Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 59

  • 58 709
  • 731
# 315
Не знам дали е споделян този продукт,но аз съм във възторг от него.Тоник за лице на Ревюел:

Бях влязла за продукт на Билка,но нямаше и консултанта ми предложи  по горе споменатия.
Много приятен аромат,не щипе и не опъва след изсъхване.Освен това има и матиращ ефект за кожата.Идеален за смесен тип като моята.
Виж целия пост
# 316
На Жая харесвам околоочния от серията с козичката, няколко пъти съм го купувала. Еднократните им маски ги купувам понякога, определено са за по-суха кожа, на мен ми идват малко плътни и тежки, но през зимата стават.
Имат много приятен душ гел с аромат на портокал, страхотен аромат, автентичен и свеж, без химична нотка. Сега съм приготвила един с купуасу, но още не сме стигнали до него вкъщи.
Също лосион за тяло с какао - изкусителен аромат, приятен за суха кожа, омекотява трайно.
Кремовете им за ръце не са никак лоши.
Маската за коса от какаовата им серия ми беше любимата дрогерийна преди години.
Виж целия пост
# 317
Кажете нещо за торбички под очите и скулите.. от няколко седмици ми се появиха.. не знам дали е от преумора или от един крем за акне (Епидуо гел), но са много неприятни 😐😐
Виж целия пост
# 318
Кажете нещо за торбички под очите и скулите.. от няколко седмици ми се появиха.. не знам дали е от преумора или от един крем за акне (Епидуо гел), но са много неприятни 😐😐
Да не задържаш вода ?Аз това първо бих помислила.Скоро ми се случи,почнах да пия много,много вода,не че преди не пиех  но увеличих и спя на спрян ,не просто намален климатик.Но аз съм бременна,и не знам дали съм критерии.
Виж целия пост
# 319
Купих шампоан revuele keraplex, ами да ви кажа много съм по доволна от него,бих ви сравнила с Loreal Vitamino Color, не очаквах този евтин шампоан да ми хареса, също купих на revuele и горещата терапия за коса, пробвах я загрява доста, за ефект ще видим по натам, ако някой е ползвал нека сподели Simple Smile
Виж целия пост
# 320
Кажете нещо за торбички под очите и скулите.. от няколко седмици ми се появиха.. не знам дали е от преумора или от един крем за акне (Епидуо гел), но са много неприятни 😐😐
Да не задържаш вода ?Аз това първо бих помислила.Скоро ми се случи,почнах да пия много,много вода,не че преди не пиех  но увеличих и спя на спрян ,не просто намален климатик.Но аз съм бременна,и не знам дали съм критерии.
Ами не знам.. как да разбера, дали задържам вода? 🤔
Виж целия пост
# 321
Ще ти кажа при мен как е-пръстите ми се подуват и не мога да си извадя халката,едва си обувам обувките и съм подута.
Става ако ям солено нещо или пия малко вода.
Виж целия пост
# 322
По препоръки в темата си взех шампоан dove. Преди време шампоан с козе мляко на жая ми направи ужасен пърхот и дори рани по скалпа... беше много шокиращо, явно някаква съставка не ми понесе или се оказах алергична (случи се за 2-3 използвания, косата ми има склонност към засушаване).
Виж целия пост
# 323
Начии много ме “дразните” с този Ревюел! Искам всичко да си купя,а няма от къде. 🤣
Доволна бях и аз от крема с козе мляко на Жая. Преди много време го ползвах,но нямах оплаквания.
И да се оплача от автоматичния молив за очи на Есенс. Дразни ми и започват да ми сълзят очите. Ще търся друг.
Виж целия пост
# 324
Някой да ползва тъмнокафява спирала? Не мога да намеря, а искам да пробвам. Иначе има, но на YSL  примерно, но не ми се дават толкова пари.
На Trend it up ползвам и съм доволна.
Виж целия пост
# 325
Някой да го е ползвал?
https://shop.lillydrogerie.bg/pleks-termozaschita-200ml
Виж целия пост
# 326
Аз го имам. Косата става доста твърда и тъй като моята има тенденция да се заплита, защото е дълга става още по-страшно.. 🥴
Виж целия пост
# 327
Тоника на Ревюел наистина е един път. Лятото ми спаси живота и видях страхотни резултати от него, които после успях да задържа
Виж целия пост
# 328
Anyyyone  някои неща ги има онлайн в Лили. Аз там разглеждах току що и видях и тоника.

Препоръчайте ми бюджетен серум за лице с хиалурон и нещо с витамин Ц.
Май скоро някой хвали серумите на Marion?
Виж целия пост
# 329
Като стана дума за Ревюел, да похваля нощния крем с ретинол - поредно сполучливо попадение. Последната година и половина изразходих доста техни кремове, всичките ми бяха леки за зимата, но пък идеални за топлите месеци. Този обаче исках сега да го ползвам заради ретинола в него и ми се отрязва много добре, не ми се струва лек, комбинирам го с хиалуронов серум и на сутринта кожата ми е гладка и освежена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия