Сватба, булките на 2020 г., тема 3

  • 33 403
  • 722
# 165
Allegra, жалко, че и при теб е имало такива неприятни моменти. Не се отказвай! Какво стана със "Щастливеца"? Провери ли там?

Щастливеца продължава да ни е вариант, но там няма как да имаме DJ, само тиха музичка, защото бихме наели само терасата на обекта в Сан Стефано плаза, т.е. би било само почерпка. Най-вероятно така ще направим.
Виж целия пост
# 166
А колко горе-долу гости ще имате? Спомням си, че беше нещо около 40 май?
Виж целия пост
# 167
А колко горе-долу гости ще имате? Спомням си, че беше нещо около 40 май?

50 Simple Smile
Виж целия пост
# 168
АllegraA : виж и този хотел 6ато,май така се казваше в драгалевци.Там правят сватби за около 70 човека.Имат много красива градина.За лятна сватба е чудесно.
Виж целия пост
# 169
Е, виж и нашия Maison Sofia Hotel. Правят сватби за по 50тина души и повече. Аз в началото даже им казах, че ще сме 45. Може с ДЖ, декорация, всичко. Само под 50 души няма да затворят ресторанта само за вас, но това едва ли ще ви е такъв проблем, защото ресторантът е леко разделен на две. Ако ти хареса, пиши ми на лично за повече информация. Simple Smile
Виж целия пост
# 170
Здравейте, момичета,
Моята кутия пристигна вчера, доволна съм от качеството.
Поръчах я от Aliexpress, доста бърза доставка, за около 25 дни

Имам един въпрос, ще си правя само таблото за настаняване, ще бъде на плексиглас. Може ли да ми препоръчате нещо подходящо за писане отгоре, купих бал перманентен маркер, но става доста светло.
Виж целия пост
# 171
Ами, виж в магазините за художници/арт материали. Те знаят най-добре.
Виж целия пост
# 172
Здравейте, момичета,
Моята кутия пристигна вчера, доволна съм от качеството.
Поръчах я от Aliexpress, доста бърза доставка, за около 25 дни

Имам един въпрос, ще си правя само таблото за настаняване, ще бъде на плексиглас. Може ли да ми препоръчате нещо подходящо за писане отгоре, купих бал перманентен маркер, но става доста светло.
Може би акрилни бой. Дори направо може да им кажеш те да ти го надпишат там. Едва ли ще искат много парички.
Виж целия пост
# 173
Здравейте момичета,
Както бях писала по-назад днес тръгнах да меря рокли с идеята да си харесам нещо и да поръчам подобно от JJ house.
 SPOILER ALERT : не стана така!
Премерих 6-7 рокли в сватбения център в Младост,някои от които си бях набелязала от сайта им. Още с първата знаех,че е ТЯ! Лека, удобна,не чисто бяла...Реших ,че се поддавам на емоциите си и трябва да продължа по план. Затова и мерих други,но всяка я сравнявах с първата. Помолих отново да я облека и този път емоцията се върна.
Консултантката беше много приятна,без да натрапва мнението си.
След дълъг разговор със сестра ми, която беше и единственият ми придружител, и няколко цигари отвън се върнахме и я капарирахме.
Слагам линк към нея :
https://svatbencenter.bg/модел/сватбена-рокля-фела-hadassa/
Цената все пак ме устройва и се радвам,че тази част от подготовката е на една крачка по-близо до осъществяване.
В края на март съм на първа проба Simple Smile
Виж целия пост
# 174
Здравейте, да се включа и аз - ние сме на етап дата още.

Какво мислите за Декемврийска сватба? Случва се така, че имаме много пътуващи гости из света, които ще могат да са си тук покрай коледа, пък са ни важни. А и се сгодихме тогава и искахме да е на същата дата. Да, наясно съм, че няма да имаме църковен ритуал - не ме притеснява - и без това ми става лошо в църквите. Но ме притесняват други неща като променливото време - прегледах прогнозите за времето за минали години - варират между 2 градуса и 20 градуса, не знам как ще станат и самите снимки - няма да има сняг сигурно, но ако пък вземе да е мрачно? Ако е супер студ? Няма ли да повлияе на самата сватба? Къде да намеря хубаво място за изнесен ритуал? Правят ли се изобщо декемврийски сватби? Тъмна Индия ми е. Пък си има плюсове - представям си камина, борови клонки, шишарки, едно коледно, уютно..
Виж целия пост
# 175
paneva89, роклята ти е много красива. Благодаря за полезната информация.
Виж целия пост
# 176
Здравейте, да се включа и аз - ние сме на етап дата още.

Какво мислите за Декемврийска сватба? Случва се така, че имаме много пътуващи гости из света, които ще могат да са си тук покрай коледа, пък са ни важни. А и се сгодихме тогава и искахме да е на същата дата. Да, наясно съм, че няма да имаме църковен ритуал - не ме притеснява - и без това ми става лошо в църквите. Но ме притесняват други неща като променливото време - прегледах прогнозите за времето за минали години - варират между 2 градуса и 20 градуса, не знам как ще станат и самите снимки - няма да има сняг сигурно, но ако пък вземе да е мрачно? Ако е супер студ? Няма ли да повлияе на самата сватба? Къде да намеря хубаво място за изнесен ритуал? Правят ли се изобщо декемврийски сватби? Тъмна Индия ми е. Пък си има плюсове - представям си камина, борови клонки, шишарки, едно коледно, уютно..
Аз ще съм с януарска.
Сватбата ще е на закрито при всяко положение, както и изнесения ритуал, ако решим да правим такъв, така че времето ще касае само фотосесията. Аз лично не планирам дълга такава и предполагам ще стисна зъби на студа, ММ не търпи жеги и в костюм щеше да умре, ако сватбата ни беше в класическия сватбен сезон. Също, облачното време дава по-добра светлина за снимки от жаркото слънце.
Стига да не сте от хората, които се депресират от студените сезони, няма причина да повлияе на самата сватба.

От декемврийските дати конкретно аз се отказах, заради многото коледни партита, които ще са конкуренция за всеки петък и събота през месеца.
Виж целия пост
# 177
evenfall благодаря за успокоението, че няма да съм само аз. Иначе сме си дали срок с моя господин до другия петък да съберем кураж да запазим дата - за момента смятам, че доста по-малко неща ще са заети
Виж целия пост
# 178
Ние ще сме април, който също е рисков, гледах предишни години, че е било, както и 10 градуса, така и 20 градуса, може и да вали или не.  На фона на -10 градуса звучи супер, но реално, то усещането за студ зависи от предходните дни, ако падне от 20 на 10, ще си студуваме. Важно ми е само да не вали. Така че зимата, пък имате плюса, че рискът от дъжд е малък.
Изнесен ритуал няма да имаме, няма как да е на открито, но ще имаме арка за снимки на нейн фон.

Днес ходихме да гледаме за халки, не се спряхме на нищо конкретно. Май ще са ни различни, ММ иска да е два цвята, но аз не съм сигурна, защото не могат да се разширяват двуцветните, а аз поради разни здравословни причини не стоя на едни и същи килограми и не знам. Не знам дали да обикаляме още, защото не се спрях на нищо конкретно. Бяхме в Дуо, Бирсе, Ювел и JV.
Виж целия пост
# 179
Ние ще сме април, който също е рисков, гледах предишни години, че е било, както и 10 градуса, така и 20 градуса, може и да вали или не.  На фона на -10 градуса звучи супер, но реално, то усещането за студ зависи от предходните дни, ако падне от 20 на 10, ще си студуваме. Важно ми е само да не вали. Така че зимата, пък имате плюса, че рискът от дъжд е малък.
Изнесен ритуал няма да имаме, няма как да е на открито, но ще имаме арка за снимки на нейн фон.

Днес ходихме да гледаме за халки, не се спряхме на нищо конкретно. Май ще са ни различни, ММ иска да е два цвята, но аз не съм сигурна, защото не могат да се разширяват двуцветните, а аз поради разни здравословни причини не стоя на едни и същи килограми и не знам. Не знам дали да обикаляме още, защото не се спрях на нищо конкретно. Бяхме в Дуо, Бирсе, Ювел и JV.

Ние също бяхме днес до Ювел, казаха ни, че може да пуснем халките, които харесваме / може и различни/  на техния сайт като запитване за индивидуална изработка. Така че и вие бихте могли да направите така - около месец е изработката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия