста по-назад във времето са.
Виж целия пост
# 106
Blush Кали, залагам каквото кажеш, че тази снимка, на която са тримата с Веско и Добрин е лайкната заради последните двама. Мое мнение. Тази с Лилия да, не съм я видяла. Лайкът не съм видяла. Страхотна снимка между другото.Heart
Много чаровна жена с прекрасна усмивка е Лилия.
Виж целия пост
# 107
Снимката с Лилия ми е една от любимите. Много са хубави заедно Heart
Виж целия пост
# 108
Мери, как не си видяла снимката на Юли и Лилия на финала е това. То малко снимки според мен има Юли от там. Направо го избутаха накрая. Май Алекс само с него не се е снимала обаче.

И на мен много ми харесаха като двойка  Юли и Лилия. Има стил Юли в дрехите се вижда, малко мъже са така, суетен е явно, като истински лъв де)) Виж гамата как са се облекли, сакото на Юли и панталона на Лилия са еднакъв цвят и вероятно материя, а Юли е в черна блуза и панталон, Лилия  черно сако и блуза. Просто са сякаш двете половини на едно цяло искат да покажат.
 Много са сладки)) Ми как ще хареса Юли такава като Тина, Ана, Венца, близначките ... момичето на Юли е класи пред тях.
Виж целия пост
# 109
Божкеее..... 32 мнения..... а само 4 часа не съм влизала в форума. Браво момичета.❤️
Относно Пламен и Джулката, смятам, че Пламен, тъй като е пъзльо и иска да е харесван от всички не показва отношенията си с Юлиан публично за да не му се сърдя другите участници, Галка и Сърчеджиева също, защото те не го харесват.
Виж целия пост
# 110
Наистина съм много благодарна на Мери Ан за  персоналното уведомяване, защото иначе нямаше абсолютно никакъв шанс случайно или неслучайно да ви намеря. И не мисля, че трябва да се правят от това някакви "конспиративни теории" 😋 (шегичка 😘), още повече, след като някои хора са писали до модераторите с молба да се сложи линк в заключената тема към тази. Както и да е. 🙂
Според мене Пламен се опитва да се изкара, че е над нещата, над номинацията на Юлиян, ама хич не му се получава. И точно това ме дразни - нежеланието да си заявиш позицията. Гала и Алекс са по мъже в случая и по-неприкрито си показват мнението. Алекс беше споменала, че дъщеря й (която е била с нея по време на снимките) си е имала фаворит и когато той е отпаднал, много е плакала. Имам усещането, че този фаворит е бил именно Пламен. Като си спомня и сърцераздирателната раздяла с него...

Лилия е прекрасна. Не само усмивката й, очите й се смеят. Има страхотно излъчване.
Виж целия пост
# 111
Пламен беше убеден, че е надиграл играта или поне така изглеждаше. Всички други бяха на тръни. Не забравиха за момент, че играят индивидуално. Освен Радостина, която подцени Ана Мария и последната я спъна преди финала. Същото се случи и с Юлиян и Пламен. Пламен сякаш си беше въобразил, че Юлиян толкова го уважава и се прекланя пред него, че на гръб ще го носи до финала ако трябва. Е да, ама не станА и настана всемирен шок и ужас.
Виж целия пост
# 112
Мери, как не си видяла снимката на Юли и Лилия на финала е това. То малко снимки според мен има Юли от там.
Лайкът на Пламен не съм видяла, Фани, снимката да, още тогава я видях. Затова и написах, че Лилия е много чаровна жена.

Аз се зачудих кога ще е участието на Е/С в "Черешката", след като те снимаха преди Юлиян, а неговото ще е в началото на февруари? Ами то не остана, трябва да са следващата седмица значи.
Виж целия пост
# 113
Следващата седмица май анонсираха други хора, но не съм сигурна-не го гледам редовно върви като фон..
Виж целия пост
# 114
То и аз не го гледам, темата не чета, ММ е готвачът в къщи и го гледа спорадично, от него разбрах, че няма близначки другата седмица-той и не ги знае кои са, от ИВ не е гледал нито един епизод. Затова ми стана чудно, аз искам тях да ги гледам, ама дано не ги изпусна. Разчитам на Емилия да ни осведоми когато дойде момента.
Виж целия пост
# 115
Близначките няма да са другата седмица. Аз гледах сега последния епизод, погледнах де и видя, че Тодор Славков ще участва, другите не запомних. ААА Джулияна Гани май още бременна ще бъде, ако не бъркам де...
Може би края на януари ще са те, а Юлиян е след тях, щом пише началото на февруари.
Виж целия пост
# 116


Хубави жени са Е/С, сменили са прическите като че ли, на бялото черно не мога да кажа, поне според мен.
Виж целия пост
# 117
Кой по ресторанти, кой по хижи.
Юлиян е качил днес стори от Бай Кръстьо на Витоша, явно са на неделен поход (а аз зввесрки завиждам, защото искам да съм някъде там в момента).

А това е от инстаграма на Стоян Joy
Дали е в отговор на публикация на украинчето не знам, защото не знам нейният профил кой е.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 118
Още ли не я е забравил. Помня как всички в темата я определиха моментално като "златотърсачка".  Хайде той влюбен бил - не я разпознал, ама няма ли приятели, родители. Би трябвало да го посъветват. Но е още млад Стоянчо ще му мине. Той живота така учи...
Виж целия пост
# 119
Днес е имало празник на Витоша-Световен ден на снега))
Имало е много хора и Юлиян не е пропуснал
https://sofia.plays.bg/courses/view/1186
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия