КАУФЛАНД - тема 40

  • 64 121
  • 767
# 600
Мистик, кашкавали на Равногор не съм срещала в Кауфланд, но съм яла и на мен ми харесват. Яла съм с орехи, боровинки и билки. Първият ми е фаворит.
Виж целия пост
# 601
За шоколада...само втория е без палма, затова снимах съдържанието.

Аз взех кашкавал с маслини и сирене с билки. Харесаха ми. При нас са в отделна витрина...с/у месата се намира. Това в.Пловдив, Тракия.
Виж целия пост
# 602
Mikkey, кашкавал с орехи звучи много интересно, трябва да потърся Равногор.
Виж целия пост
# 603
Ние сме вземали от мандрата в Равногор- с орехи, с маслини, с червени боровинки, също сирене с билки сме вземали. Всички продукти са много добри. Ако са ги пуснали в К ще е супер, защото на нас иначе ни е доста далеч
Виж целия пост
# 604
Леми, много вкусна комбинация е. Heart Eyes

Мистик, а на каква цена са кашкавалите?
Виж целия пост
# 605
Еее, ама защо не казвате, че авокадото в мрежа е намалено ? Wink Грабнах една. С различна твърдост бяха .
Виж целия пост
# 606
Еее, ама защо не казвате, че авокадото в мрежа е намалено ? Wink Грабнах една. С различна твърдост бяха .
Наистина ли? Последно купих за към 7лв мрежата, имам още няколко бройки. Ако е намалено да тичам.
Виж целия пост
# 607
4.70 лв беше.
Виж целия пост
# 608
Момичета работи ли Кауфланд днес?
Виж целия пост
# 609
Да
Виж целия пост
# 610
Да и има доста хора.
Виж целия пост
# 611
супер,благодаря.
Виж целия пост
# 612
Да,работи.
Виж целия пост
# 613
Леми, много вкусна комбинация е. Heart Eyes

Мистик, а на каква цена са кашкавалите?
мисля към 4,80 беше кашкавала за 250гр мисля...
Виж целия пост
# 614
Еее, ама защо не казвате, че авокадото в мрежа е намалено ? Wink Грабнах една. С различна твърдост бяха .
Наистина ли? Последно купих за към 7лв мрежата, имам още няколко бройки. Ако е намалено да тичам.

Сигурно е за филиала намалението, при нас не беше намалено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия