Юли свършва с дните задушливи, АВГУСТ идва с бебета красиви!

  • 22 607
  • 294
# 120
ЧЕСТИТО НА POUH! ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ДИМИТЪР! НА МАМА БЪРЗО ВЪСТАНОВЯВАНЕ!

ЕТО ЧЕ СИ ИМАМЕ И АВГУСТОВСКО БЕБЧЕ! newsm44 newsm68  newsm44 ЧАКАМЕ И ДРУГИ ДА СЕ ПОХВАЛЯТ!
Виж целия пост
# 121
Честито на Pouh! Да е живо и здраво бебето Димитър!!!

Аз благодаря на всички за поздравленията и за хубавите пожелания!
Все още не смогвам да ви изчета,но ще ви разкажа набързо нашата одисея.
На 27.06. ( 34 г.с.) около 23:00 получих кръвоизлив и веднага в болницата. Прегледаха ме, обръснаха ме, сложиха ми колана да слушат тоновете не бебка и ме оставиха на система магнезий в предродилна зала. Сърчицето й тупка, моето още по-силно и така цяла нощ. За около 15 мин. имах "съквартирантка", но й беше шесто бебе и така и не разбрах кога и как го роди. На сутринта отново прегледи, системи, а аз още съм в предродилна и посрещам и изпращам родилки - предимно за секцио. В един момент решиха, че ще трябва да раждам - отлепена плацента и изтекли предни води и ми сложиха инжекция, за да се развият дробчетата на бебка- нали е осмаче. Преместиха ме в една стая точно срещу родилната зала и пак слушах сърчицето на бебка, но станах и свидетел на още десетина нощни естествени раждания. На 29.06. сутринта, след като не остана доктор, който да не ме е прегледал ме преместиха в родилна зала и в 10:15 със секцио, със спинална упойка чух най-милия крясък - на Лора!! След това 24 часа в реанимация и след 3 дена глад и жажда ми донесоха бучица сиренце - какво щастие! Лора я сложиха в кувьозче веднага, но от самото начало беше на собствено дишане - благодарение на страхотната работа на лекарите от родилно отделение! Нямах никакви странични ефекти от упойката, но първите 2 дни опитвайки се да стана от леглото се питах дали ще мога някога да го правя с лекота както преди. Та това беше раждането. Трудното стана после, когато детето го виждах веднъж на ден и се борехме за всяко грамче и така 1 месец, но това е друга тема и не ми се иска да си развалям настроението като се сещам за детското отделение - добри специалисти, но пълна липса на организация и отношението към мамите е под всякаква критика, но спирам да пиша, защото вече се ядосах.
Беше ми много приятно и полезно да ви чета по време на мойте 8 месеца и съм сигурна, че ще се срещнем в родили август 2006 - макар че станах юнка!
Виж целия пост
# 122
ЧЕСТИТ МЪЖ НА Pouh!  
 smile3525  smile3525  smile3525
ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ПАЛАВО ДЕТЕ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!
Ех че хубаво - вече имаме и августовско бебе! Laughing
Виж целия пост
# 123
ЧЕСТИТ СИН на мама Pouh!!! Да им е жив и здрав и само с щастие да ги дарява!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Добре дошли на Nana77 и на Pepper!!! Само хубави мигове с вашите съкровища!

Ние с Vera25 определено минаваме към вашия отбор, въпреки че аз така си и мислех, че ще пренося бебчо. Но дано не се бави още много и да реши сам да излиза Praynig

Eliona, аз използвах крем за депилация на STREP за интимни части, но не можах сама да се справя много добре и после татито ме дооформи с бръснача и сега това е негова грижа Simple Smile

Днес лекцията беше хубава и беше много приятно, че се събрахме голяма групичка августинки Simple Smile За следващите лекции ще чакам да разказвате  Grinning
Хайде, стискайте палци бебчо да реши скоро сам да излиза и скоро да има новини от нас.
Приятна вечер и до скоро!
Виж целия пост
# 124
Здравеите мами!Парво да благодаря на вси4ки за пожеланията,няма по хубаво не5то да гу6ка6 малкия бебок baby_neutral и да стане6 маика.4естито на вси4ки маи4ета които гу6кат своите бебоци  bouquet.Дове4ера 6те сложа снимки,и 6те разкажа за раждането.Стра6но сам доволна от персонала това ж БГ няма6е да ми се слу4и,или трябва6е да дам много пари.А аз не сам дала и стотинка даже се варнах сас много подараци 6те разкажа в разказа.Много целувки на вси4ки оби4ам ви  bouquet
Виж целия пост
# 125
Здравейте момичета! И аз съм тук - на линия.И днес не родих Laughing,макар 4е по едно време си мислех 4е от жегата,както си седя в колата на задръстванията,нещото ,което ми мокрее са води,но..била съм се изпотила по краката Crazy.Искам да честитя първото ни августовско беб4е на Pouh! HugДа ти е жив и здрав,малкия юнак и само щастие да носи на цялото ви семейство!
ДОбре дошлои отново сред нас на Пепър и Рози!Вера 25 да се присъединява смелко към нашите редици. Hug
Аз от сутринта отново тър4а по зада4и и преди малко се прибрах най-сетне CrazyХодих на у4илището на 9 месеца,но не до4аках края,4е трябваше д аходя по разните му институции.ПОне свърших работа- дори и допълнителни зада4ки,които не бях предвидила в графика.Ходих до общината до служба ЕСГРАОН,до НАП,до банката.....на среща с 1 приятелка,а после и с друга,до нотариуси..... ooooh!абе- не се спрях.Сега седя блаженно вкъщи и не ми се мърда където и да било.Сестра ми в момента пътува от морето и ще минат през София- ще преспят вкъщи.Много се радвам,тъй като не сме се виждали от няколко месеца,и племенниците ми -също. HugТака 4е- о4ертава се приятен завършек на деня.Дано целият месец е така спорен ,както този първи ден.Обадиха ми се най-ненадейно и оценителите от банката- о4аквах ги поне след 2 дни Rolling Eyesутре рано сутринта ще ги водя на оглед на апартамента за оценка.Стискайте палци Praynig
Ами - това е засега от нас.ПОсле пак ще ви досаждам Blush
Виж целия пост
# 126
Урааааа, първото августинче се роди!Много се радвам за мама pouh
АВГУСТ месец ще сме двама, аз тогава ще съм МАМА! newsm10
Пати,честито ти рожденник!Да ти е жив и здрав! Радвам се, че се включи и разведри бременното ни положение!Бих се радвала на някои друг съвет относно всичко. newsm59
Вера 25, добре дошла в нашият отбор!дано скоро се обебиш и ти олекне /най-вече от чакането/
Емеле, още съм тук, но смятам до края на седмицата вече да раждам. Не се ядосвай на тъпи лекари. И аз съм на този принцип, че каквото ти е писано ще стане!
Преди малко чух прогнозата за август - жега около 40 градуса. месеца ще бъде ужасно слънчев и горещ, а аз сега умирам от жега...
Добре дошли на Нана77 и Рози 24. чакаме подробности
крема за дапилацция играе същата роля като бръснача, но е малко по-удобно. стой се до 10 мин с него и след това се изтъргва с бръснача. хубавото е, че на места където не можеш да стигнеш космите опадат от крема. за съжеление обаче ефекта е 2-3 дни. и след това процедурата наново. аз извършвам "ритуала" в банята и използвам какви ли не помощни средства за "наблюдение на обекта". подготвих се в началото на 9-я и сега го правя 2 пъти седмично поне. ако не сте се обезкосмили направете го, защото като бях до болницата /по фалшива тревога/ като си взех душ изобщо не ми бе до космите.
Пак съм много подробна, ама какво да се прави - човек без работа. Чакам сега малко да се разхлади и да се пораздвижа поне в района
Виж целия пост
# 127
  bouquet Нямам време да чета цялата тема сега, но честито на всички с бебенца!  bouquet

Ние днес се прибрахме от болницата с нашето момченце, което се роди на 29.07 (една седмица по-рано) 3350 гр.
Всичко мина много бързо, раждането беше нормално без епидурална упойка и с малко вътрешни шевове.
Скоро ще се включа с повече подробности! Много съм щастлива:)

Успех на всички бъдещи майчета!  Peace
Виж целия пост
# 128
Честито момченце на honey  bouquetДа бъде най послушното бебе и да радва много мама и тати  Simple Smile
Виж целия пост
# 129
ЧЕСТИТО НА honey!
ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ЮНАК!
smile3501 smile3525 smile3501

Знаех си аз че сигурно си отишла да раждаш тайничко!  Laughing  Hug  Laughing  
Виж целия пост
# 130
Хей, имаме си 2 нови бебчета.... Laughing

ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ НА Pouh И Honey И МНОГО ДА СЛУШКАТ МАМА И ТАТЕ!!!!

Pepper, мерси за разказчето....важното е, че всичко е минало вече и малката принцеса е добре. Hug

А за обезкосменяването -- аз продължавам да ходя на кола маска и не ми се струва по-болезнено от преди... newsm78 Дори си записах час за утре и се надявам да не порастнат много до събитието... Laughing

А доколкото знам кървене при преглед се получава при туширането, което май че е увеличване на разкритието... newsm78

Хайде, лека вечер от мен...аз отивам да гледам последните серии на "Анатомията на Грей"! Laughing
Виж целия пост
# 131
Честити рожби на Pouh и Honey!!!    bouquet  bouquet  bouquet Да са ви живи и здрави! Много се радвам, знаех си че е затишие пред буря!  Laughing Laughing
Добре дошли на Рози24, Pepper и нана77Hug
А на Вера25 и дидка25 скорошно и леко раждане!  Peace
Сигурно пропускам нещо, за което моля да ме извините!  Crazy
emelle , тук съм още, но май всички сме в такъв период, че ако зачезнем значи събиетето се е случило!  Wink Днес ни правиха запис - ОК е, нямам кьорава контракция. В петък отивам да ме включат в програмата за операция - т.е. - ако бебчо си дочака към 7-8.08 ще се появи.  Praynig А ти не се ядосвай на д-рите. За съжаление такава е нашата действителност - ако искаш повече внимание трябва да си платиш. Не би трябвало да е така, но... Малко са тези, които не взимат. Но и много жени за склонни да си платят, за да ги изражда д-ра, на когото имат доверие. Общо взето е порочен кръг - като има кой да даде, винаги ще има и кой да ги вземе.  Tired
По темата за обезкосмяването - аз се бръсна  Blush С огледалце, че иначе е трудно. (то и така успях да се порежа  Embarassed)
Май аз останах единствената, дето още не са я гледали за разкритие  newsm78 Не че много искам...
Кабив, бързо въстановяване на таткото!  Peace

Виж целия пост
# 132
Браво Honey, честита ти рожба! Да сте живи и здрави, много щастие и положителни емоции по отглеждането на малкото съкровище!!!!!

Благородно ти завиждам за нормалното раждане без епидурална!!!

Чакам повече подробности, ама дали ще ги дочакам..... Simple Smile

За вагиналния преглед, при мен, на следващия ден имах тъмнокафяво, но много леко зацапване.А на по-следващия и тапата ми падна, та съм в очакване.

Успех августинки, една по една, всички ще сме с бебета до края на месеца. Нямам търпение да дойде и това време!
Виж целия пост
# 133
Здравейте милички,

Не успях да изчета всичко, но благодаря зя топлота посрещане!

Пух, честито! Да гледате бебока с много радост, да сте здрави и щастливи!Честитя и на другите мами, които са имали поводи за празници тези дни!

За помпата на Авент - някои майки казват, че е единствената, която им е свършила работа, така че може просто при мен да не е проработила.  newsm78 Иначе засега не се цедя - малката ми "помпичка" добре се справя с тази работа - нали се роди дребничка и трябва да наваксва Laughing Както пише и по книгите, към 4-5 ден гърдите наистина ми станаха твърди и направо огромни - мислех си, че такива ще си останат. Имаше два дни, в които отделях смесено коластра и мляко.Слава Богу, Ирма си свърши работата и засега задържам положението с цеденето. Дано да продължим така Praynig

Дидика, радвам се, че си наблизо - трябва да се уговорим нещо, но явно ще за по-нататък Simple Smile

Сега отвиам да къпем малкото човече.

Целувки на всички и успех ! Heart Eyes
Виж целия пост
# 134
ЧЕСТИТО И НА ТЕБ honey ДАТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА РОЖБАТА И МНОГО ДА ТЕ РАДВА.    bouquet

Та за депилатоара какво казвахте, кой е най-добрия и не дразни ли? Да не стане тъй, че после да карам мъжлето да ме охлажда отдолу Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия