Магазини Sinsay

  • 70 066
  • 754
# 450
Дали бяха налачни календарите за бижута 🤔
От доста време ги дебна , имейл отбелязах да получа при наличност (не съм ) и изведнъж от очавквайте , вече пише изчерпана наличност (сребърния и златния ) , червения е наличен за покупка.
Виж целия пост
# 451
Сега се сещам да питам някой срещал ли е подплатени дънки ами за възрастни?
Голямо улеснение би ми било 😁
Виж целия пост
# 452
И аз се включвам с молба. Някой да ми препоръча яке за сезона,ако има доволни? Сравнително късо,под кръста обаче и топло. Спортен модел,да се разхождаме с малкия с количката 😊
Благодаря предварително!

Поръчах си суитшърт и долнище анцуг
 /по препоръка на приятелка/. Добре са отговарят на номерата.
Виж целия пост
# 453
Детските дрешки дали си отговарят ? И по-точно блузките за момиченца ? 92 е госпожицата, но поръчах 98, уж да не са и съвсем точни. Не че, ако са големи - сушилнята няма да ги оправи. Simple Smile
Виж целия пост
# 454
Моята е 104 за марката и си отговарят.
Виж целия пост
# 455
Днес дойде и моята първа поръчка. Пижамка за детето, тя е 112 см, поръчах 116 и е ок. Ботички, 29 малко й стягат, яд ме е, че не взех 30,както мислех.
За мен дънки от 12 лв, тъмно сини. Станаха ми, даже можеше по-малките да взема.
За ММ една блуза с дълъх ръкав и едни кецове, отговарят си и му станаха.
Аз доволен. 😀
Виж целия пост
# 456
Имат ли магазин в София?
Виж целия пост
# 457
Да, в The Mall.
Виж целия пост
# 458
И в Ринг мол
Виж целия пост
# 459
X4GUQW0PU3PA
Код за -15% валиден и утре включително, ако може да е полезен на някого .
Виж целия пост
# 460
paranoir аз днес много трудно успях да поръчам златния, но да видим дали ще дойде...
Виж целия пост
# 461
Кои детски дънки за момиче са подплатени ?
Виж целия пост
# 462
Вчера пристигнаха пратките ми.
За съжаление не съм много доволна. Два пуловера за дъщерите ми поръчах и... изглеждат доста къси. На снимките не ми се видяха така. Иначе не са лоши. Още не съм им ги подарила и не знам в действителност как ще им паснат.
За себе си поръчах палто, което сега ще връщам. Много тънък плат.
Виж целия пост
# 463
paranoir аз днес много трудно успях да поръчам златния, но да видим дали ще дойде...
Сега е наличен сребърния , поръчах и аз.
Вчера беше наличен само червения.
Мисля ,че ги пускат периодично отново за продажба. 🌹
Виж целия пост
# 464
X4GUQW0PU3PA
Код за -15% валиден и утре включително, ако може да е полезен на някого .
еднократен ли е? нещо не ми зарежда продуктите от компютър
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия