👶 Юнски мами на бъдещи мъничета, обменят опит за техните ритничета! 2020! - 🌞 Тема 7

  • 32 642
  • 744
# 315
И да се обичаме много не е хубаво, защото от предишната ми тема едни така се залюбиха, че направо си объркаха мъжете Simple Smile Та нещо така по-неутрално. Както казва лимончето - бодита, колички, течения Grinning
Виж целия пост
# 316
И да се обичаме много не е хубаво, защото от предишната ми тема едни така се залюбиха, че направо си объркаха мъжете Simple Smile Та нещо така по-неутрално. Както казва лимончето - бодита, колички, течения Grinning

Amelie😂😂Е,не,това вече е върха!Хахаха,с глас се хиля,честно😂
Виж целия пост
# 317
Момичета, оправихте ми деня Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 318
И да се обичаме много не е хубаво, защото от предишната ми тема едни така се залюбиха, че направо си объркаха мъжете Simple Smile Та нещо така по-неутрално. Както казва лимончето - бодита, колички, течения Grinning

Хахах значи по-често с кавгите, че да няма грешки после Grinning
То ще се окаже,че е полезно така от време на врeмее Grinning
Виж целия пост
# 319
Аmélie, ама как така си объркаха мъжете?! Помислиха ги за лесбийки или си смениха мъжете? Thinking Laughing
Виж целия пост
# 320
Ами как, шавливи жени, шавливи мъже и накрая не знаеш кой с кого е вече. Не знам на това как му се казва, семеен триъгълник ли?
Виж целия пост
# 321
Или отворена връзка? Laughing
Интересна история Thinking
Виж целия пост
# 322
Хахаха скандали да има, понеже вкъщи ни е спокойно 😁
Относно мърдания, не мърдания (моето нали не го усещам) - единственото успокоение е чичо доктор 😁
Но тази история с мъжете ми е интересна 🤔🤔🤔
Виж целия пост
# 323
Тази история май на някое кафе ще я разберем Simple Smile Ама без мъжете Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 324
Явно всички искаме подробности Аmélie Smiling Imp
Виж целия пост
# 325
Каква ти връзка, то направо стана човешки кадаиф 😀
Виж целия пост
# 326
Амелие, а с мъжа от Б и жената от В кво се случи? Двойка ли са? Grinning
To това направо е достойно за ''Съдби на кръстопът". Grinning.
Епизода ще се казва "3 майки, 3 бащи" Grinning
Виж целия пост
# 327
Към тези,които пият Биозин Мама и им се  е случвало същото.
Свърши ми опаковката,а съм чак след две седмици при АГ.Трябва ли да си купя нова или да изчакам до прегледа?
Виж целия пост
# 328
Ще ви разказвам с подробности на кафе 🙂
Аз директно започнах нова опаковка Биозин, даже пия по две докато детето е болно.
Виж целия пост
# 329
Ехааа. Сапунка е станала отвсякъде. Значи ще си правим само женски срещи, че не се знае, знае ли се Joy
Аз отново с един индиански въпрос, но това втвърдяване при контракции къде точно се случва? Педя под пъпа си ми е твърдо на пипане, но нямам други усещания, които да ме навяват на мисли, че са контракции и съм в размисли и страсти сега. Или пък все пак там си е матката, която е доста уголемена и е нормално да е твърдо?
Трябва ми спешно занимание, че така като не ходя на работа и откачам бавно и сигурно Flushed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия