Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 075
  • 3 614
# 2 520
Това папарашка снимка ли е или на минувач? Хари се усмихва, но не гледа в обектива.😂😂😂
Виж целия пост
# 2 521
И е с доста по-лошо качество от другите папарашки снимки.
Онези от онзи ден бяха с перфектно качество(за папарашки снимки).
Виж целия пост
# 2 522
Не може ей така да ги върнат от раз, трябва си преходен период, пък след година ще преразгледат и хайде обратно във Фирмата.
Нито от раз,нито от два.
Досега такова възвръщане не се е случвало,няма и да се случи.Особено на фона на зачестилите издънки на РФ.
Кралицата няма да си плюе на авторитета и ако е смятала да ги връща,изобщо нямаше да ги гони.
Особено пък да прибере  още една Даяна,Двойката може да бъде върната за събитието като наказание и подчинение.Нали не мислите,че Мегън,която избяга на пожар,би се върнала  по собствена воля в ОК?Дето е жертва на расизъм,лошо отношение и какво беше още.И да остави бизнеса за милиарди в САЩ?
Аз лично вярвам,че Хари е правил опити да се върнат,откакто видя дебелия край на веселбата.Но някои все още ги чакат да станат милиардери в Америка.Ок,чакаме.И англичаните чакат да приветстват новаторите.

Не разбирам защо е това вълнение как ще се титулуват.Щели да бъдат херцози на Съсекс,обаче нямало да бъдат височества.Какво височество си като стана за смях на цял свят,ама нейсе,викай си както искаш.
Нямало да бъдат работещи рояли,но щели да имат някакви благотворителности.Всеки желаещ може да се занимава с благотворителност,никого не спират.
Да се чудиш как е съществувал театърът допреди две години,преди Мегън да му стане патрон.Направо да сменят Шекспир с Маркъл.Директорът беше фурнаджийска лопата:хем казва,че патронката му е в трудна ситуация и няма да идва,хем се надявал да използва "звездните" й връзки.Как точно и той не знае,нито каза каква конкретна помощ е оказала "звездата",но се подмаза адекватно,на изборна длъжност е.
Виж целия пост
# 2 523
Ето това се казва папарашка снимка.
Виж целия пост
# 2 524
Eхаа, супер, в началото на март ще им се порадваме на Х и М на официални изяви. Tada Champagne
Така като чета, май баба и Уиндзорите не бързат много да се разделят с тях, то преходни периоди, то проверки работи ли за всички добре, пък и титлите им са там, и имената, всичко. И Роял добавката и тя май още се мисли да се взема ли или не.
За Х и М може и да проработи добре тоя транзишън, обаче за Фирмата нещо май не работи, много колебливо пипа.
То ще се разбере какво и как, а дотогава се надявам да виждаме Съсекс и Кеймбридж по-често заедно.
Виж целия пост
# 2 525
Фирмата пипа предпазливо, защото е фирма и представя институция. Частните лица могат и да не са толкова предпазливи.
Виж целия пост
# 2 526


Летисия от днес на среща на УНИЦЕФ.
Ужасен тоалет за моя вкус.
Виж целия пост
# 2 527
Летисия какво взе да ги носи тези посурнати костюми. Този е кошмарен, както и един розов май на Хюго Бос беше.
Виж целия пост
# 2 528
Eхаа, супер, в началото на март ще им се порадваме на Х и М на официални изяви. Tada Champagne
Така като чета, май баба и Уиндзорите не бързат много да се разделят с тях, то преходни периоди, то проверки работи ли за всички добре, пък и титлите им са там, и имената, всичко. И Роял добавката и тя май още се мисли да се взема ли или не.
За Х и М може и да проработи добре тоя транзишън, обаче за Фирмата нещо май не работи, много колебливо пипа.
То ще се разбере какво и как, а дотогава се надявам да виждаме Съсекс и Кеймбридж по-често заедно.

Реално погледнато Бетито нищо не им е взела, уж РФ са много силни и решителни, но стигне ли се до отнемане на нещо ще донесат от 9 кладенеца вода докато го направят. Щяло да има пробен период, а защо? 😁 Нали баба ни Бета уж пипа решително, да им отнемат всичко и никакви пробни периоди. Нали ги бяха натирили ужким, то голямо натирване няма що. 😂 Замазват на хората очите, че ще им отнемат всичко, а реално не е така.
Виж целия пост
# 2 529
Просто Бабет им даде 1 годишен sabbatical, нищо иновативно, невиждано и нечувано.
Виж целия пост
# 2 530
Летисия какво взе да ги носи тези посурнати костюми. Този е кошмарен, както и един розов май на Хюго Бос беше.
Розовия поне и беше по мярка.
Този тук имам чувството че го е взела на заем от човек носещ два размера по големи дрехи. Това отгоре допринася за цялостната ужасна размъканта визия.
Тя има страхотни тоалети но и доста грозни и неподходящи за крехката и фигура.
Виж целия пост
# 2 531
Може на е на мъжът й Wink
Виж целия пост
# 2 532
Може 😊
Естел и Виктория вчера са посетили Стокхолмската катедрала за да се запознае Естел с църковния орган.


Виж целия пост
# 2 533
Хубаво детенце
Виж целия пост
# 2 534
Леонор Испанска и Естел ще са най-хубавите кралици след време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия