Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява "синдром на вена кава"?
Какви са препоръките за бременни жени относно тютюнопушенето?
Какви са алтернативите за обезболяване при раждане, ако не е налична епидурална упойка?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява "синдром на вена кава"?
-
Какви са препоръките за бременни жени относно тютюнопушенето?
-
Какви са алтернативите за обезболяване при раждане, ако не е налична епидурална упойка?
-
Защо коремът на бременната жена може да се спусне надолу преди раждането?
-
Какво представлява „Училището за бъдещи родители“ и какви теми се обсъждат там?

Как ще се справя с този мой страх, направо не знам. Искам вече майка ми да дойде и малко да ме разсея от тягостните мисли, макар че ще ми опява колко хубаво е да родя нормално, а не секцио и това ще ме вбеси, ама по-добре да е тук.

,но пък доки казва че всичко е ок.
.Теди84 и аз пла4а от наи-малкото особено някои пат като го гледам как спи или го кармя,аз и пьреди си поплакваь ама сега ме пере яко хормона
.За колани мисля да ползвам като се вастановя,4е и моя корем е увиснал,свалила сам 7 кила след раждането.Обарквация харесжа ми вани4ката на6ата е такава
,аз я взеь за 100евро,долу горе като в бг.Целувки на вси4ки 4акамо6те бебоци днес
Тази сутрин бях в ШЕйново на запис на тоновете.Бебка е добре,аз нямам никакви контракции...
Чувствам се доста несигурна.....до сега все едно вси4ко се слу4ваше с друг .Бременността е един етап,4иито срок знаеш,а после..... 
).А в Шейново специално знам 4е там си правят изследване за кр. група като те приемат.И май си е стандартна процедура при приема да ти пусна кръв и урина- ще имат данни за каквото им е нужно.НЕ се притеснявай!
И аз съм така със свекървата. Моята още от сега ме "дразни" по телефона с разни изказвания, но какво да се прави. Чак се чудя на себе си защо и се дразня?!? Е, все пак се надявам на нейната помощ - поне в началото
.Свиканла съм да живея самостоятелно и от години съм отделена от родителите си.Е- на моята майка мога по-доректно да й кажа каквото и да било,но ,на свекървата май ще се замисля- все пак да не бъда толкова груба 
).